Strona g³ówna| O Nas| Sk³ad ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artyku³y| Kontakt
Zobacz Temat
Gnie¼nieñski Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor HCT
PROAC
Uytkownik

Postw: 5
Data rejestracji: 04.12.05
Dodane dnia 26.02.2006 22:34:48
Kto¶ ma co¶ cos do mnie jeszcze niech napisze.Wydawa³o mi sie ze jest ok ale chyba nie (dh zone).Jakos nie przypominam sobie zebym komus jecha³ ostatnio.

SPRINGER
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: HCT
swirus
Uytkownik

Postw: 78
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 01.11.04
Dodane dnia 27.02.2006 06:11:04
Chodzi tu o temat który ja napisa³em(DH-ZONE).JA nie napisa³em ¿e to konkrtetnie kto¶ co¶ powiedzia³,aza komentarze innych nie moge byæ odpowiedzialny.Z mojej strony chia³em powiedzieæ ¿e ja zosta³em osobi¶cie pojechany przez jakiego¶ FILIPA,ale kole¶ siê opamiêta³ i przeprosai³ mnie.

IMPOSSIBLE IS NOTHING!!!!!!!!!!!
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=21 Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 27.02.2006 13:45:56
Niebardzo wiem o co i o kogo dokladnie chodzi, ale dobrze ¿e temat przeszedl na nasze lokalne forum. Po co ca³a Polska ma wiedziec jaki w Gnieznie syf i ze miejscowi riderzy nie potrafia sie dogadac. Za³atwiajcie takie rzeczy miedzy soba na tutejszym "gruncie".

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
PROAC
Uytkownik

Dodane dnia 01.03.2006 18:57:45
koles o ksywie CRAZYBOY napisa³ na dh zone :

swirus majac na mysli ekipe masz na mysli mnie??smiley Zarcik a tak co do tego co napisal Thomson Powiem tylko ze sa to Ci, ze tak powiem poblecznicy Springera, Gruchola i reszty tych pseudo Glopolków co twierdza ze sa naj naj a caly swiat maja w D*** najezdzajac na wszystkich innych riderów którzy NIBY zanizaja poziom. No CoMMENTS...
P.S. Pozdro DLa GKKG FR

co to za koles chêtnie z nim pogadamsmiley
poziom???jaki Wy macie poziom ???
Wylij Prywatn Wiadomo
swirus
Uytkownik

Dodane dnia 01.03.2006 20:03:53
Widze ¿e sytuacja robi siê niezaciekawa smiley Czy BIKERZY z GNIEZNA nie mog± ¿yæ w zgodzie??

thomson
Super Administrator

Dodane dnia 01.03.2006 22:40:30
Kto to jest ten Crazyboy ? Moze sie koles jeszcze wypowie ?

CrazyBoy
Uytkownik

Postw: 8
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 02.03.2006 18:12:07
Chodzi³o mi o jakiego¶ FILIPA je¿eli kogo¶ urazi³em to przepraszam ale czasami nerwy mi puszczaj± jak s³yszê co sie dzieje w naszym mie¶cie.

Pozdro

Dartmoor reaktywacja :>
http://www.pinkbike.com/photo/749947/ Wylij Prywatn Wiadomo
PROAC
Uytkownik

Dodane dnia 02.03.2006 19:23:28
SANCHEZ. do "crazyboy" i "swirus".jak czytam te wasze nedzne wypociny to mi rece, nogi i inne czesci ciala opadaja.dlaczego synki najpierw nie podjedziecie, nie przywitacie sie, nie przedstawicie sie, nie pogadacie tylko pieprzycie jakies farmazony ze Wam jedziemy...poza tym Springer nie przypomina sobie, zeby z wami na Ty przechodzil,a jednak starszy jest troche.jezeli macie jeszcze jakies obiekcje to zgodnie z teoria Thomsona walcie smialo na forum co Wam na sercu lezy,a my postaramy sie do nich ustosunkowac, a jak chcecie spokojnie pogadac,to podjedzcie kiedy; i uczcie sie...a dirt rzecza wspolna,byleby niszczenie do glowy nie przyszlo nikomu.SANCHEZ. [jeden z "poplecznikow" Gruchy i Springera...bez kometarza]
Wylij Prywatn Wiadomo
KURA
Uytkownik

