Strona g³ówna| O Nas| Sk³ad ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artyku³y| Kontakt
Zobacz Temat
Gnie¼nieñski Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor JUMP II - pomys³y, propozycje
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 04.07.2006 12:02:30
Filmy z górskich wypadów swoj± drog±, a w Gnie¼nie te¿ trzeba co¶ nakrêciæ. Niekoniecznie w tym roku, ale materia³ mo¿na ju¿ zacz±æ zbieraæ. Piszcie je¶li macie jakie¶ pomys³y na miejscówki do filmu, muze na podk³ad i wszystkie inne pomys³y. Trzeba dzia³aæ !

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: JUMP II - pomys³y, propozycje
Bombell
Uytkownik

Postw: 257
Data rejestracji: 01.07.05
Dodane dnia 04.07.2006 19:56:07
Ooo i chwa³a tobie!!! Je¶li chodzi o miejscówy to hmmm mo¿e troche dirtu i sk8parku smiley mo¿na te¿ gara¿e odkurzyæ i lutn±c kilka razy. Albo wkoncu jakiegis NS-a zrobiæ. Mo¿e jakie¶ stair gapy na mie¶cie, albo poszukaæ czego¶ nowego, jest jeden taki fajny drop na dolinie pojednania ale ja raczej go nie zalicze bo to bardziej na fulla jest. acha i mo¿na na przyk³ad podawac termin zbiórek ¿eby nikt nie czól sie poszkodowany ¿e go na filmie nie ma smiley Pozdro

Always hardcore smiley
http://www.pinkbike.com/photo/?op=list&ROWINDEX=0&function=myphotos&photouserid=85327 Wylij Prywatn Wiadomo
MaXbIkEr
Uytkownik

Postw: 54
Data rejestracji: 09.04.06
Dodane dnia 05.07.2006 06:41:52
NAPEWNO TRZEBA BEDZIE W NIM UJ¡Æ NO.FOOTER'Y MANIA! jak ju¿ wspomnia³em thomsonowi i bomblowii to ns mo¿e u mnie by¶my zrobili?? tam u mnie jest du¿o miejsca! a muza to mo¿e lordi WOULD YOU LOVE A MONSTERMAN I HARDROCK HALLELUJAH JAK MY¦LICIE BÊZIE PASOWAÆ?? NO I NA SK&PARKU TRZEBA BEDZIE POKRÊCIÆ.I MO¯E BYM W KOÑCU BIG MACK'A ZALICZY£ smiley
Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 05.07.2006 09:47:40
Mysle ze film powinien zmiescic sie w 15min, a to daje jakies 3-4 utwory. Fajnie by bylo gdyby razem ze zmiana utworu byla zmiana stylu jazdy, ale moze byc ciezko nakrecic 4min ciekawego szybkiego materialu np z dirtu, ale bedziemy probowac.

Lordi odpada, muza fajna ale do filmu nie podejdzie.
Co do NS-a u Maksa- pewnie ze fajnie by bylo jakby bylo. Wiadomo ze obok domu buduje sie takie rzeczy duzo latwiej, ale troche tej miejscowce bedzie brakowalo klimatu, w lesie byloby duzo lepiej. Jest w lesie jedno miejsce gdzie byly juz zaczete pewne prace, ale pozniej nikomu nie chcialo sie tam jezdzic i plan upadl a szkoda. (miejscowka objeta tajemnica, wiedza o niej nieliczni z wiadomych wzgledow)

Bombell
Uytkownik

Dodane dnia 13.08.2006 21:18:28
Dalej ludzie ruszcie dupska!! Lato sie nam koñczy a trzeba troche materia³u nakreciæ. Proponuje zrobiæ jak±s zbiórke, napisac termin i nakrecic cos z tymi co bêd±. Mam pomys³ na kilka nowych miejscowek ktore fajnie by by³o zamiescic w filmie. Bo fakt kolejny film tylko na torze by³by nudny wiec ja mam wizje na film ruchomy, ¿e zaliczamy w nim kilka wazniejszyk miejscowek w Gnie¼nie, np troche na dircie pofikac, sk8park zeby nie bylo, odwiedzic ¿wirke, mo¿e jakies dropy by sie znalaz³y, stair gapy w miescie mam pomys³ na 3 ( obok mnie jest jeden, na maxie drugi, tylko trzeba w nocy nakrecic jak nie bedzie ruchu, a trzeci jest na winiarach), mo¿na by odwiedzic park miejski tak dla picu smiley wulkan i moze jakies traski wyczaic w lesie, no i jest fajny drop na dolinie pojednania. Ale podstawa RUSZCIE DUPY smiley za przeproszeniem. Pozdro

Always hardcore smiley
http://www.pinkbike.com/photo/?op=list&ROWINDEX=0&function=myphotos&photouserid=85327 Wylij Prywatn Wiadomo
MaXbIkEr
Uytkownik

