Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor HCT
PROAC
Użytkownik

Data rejestracji: 04.12.05
Dodane dnia 26.02.2006 23:34:48
Ktoś ma coś cos do mnie jeszcze niech napisze.Wydawało mi sie ze jest ok ale chyba nie (dh zone).Jakos nie przypominam sobie zebym komus jechał ostatnio.

SPRINGER
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HCT
swirus
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 01.11.04
Dodane dnia 27.02.2006 07:11:04
Chodzi tu o temat który ja napisałem(DH-ZONE).JA nie napisałem że to konkrtetnie ktoś coś powiedział,aza komentarze innych nie moge być odpowiedzialny.Z mojej strony chiałem powiedzieć że ja zostałem osobiście pojechany przez jakiegoś FILIPA,ale koleś się opamiętał i przeprosaił mnie.

IMPOSSIBLE IS NOTHING!!!!!!!!!!!
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=21 Wyślij Prywatną Wiadomość
thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 27.02.2006 14:45:56
Niebardzo wiem o co i o kogo dokladnie chodzi, ale dobrze że temat przeszedl na nasze lokalne forum. Po co cała Polska ma wiedziec jaki w Gnieznie syf i ze miejscowi riderzy nie potrafia sie dogadac. Załatwiajcie takie rzeczy miedzy soba na tutejszym "gruncie".

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
PROAC
Użytkownik

Dodane dnia 01.03.2006 19:57:45
koles o ksywie CRAZYBOY napisał na dh zone :

swirus majac na mysli ekipe masz na mysli mnie??smiley Zarcik a tak co do tego co napisal Thomson Powiem tylko ze sa to Ci, ze tak powiem poblecznicy Springera, Gruchola i reszty tych pseudo Glopolków co twierdza ze sa naj naj a caly swiat maja w D*** najezdzajac na wszystkich innych riderów którzy NIBY zanizaja poziom. No CoMMENTS...
P.S. Pozdro DLa GKKG FR

co to za koles chętnie z nim pogadamsmiley
poziom???jaki Wy macie poziom ???
swirus
Użytkownik

Dodane dnia 01.03.2006 21:03:53
Widze że sytuacja robi się niezaciekawa smiley Czy BIKERZY z GNIEZNA nie mogą żyć w zgodzie??

thomson
Super Administrator

Dodane dnia 01.03.2006 23:40:30
Kto to jest ten Crazyboy ? Moze sie koles jeszcze wypowie ?

CrazyBoy
Użytkownik

Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 02.03.2006 19:12:07
Chodziło mi o jakiegoś FILIPA jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam ale czasami nerwy mi puszczają jak słyszę co sie dzieje w naszym mieście.

Pozdro

Dartmoor reaktywacja :>
http://www.pinkbike.com/photo/749947/ Wyślij Prywatną Wiadomość
PROAC
Użytkownik

Dodane dnia 02.03.2006 20:23:28
SANCHEZ. do "crazyboy" i "swirus".jak czytam te wasze nedzne wypociny to mi rece, nogi i inne czesci ciala opadaja.dlaczego synki najpierw nie podjedziecie, nie przywitacie sie, nie przedstawicie sie, nie pogadacie tylko pieprzycie jakies farmazony ze Wam jedziemy...poza tym Springer nie przypomina sobie, zeby z wami na Ty przechodzil,a jednak starszy jest troche.jezeli macie jeszcze jakies obiekcje to zgodnie z teoria Thomsona walcie smialo na forum co Wam na sercu lezy,a my postaramy sie do nich ustosunkowac, a jak chcecie spokojnie pogadac,to podjedzcie kiedy; i uczcie sie...a dirt rzecza wspolna,byleby niszczenie do glowy nie przyszlo nikomu.SANCHEZ. [jeden z "poplecznikow" Gruchy i Springera...bez kometarza]
KURA
Użytkownik

Data rejestracji: 02.03.06
Dodane dnia 02.03.2006 20:44:00
rzeczywiscie ,,gniezniackie'' warunki nie sprzyjaja poczatkujacym, ale to nie powod zeby od razu jebac Gruchola i Springera oraz ich ,,podopiecznych''...jak juz Crazy boy to mogles na priva jebnac temu kolesiowi co o nim sadzisz, a nie kutfa afere na cala polske robic(dh-zone)...narobi sie naszemu miastu super opinia i potem nikt nie bedzie chcial tu przyjezdzac...gniezno jest tak malym miastem, ze wszyscy bikerzy powinni trzymac sie razem...a wy kurna afere robice...swirus dlaczego twoja laska mnie straszy???...heh..trzeba jezdzic i nie przejmowac sie pierdoleniem innych!!
pozdrofka 4all
CrazyBoy
Użytkownik

Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 02.03.2006 21:04:56
Spoko ja nie umieszczałem tematu na dh-zone, tylko dopisałem coś - ale to już nieważne co było minęło. Spróbujmy zrobić coś aby wszyscy bikerzy z Gniezna żyli i jeździli w zgodzie i przyjaźni. Ja już nie zamierzem nic o naszym mieście pisać na dh-zone czy jeszcze na innych forach. Xawian może kiedyś się spotkamy kto wie ale już niedługo sezon się zacznie i trzebabędzie zacząć więcej jeździć. Mojego poziomu jeżdzenia sie nie wstydze przecież każdy od czegoś zaczynał. Swoją drogą czemu musiała być taka wielka wtopa na dh-zonie żeby nagle wszyscy sie "obudzili"??...... Sorx for all & Pozdro for all

Dartmoor reaktywacja :>
http://www.pinkbike.com/photo/749947/ Wyślij Prywatną Wiadomość
swirus
Użytkownik

Dodane dnia 02.03.2006 21:10:14
Do Pana Sanchez(nie jesteśmy na "TY"smiley).
Jak ja niby do Was mam podjechać skoro was nie widziałem jeszcze w tym roku??Ja nie pisałem że Wy po mnie jedziecie.Podałem konkretną osobę,a co do reszty to nic nie mam bo Was nie znam(może poznam)Aha jeśli wam przeszkadza to że pisze "PER TY" to moge oczywiście pisać przez PAN.

