Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Autor Zawody Puszczykowo / spotkanie klubowe
Darek
Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 01.04.2007 18:30:17
Jako chyba jedyny reprezentant Gniezna byłem w Puszczykowie. Szkoda, że nie potrafimy się zorganizować i być może pomyśleć o przytarciu nosa Wrześni, Jarocinowi, Inowrocławiowi itp. Jestem całkowitym amatorem i należę już do Mastersów (i to nawet nie tych pierwszych) i z ubolewaniem patrzę, że nikt z młodych gieźnian nie angażuje się w zawody. Szczerze mówiąc nic wielkiego nie zwojowałem (zdublowano mnie) ale nie jechałem z myślą o medalu. I tak było fajnie (gdyby nie poznański blichtr)!!!
Może na następnych zawodach będzie lepiej - P O L E C A M I Z A P R A S Z A M

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Edytowane przez thomson dnia 03.04.2007 13:55:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zawody Puszczykowo
thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 01.04.2007 18:46:40
Z tego co mi wiadomo pojechał na te zawody przynajmniej jeszcze jeden zawodnik z Gniezna. Niestety zapomnialem jak ma na imie, ale stratował pewnie w kategorii Junior lub Młodzik.
Tobie gratuluje udanego wystepu, "przegrali ci ktorzy nie wystartowali".

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
jOzzy
Użytkownik

Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 01.04.2007 19:59:18
Przede wszystkim gratuluję Darkowi odwagi, kondycji i wielkiej pasji.
Wcale nie tak dawno ( w temacie wycieczka rowerowa), próbowałem wywołać dyskusję, w wyniku której mogłoby dojść do zorganizowania się gnieźnieńskich bikerów. Niestety, jak do tej pory nic z tego nie wyszło. Ja też jestem całkowitym amatorem (a rower jest moją wielką pasją), należącym do mastersów i to nie tych pierwszych - jak napisał Darek.
Thomson, a może Ty i Prezes swoimi działaniami doprowadzilibyście do jakiegoś spotkania np. na Rynku, wszystkich chętnych bikerów z Gniezna, a może także z okolicsmiley.

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubię jeździć na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
Jeżdżę sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....
Bombell
Użytkownik

Data rejestracji: 01.07.05
Dodane dnia 01.04.2007 20:22:28
Nie powiem bo by sie przydalo takie cos. Takie spotkanie wszystkich co maja jakis wklad w mtb ( mniejszy lub wiekszy ). Mozna by rozwiesic jakies plakaty i wtedy napewno jakas wieksza grupa solowych jeźdźców by tez dotarla.

Always hardcore smiley
http://www.pinkbike.com/photo/?op=list&ROWINDEX=0&function=myphotos&photouserid=85327 Wyślij Prywatną Wiadomość
Rudy
Administrator

Data rejestracji: 24.04.06
Dodane dnia 01.04.2007 20:57:59
A ja byłem ;D Ale poszło mi beznadziejnie z powodu braku przygotowania (200km w tym sezonie) ale zobaczyłem jakie są moje możliwości na początku sezonu i teraz 3 tygodnie mocnego treningu i na 99% jade 22 kwietnia na cytadele do poznania smiley
rudd_1992 http://gkkg.pl/faq.php?cat_id=30 Wyślij Prywatną Wiadomość
sebekfireman
Użytkownik

Miejscowość: Trzemeszno
Data rejestracji: 01.11.04
Dodane dnia 01.04.2007 22:04:57
Ja tam Puszczykowo w tym roku sobie odpuściłem tym bardziej że obecnie rower niezdatny do jazdy jest (szukam nowej ramy) smiley
Ale na Cytadelę zapewne się przejadę bo dojechać można pociągiem lub rowerem.

A Prezes i Radek w tym roku nie walczą w Wielkopolskiej Lidze Masters?

