Strona g³ówna| O Nas| Sk³ad ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artyku³y| Kontakt
Zobacz Temat
Gnie¼nieñski Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Andrew
Andrew001
Uytkownik

Postw: 38
Data rejestracji: 20.11.04
Dodane dnia 31.12.2004 15:31:46
Nie czaje po³owy wpisu Budynia. A co do maratonu to chyba nie s±dzisz, ¿e Tomczak przyjedzie jeszcze kiedy¶ na takie szambo. Poza tym moje oponki nie odmawiaj± nigdy pos³uszeñstwa. Docieram je równo robi±c ranty. Poza tym na starcie grubasy i cieniasy stoj± w ostatniej linii wiêc nawet mnie nie zobaczysz, no chyba, ¿e jak bêdziesz przyjmowa³ dubla. I nie pierd... od rzeczy bo nie uda Ci siê mnie wkurwiæ.

Ogl±da³e¶ film M³ode Wilki? Wiesz kogo teraz okre¶la siê takim mianem? Nie cykaj, to nie moja grupa, po prostu nie staæ nas na GLOCK'i 19.

"Bóg zes³a³ nas na Ziemiê aby¶my siali zamêt i zniszczenie!"
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Andrew.
Andrew001
Uytkownik

Postw: 38
Data rejestracji: 20.11.04
Dodane dnia 31.12.2004 15:39:59
smileyA tak w ogole to jak idzie na trasie nowym nabytkom wielkiego GKKG. S³ysza³em, ¿e zgarnêli¶cie nowe dusze.

Uwa¿ajcie na Budynie, on jest gejem. Na ka¿dym wypadzie podstêpnie zostaje z ty³u i gwa³ci bezbronnych kolarzy.

A co do chatki baby jagi to podpier... jej p³otek DT smileySWISS'a, przyda mi siê.

smileyWiecie, ¿e podobno zatwierdzono budowê SKATE PARKU (tak mi w "Lokatorze" napisali). Zgadbijcie gdzie go postawi±. Udanych zawodów w maju. smiley

"Bóg zes³a³ nas na Ziemiê aby¶my siali zamêt i zniszczenie!"
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Komisja ¶ledcza w sprawie odej¶cia Andrzeja B. ?
Czechuu
Uytkownik

Postw: 6
Miejscowo: Gniezno/Tysi±clecie
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 02.02.2005 22:33:35
Ch³opcy uspokojcie siê, dajcie sobie spokój i niech zapanujê wszechobecny pokój.
Kurcze, ale mi siê zrymowa³o jeszcze zostanê poet±.
A tak na powa¿nie to my¶le ¿e temat ju¿ siê wyczerpa³ i nie ma sensu do niego wracaæ ,szkoda waszych nerwów, lepiej spo¿ytkujcie energie na jazdê na rowerze.

Pozdrawiam wszystkich.smiley

Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
22.10 - Dêbówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wtki na Forum
   Brak nowych Postw Gogol - £opuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postw Gogol - Stêszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postw Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postw Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postw Gogol - Binguga 10.07