Dodane dnia 14.08.2006 06:53:12
Siema!! Ja mam w Parku Miejskim upatrzonego fajnego dropa!!A co do ¯wirki to miejsce o którym wszystkim tak nawija³em jest prywatne ale nie ogrodzone(by³em niedawno z Kukim tam zobaczyæ i on mi powiedzia³ ¿e to miejsce odpada bo jest prywatnesmiley.A na sk&parku warto by by³o pokrêciæ jakie¶ ujêciasmileyNa dirt pewnie te¿ sie znajdzie miejsce.Ko³o Bombla jest taka fajna górka z p³otem, na której moi¿na trzepn±æ wallrida.No! Wiec Tak Jak Bombell Mówi To Ruszajcie Swe Szanowne Dupencje (Za Przeproszeniem) smiley A, bym Zapomnia³, Bombell Kiedy Wpadniesz Do Mnie Na Moje Pseudo ''Hopy Do Próbowania Trickasów''??

Dla pionierów stylu miejskiego i dirtowców, którzy zamiast kapci do szko³y, w plecaku wo¿± ³opatê.Dla wszystkich "NIEDOSTOSOWANYCH".Dla tych, którym zapach izolu z poczekalni pogotowia regularnie siê miesza.Dla kolekcjonerów klisz rentgenowskich. I dla tych, którzy odwa¿± siê prubowaæ triku, na który inni nie zdecyduj± siê nigdy. To dla NICH!
Wylij Prywatn Wiadomo
MaXbIkEr
Uytkownik

Dodane dnia 15.08.2006 11:17:15
Dalej ludziska!!smiley Przysy³aæ propozycje muzy miejscówek i jak±¶ date zbiórki na torze!!smiley

Dla pionierów stylu miejskiego i dirtowców, którzy zamiast kapci do szko³y, w plecaku wo¿± ³opatê.Dla wszystkich "NIEDOSTOSOWANYCH".Dla tych, którym zapach izolu z poczekalni pogotowia regularnie siê miesza.Dla kolekcjonerów klisz rentgenowskich. I dla tych, którzy odwa¿± siê prubowaæ triku, na który inni nie zdecyduj± siê nigdy. To dla NICH!
Wylij Prywatn Wiadomo
Bombell
Uytkownik

Dodane dnia 15.08.2006 13:14:55
Musze wyzdrowiec i moze w tym tyhodniu zamowie nowy suport na 4 maszynach smiley

Always hardcore smiley
kuki
Uytkownik

Postw: 5
Data rejestracji: 19.10.05
Dodane dnia 16.08.2006 20:20:34
Max co do tej zwirki to jest teren prywatny ale mozna tam nakrecic cos ciekawego tylko trzeba to zrobic popoludniu bo od rana tam ludziska pracuje a pozniej jest cisza i spokoj! ! ! ! !
Wylij Prywatn Wiadomo
MaXbIkEr
Uytkownik

Dodane dnia 17.08.2006 06:58:51
KUKI(...)przeczytaj mój post jeszcze raz..napisa³em ¿e to jest teren prywatny.ale co Ty chcesz tam nakrêciæ??smileysmiley

Wylij Prywatn Wiadomo
MaXbIkEr
Uytkownik

Dodane dnia 18.08.2006 06:48:28
Nikt nic nie pisze??Thomson, podaj date i godzine jakie¶ zbiórki na torze...

Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 18.08.2006 08:51:59
Ja chwilowo mam awarie wiec nic nie zadzialam.

Bombell
Uytkownik

Dodane dnia 18.08.2006 13:37:35
W³asnie Maxiu ja tez mam awarie w poniedzialek mo¿e suport przyjdzie wieæ wyjade na bank, za thomsonem tez musim,y poczekac a potem sie bierzemy do roboty smiley Pozdro

Always hardcore smiley
MaXbIkEr
Uytkownik

Dodane dnia 18.08.2006 13:51:18

No, o to mi chodzi³osmiley
Thomson a Ty ewentualnie kiedy bêdziesz mia³ BIKA??smiley

Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 18.08.2006 14:21:40
Piasta ju¿ zamówiona. W przyszlym tygodniu fura powinna byc gotowa.

MaXbIkEr
Uytkownik

Dodane dnia 19.08.2006 09:54:57
siemka!! a, bombell. ja mam upatrzonego terz fajnego stair gapa(podwójne do¶æ d³ugie schody) na dalkoskiej a dok³adnie to ko³o mieszka!smileysmiley

Edytowane przez MaXbIkEr dnia 19.08.2006 09:56:48
Wylij Prywatn Wiadomo
Skocz do Forum:
22.10 - Dêbówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wtki na Forum
   Brak nowych Postw Gogol - £opuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postw Gogol - Stêszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postw Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postw Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postw Gogol - Binguga 10.07