NA ROWERZE Z FIREMANEM - www.rowersebek.xt.pl
MAPA FOTOGRAFICZNO-TURYSTYCZNA - www.mapaturystyczna.xt.pl
MÓJ BIKEBLOG - sebekfireman.bikestats.pl/
1035707 sebekfireman www.rowersebek.prv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 01.04.2007 22:37:41
W zeszłym roku próbowałem zorganizowac takie spotkanie na rynku wzorem lat poprzednich. Chodziło głownie o świeżą grupową fotke na gkkg.pl, ale też o zwykłe towarzyskie spotkanie. Apel pozostał praktycznie bez odpowiedzi :/
Nikogo do nieczego nie zmusimy, mozemy miec tylko nadzieje ze inni widzac nas jeżdżących, spotykających sie w wiekszych grupach będa nam w pewnym sensie zazdrościc i w koncu też się wciągną.
Prezesa widuje dosyc regularnie na rowerze. Trenuje, ale czy ma zamiar sie scigac nie wiem.

btw- ciesze sie ze wreszcie na stronie coś sie dzieje. Chodzi mi o wasze wypowiedzi. Nie jest to moze jeszcze to czego bym sobie życzył, ale idzie to w dobrym kierunku. Szkoda tylko ze nadal mnóstwo osób wchodząc na strone niczego po sobie nie zostawia. Bywa ze jest to nawet kilkaset odwiedzin dziennie, a ile jest postów na forum czy komentarzy??

Autor RE: Gdzie i kiedy
Darek
Administrator

Dodane dnia 01.04.2007 23:11:44
Panowie cieszę się, że udało mi się "włożyć kij w mrowisko"smiley
Ustalmy może spotkanie - gdzie i kiedy??? Proponuję na początek - może nie po to aby przejechać ten czy inny dystans, ale aby pogadać czy jest szansa na ożywienie GNIEźNIEńSKIEGO MTB ???
Może zaczniemy (wrócimy?) do wspónego ścigania, albo nadal każdy sam będzie wykręcał kolejne trasy?
Czekam na konkretne propozycje. Cytadela coraz bliżej, a teamu jak nie było tak ni ma.

thomson
Super Administrator

Dodane dnia 01.04.2007 23:25:08
Proponuje Lany poniedziałek 09.04 godz 13.30 Rynek . Pisac czy pasuje i ew inne propozycje! Jak bedzie postanowione to dam info na strone głowna.

Edytowane przez thomson dnia 02.04.2007 13:31:28
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 02.04.2007 12:42:54
Może teraz w końcu ruszy się.
Jestem jak najbardziej za spotkaniem.
Co do terminu, to postaram się dostosować.
Zaproponowany przez Thomsona, mi osobiście odpowiada (myślę, że nic nie powinno się zmienić, trzeba tak ułożyć sobie plan, aby wygospodarować na poniedziałek trochę czasu).

Pozdrower ! smiley

Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
prezes
Użytkownik

Data rejestracji: 05.11.04
Dodane dnia 02.04.2007 12:44:17
Ja i Radek w poprzednim roku ścigaliśmy się w WLM (Wielkopolska Liga Masters) Raz nawet dostałem pucharek za 6 miejsce ( kat M2) w Chodzieży (super trasa polecam) A tak cały czas byłem 7 ale nigdy mnie nie zdublowali. Kilku Wrześniaków objechałem też smiley
Niestety brak kasy i czasu i ten sezon chyba sobię odpuszczę. Oczywiście jeżdżę ale nie trenuję. Przypominam jeździć a trenować to dwie różne sprawy. Życzę powodzenia startującym smiley

A w sprawie wspólnych wyjazdów np. w Niedzielę. Co stoi na przeszkodzie żeby jeździć ? NIC . Nikt nam przecież nie zabranie. Ludzie po prostu nie przyjeżdżają.
Ja np. nie moge sie umawiać na konkretną godz z grupą, bo czasami mam czes od 8 rano, a czasami wyjeżdżam po 16. Część pracuje w sobota lub Niedziela itd. Ponadto niektórzy jeżdżą średnie tempo 20 km/h i tak mogą dystans 50-100 km, dla innch 30 km to max w tempie 15 km/h ( polne drogi ,lasy) itp...