DO KURA
Ja też myśle że BIKERZY z GNIEZNA powinni trzymać się razem,ale nie moja wina że tak nie jest.Napisałem temat na DH-zone bo na naszym forum to raczej szybko by nikt tego nie zauważył(jeśli kogoś uraziłem to przepraszam).Jeszcze jedno,ja nie moge ręczyć za to co robi moja laska.Napisz do niej i sie dogadajcie.

Podsumowując wszystko chciałbym aby w GNIEŹNIE zapanował pokuj.Może po prostu kiedyś się spotkamy i pojeździmy razem,zapoznamy się itp.

PROAC
Użytkownik

Dodane dnia 04.03.2006 23:10:02
jak zwykle temat rzeka...
moze kiedyś sie spotkamy to pogadamy...
ciekaw jestem tylko kiedy na tej strone pojawi sie cos godego uwagi...smiley
swirus
Użytkownik

Dodane dnia 05.03.2006 00:21:11
Xawian,a co według CIEBIE będzie godne uwagi??Może masz jakieś propozycje??

magmar
Użytkownik

Data rejestracji: 05.03.06
Dodane dnia 05.03.2006 17:16:57
Do Crazy Boya.
Nazwałeś mnie boblecznikiem Gruchola i Springera. Co ty o mnie kufa wiesz nie widziałeś mnie nigdy na oczy nigdy z toba nie zamieniłem słowa a ty twierdzisz ze jestem naj naj i mam cały swiat w dupie. A i nie przypominam sobie żebym na ciebie i innych najeżdzał i nie przypominam sobie zebym mówił cokolwiek o zaniżaniu poziomu.
Jak masz jakis problem to mi to powiedz a ne nazywaj mnie poblecznikiem i głupkiem Springera i Gruchola na świetnym dh-zonie.
I widze ze spokoju to nie może być w tym mieście.

Matii
Użytkownik

Dodane dnia 05.03.2006 17:49:53
Ale o co chodzi.....!!!!smiley
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=6 Wyślij Prywatną Wiadomość
Cantagiro
Użytkownik

Data rejestracji: 29.06.05
Dodane dnia 08.03.2006 21:13:17
Widzę, że wszystko wróciło do normy. Jak za starych, dobrych czasów.

"Bóg zesłał nas na Ziemię, abyśmy siali zamęt i zniszczenie!"
swirus
Użytkownik

Dodane dnia 09.03.2006 07:05:41
Cantagiro napisał(a):
Widzę, że wszystko wróciło do normy. Jak za starych, dobrych czasów.

CANTAGIRO,czy Ty masz jakąś satysfakcje z tego że w Gnieźnie nie mogą dojść do porozumienia osoby które mają wspólny cel jakim jest jazda na rowerze??Wiem że jestem młody i mało jeszcze wiem,ale wydaje mi się że powinniśmy robić wszystko żeby dojść do porozumienia,a nie tak jak Ty podsycać jeszcze wojenną atmosfere.

Cantagiro
Użytkownik

Data rejestracji: 29.06.05
Dodane dnia 09.03.2006 12:31:17
Wszyscy jesteśmy jescze młodzi!!! W moim wiodącym hobby też nieustannie toczą się spory i to od lat, ale nauczyliśmy się już z tym żyć i po prostu staramy się nie wchodzić sobie w drogę. Nie obrzucamy się tekstami w internecie. Wszystkio wyjaśniamy w cztery oczy i nie boimy sie ze sobą rozmawiać otwarcie. Każdy ma prawo do własnego zdania i każdy ma prawo się mylić. Czasami po prostu nie da się osiągnąć kompromisu. Wy też powinniście przyzwyczaić się do tego jeżeli nie potraficie rozwiązać problemu (a chyba nie potraficie z tego co widzę).

"Bóg zesłał nas na Ziemię, abyśmy siali zamęt i zniszczenie!"

Edytowane przez Cantagiro dnia 09.03.2006 12:33:06
swirus
Użytkownik

Dodane dnia 10.03.2006 20:04:58
Widze że ciężko nam to wszystko tutaj idzie,ale cóż.W takim razie chciałbym się zapytać kogoś z HCT(najlepiej niech to będzie p.Spronger lub p.Gruchol,ale oczywiście zdanie innych też będzie ważne) czy może dojść do porozumienia między HCT a GKKG??Może w końcu zaczeli byśmu współpracować,jeździć razem,może stwożyć jakieś nowe hopy??Jeśli jednak ugoda ze strony HCT będzie niemożliwa,to prosił bym może o jakiś sęsowny argument(y).Sądze ze wszyscy woleli by żyć w zgodzie,no ale zaczekamy na całkowity obrót sprawy.

POZDRO FOR ALL

thomson
Super Administrator

Dodane dnia 10.03.2006 21:06:41
Swirus -> nie wymagajmy za duzo. Mysle ze wspolne jezdzenie itd. nie jest nikomu z nas do szczescia potrzebne a bylaby to tylko okazja do nowych sporów. Wystarczy jezeli zwyczajnie NIE BĘDZIEMY SOBIE PRZESZKADZAĆ. My jezdzimy swoje, oni swoje i tyle.

Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08