Postw: 3
Data rejestracji: 02.03.06
Dodane dnia 02.03.2006 19:44:00
rzeczywiscie ,,gniezniackie'' warunki nie sprzyjaja poczatkujacym, ale to nie powod zeby od razu jebac Gruchola i Springera oraz ich ,,podopiecznych''...jak juz Crazy boy to mogles na priva jebnac temu kolesiowi co o nim sadzisz, a nie kutfa afere na cala polske robic(dh-zone)...narobi sie naszemu miastu super opinia i potem nikt nie bedzie chcial tu przyjezdzac...gniezno jest tak malym miastem, ze wszyscy bikerzy powinni trzymac sie razem...a wy kurna afere robice...swirus dlaczego twoja laska mnie straszy???...heh..trzeba jezdzic i nie przejmowac sie pierdoleniem innych!!
pozdrofka 4all
Wylij Prywatn Wiadomo
CrazyBoy
Uytkownik

Postw: 8
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 02.03.2006 20:04:56
Spoko ja nie umieszcza³em tematu na dh-zone, tylko dopisa³em co¶ - ale to ju¿ niewa¿ne co by³o minê³o. Spróbujmy zrobiæ co¶ aby wszyscy bikerzy z Gniezna ¿yli i je¼dzili w zgodzie i przyja¼ni. Ja ju¿ nie zamierzem nic o naszym mie¶cie pisaæ na dh-zone czy jeszcze na innych forach. Xawian mo¿e kiedy¶ siê spotkamy kto wie ale ju¿ nied³ugo sezon siê zacznie i trzebabêdzie zacz±æ wiêcej je¼dziæ. Mojego poziomu je¿dzenia sie nie wstydze przecie¿ ka¿dy od czego¶ zaczyna³. Swoj± drog± czemu musia³a byæ taka wielka wtopa na dh-zonie ¿eby nagle wszyscy sie "obudzili"??...... Sorx for all & Pozdro for all

Dartmoor reaktywacja :>
http://www.pinkbike.com/photo/749947/ Wylij Prywatn Wiadomo
swirus
Uytkownik

Dodane dnia 02.03.2006 20:10:14
Do Pana Sanchez(nie jeste¶my na "TY"smiley).
Jak ja niby do Was mam podjechaæ skoro was nie widzia³em jeszcze w tym roku??Ja nie pisa³em ¿e Wy po mnie jedziecie.Poda³em konkretn± osobê,a co do reszty to nic nie mam bo Was nie znam(mo¿e poznam)Aha je¶li wam przeszkadza to ¿e pisze "PER TY" to moge oczywi¶cie pisaæ przez PAN.

DO KURA
Ja te¿ my¶le ¿e BIKERZY z GNIEZNA powinni trzymaæ siê razem,ale nie moja wina ¿e tak nie jest.Napisa³em temat na DH-zone bo na naszym forum to raczej szybko by nikt tego nie zauwa¿y³(je¶li kogo¶ urazi³em to przepraszam).Jeszcze jedno,ja nie moge rêczyæ za to co robi moja laska.Napisz do niej i sie dogadajcie.

Podsumowuj±c wszystko chcia³bym aby w GNIE¬NIE zapanowa³ pokuj.Mo¿e po prostu kiedy¶ siê spotkamy i poje¼dzimy razem,zapoznamy siê itp.

PROAC
Uytkownik

Dodane dnia 04.03.2006 22:10:02
jak zwykle temat rzeka...
moze kiedy¶ sie spotkamy to pogadamy...
ciekaw jestem tylko kiedy na tej strone pojawi sie cos godego uwagi...smiley
Wylij Prywatn Wiadomo
swirus
Uytkownik

Dodane dnia 04.03.2006 23:21:11
Xawian,a co wed³ug CIEBIE bêdzie godne uwagi??Mo¿e masz jakie¶ propozycje??

magmar
Uytkownik

Postw: 2
Data rejestracji: 05.03.06
Dodane dnia 05.03.2006 16:16:57
Do Crazy Boya.
Nazwa³e¶ mnie boblecznikiem Gruchola i Springera. Co ty o mnie kufa wiesz nie widzia³e¶ mnie nigdy na oczy nigdy z toba nie zamieni³em s³owa a ty twierdzisz ze jestem naj naj i mam ca³y swiat w dupie. A i nie przypominam sobie ¿ebym na ciebie i innych naje¿dza³ i nie przypominam sobie zebym mówi³ cokolwiek o zani¿aniu poziomu.
Jak masz jakis problem to mi to powiedz a ne nazywaj mnie poblecznikiem i g³upkiem Springera i Gruchola na ¶wietnym dh-zonie.
I widze ze spokoju to nie mo¿e byæ w tym mie¶cie.

