Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Andrew
Andrew001
Użytkownik

Data rejestracji: 20.11.04
Dodane dnia 31.12.2004 16:31:46
Nie czaje połowy wpisu Budynia. A co do maratonu to chyba nie sądzisz, że Tomczak przyjedzie jeszcze kiedyś na takie szambo. Poza tym moje oponki nie odmawiają nigdy posłuszeństwa. Docieram je równo robiąc ranty. Poza tym na starcie grubasy i cieniasy stoją w ostatniej linii więc nawet mnie nie zobaczysz, no chyba, że jak będziesz przyjmował dubla. I nie pierd... od rzeczy bo nie uda Ci się mnie wkurwić.

Oglądałeś film Młode Wilki? Wiesz kogo teraz określa się takim mianem? Nie cykaj, to nie moja grupa, po prostu nie stać nas na GLOCK'i 19.

"Bóg zesłał nas na Ziemię abyśmy siali zamęt i zniszczenie!"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Andrew.
Andrew001
Użytkownik

Data rejestracji: 20.11.04
Dodane dnia 31.12.2004 16:39:59
smileyA tak w ogole to jak idzie na trasie nowym nabytkom wielkiego GKKG. Słyszałem, że zgarnęliście nowe dusze.

Uważajcie na Budynie, on jest gejem. Na każdym wypadzie podstępnie zostaje z tyłu i gwałci bezbronnych kolarzy.

A co do chatki baby jagi to podpier... jej płotek DT smileySWISS'a, przyda mi się.

smileyWiecie, że podobno zatwierdzono budowę SKATE PARKU (tak mi w "Lokatorze" napisali). Zgadbijcie gdzie go postawią. Udanych zawodów w maju. smiley

"Bóg zesłał nas na Ziemię abyśmy siali zamęt i zniszczenie!"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Komisja śledcza w sprawie odejścia Andrzeja B. ?
Czechuu
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno/Tysiąclecie
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 02.02.2005 23:33:35
Chłopcy uspokojcie się, dajcie sobie spokój i niech zapanuję wszechobecny pokój.
Kurcze, ale mi się zrymowało jeszcze zostanę poetą.
A tak na poważnie to myśle że temat już się wyczerpał i nie ma sensu do niego wracać ,szkoda waszych nerwów, lepiej spożytkujcie energie na jazdę na rowerze.

Pozdrawiam wszystkich.smiley

Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07