Wylij Prywatn Wiadomo
Matii
Uytkownik

Postw: 89
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 05.03.2006 16:49:53
Ale o co chodzi.....!!!!smiley
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=6 Wylij Prywatn Wiadomo
Cantagiro
Uytkownik

Postw: 37
Data rejestracji: 29.06.05
Dodane dnia 08.03.2006 20:13:17
Widzê, ¿e wszystko wróci³o do normy. Jak za starych, dobrych czasów.

"Bóg zes³a³ nas na Ziemiê, aby¶my siali zamêt i zniszczenie!"
Wylij Prywatn Wiadomo
swirus
Uytkownik

Dodane dnia 09.03.2006 06:05:41
Cantagiro napisa³(a):
Widzê, ¿e wszystko wróci³o do normy. Jak za starych, dobrych czasów.

CANTAGIRO,czy Ty masz jak±¶ satysfakcje z tego ¿e w Gnie¼nie nie mog± doj¶æ do porozumienia osoby które maj± wspólny cel jakim jest jazda na rowerze??Wiem ¿e jestem m³ody i ma³o jeszcze wiem,ale wydaje mi siê ¿e powinni¶my robiæ wszystko ¿eby doj¶æ do porozumienia,a nie tak jak Ty podsycaæ jeszcze wojenn± atmosfere.

Cantagiro
Uytkownik

Postw: 37
Data rejestracji: 29.06.05
Dodane dnia 09.03.2006 11:31:17
Wszyscy jeste¶my jescze m³odzi!!! W moim wiod±cym hobby te¿ nieustannie tocz± siê spory i to od lat, ale nauczyli¶my siê ju¿ z tym ¿yæ i po prostu staramy siê nie wchodziæ sobie w drogê. Nie obrzucamy siê tekstami w internecie. Wszystkio wyja¶niamy w cztery oczy i nie boimy sie ze sob± rozmawiaæ otwarcie. Ka¿dy ma prawo do w³asnego zdania i ka¿dy ma prawo siê myliæ. Czasami po prostu nie da siê osi±gn±æ kompromisu. Wy te¿ powinni¶cie przyzwyczaiæ siê do tego je¿eli nie potraficie rozwi±zaæ problemu (a chyba nie potraficie z tego co widzê).

"Bóg zes³a³ nas na Ziemiê, aby¶my siali zamêt i zniszczenie!"

Edytowane przez Cantagiro dnia 09.03.2006 11:33:06
Wylij Prywatn Wiadomo
swirus
Uytkownik

Dodane dnia 10.03.2006 19:04:58
Widze ¿e ciê¿ko nam to wszystko tutaj idzie,ale có¿.W takim razie chcia³bym siê zapytaæ kogo¶ z HCT(najlepiej niech to bêdzie p.Spronger lub p.Gruchol,ale oczywi¶cie zdanie innych te¿ bêdzie wa¿ne) czy mo¿e doj¶æ do porozumienia miêdzy HCT a GKKG??Mo¿e w koñcu zaczeli by¶mu wspó³pracowaæ,je¼dziæ razem,mo¿e stwo¿yæ jakie¶ nowe hopy??Je¶li jednak ugoda ze strony HCT bêdzie niemo¿liwa,to prosi³ bym mo¿e o jaki¶ sêsowny argument(y).S±dze ze wszyscy woleli by ¿yæ w zgodzie,no ale zaczekamy na ca³kowity obrót sprawy.

POZDRO FOR ALL

thomson
Super Administrator

Dodane dnia 10.03.2006 20:06:41
Swirus -> nie wymagajmy za duzo. Mysle ze wspolne jezdzenie itd. nie jest nikomu z nas do szczescia potrzebne a bylaby to tylko okazja do nowych sporów. Wystarczy jezeli zwyczajnie NIE BÊDZIEMY SOBIE PRZESZKADZAÆ. My jezdzimy swoje, oni swoje i tyle.

Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
22.10 - Dêbówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wtki na Forum
   Brak nowych Postw Gogol - £opuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postw Gogol - Stêszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postw Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postw Gogol - Suchy Las 7.08