prez
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=3 Wyślij Prywatną Wiadomość
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 02.04.2007 13:37:34
Jako ze Prezes zaplanowal na lany poniedzialek wypad do Przybrodzina, proponuje zmiane godziny spotkania na 13.30 czyli po powrocie z wypadu (tego czy innego). Na jazdki umawiać sie wczesniej i jezdzic tak zeby na 13.30 byc na Rynku.

Lupa
Użytkownik

Data rejestracji: 04.03.06
Dodane dnia 02.04.2007 15:38:07
No i piękniesmiley
Autor RE: Albo / albo
Darek
Administrator

Dodane dnia 02.04.2007 17:57:05
gratuluję Prezesowi tego, że go nigdy nie zdublowali. No cóż jest to przykre, ale cierpienie uszlachetnia.

Ale nie o tym chciałem - zdecydujmy (PROSZĘ) w jakim kierunku ma iść GKKG. Czy ma to być tylko nazwa łącząca indywidualnych riderów z których "każdy sobie"? Czy może warto by nadać temu jakiś organizacyjny porządek . Wiem, że każdy inaczej jeździ więc może - sekcje stylowe, wiekowe czy kondycyjne. Jeżeli ktoś chce się spalać samotnie to do tego GKKG jest niepotrzebny i (zgadzam się z prezesem - nikt mu tego nie zabroni), ale pamiętajmy, że w końcu na naszą (!?) koronną imprezę w październiku przyjadą teamy a u nas co "Pospolite Ruszenie" ???

A jeszcze do Thomsona. Rozumiem "szaleństwo rowerowe" i sam je podzielam, ale na Boga są Święta. Lany poniedziałek godzina obiadowa (13:30) - nie chę stawać przed rodzinnym dylematem - "... ja albo rower"
BARDZO PROSZę O ZMIANę TERMINU SPOTKANIA !!!

Edytowane przez Darek dnia 02.04.2007 18:03:54
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 02.04.2007 20:37:31
Panowie (chciałoby się powiedzieć Panie i Panowie), no ale do rzeczy: widzę, że zaczyna się rozkręcać dyskusja w temacie przyszłości GKKG - i bardzo dobrze !!!
Darek ma rację pisząc o "pospolitym ruszeniu" gnieźnieńskich bikerów na październikowym maratonie - i to na własnym terenie -byłaby to kompromitacja (co prawda jestem tylko amatorem, i to w jak najszerszym tego słowa znaczeniu, ale kto wie, czy nie wystartuję, chociażby tylko po to, by poznać własne możliwości).
Co do terminu spotkania, to trzeba się zastanowić, ponieważ (parafrazując trochę cytat Dr Kade z forum bydziapower) :
"Każdy stara się jazdę na rowerze traktować poważnie, ale ...zdarza się, że ktoś:
... ma pracę,
... ma dzieci chore,
... ma lenia,
... choruje po spożyciu smiley,
... ma mało wyrozumiałą żonę,
... ma bąble na tyłku,
... śmiga w tajemnicy przed wszystkimi (bo sobie ubzdurał, że czegoś mu brakuje)
albo wszystko na raz.
I to wcale nie znaczy, że nie traktuje jazdy na rowerze poważnie. Taka specyfika życia po czterdziestce"
Więc może niech wypowiedzą się wszyscy zainteresowani co do terminu i wspólnie znajdziemy termin odpowiadający wszystkim.

A tak poza tym:
żeby w pełni poznać smak zwycięstwa, trzeba doświadczyć goryczy porażki.

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 02.04.2007 20:42:58
Rudy
Administrator

Data rejestracji: 24.04.06
Dodane dnia 02.04.2007 21:14:10
Ja bym chętnie pojechał do Przybrodzina smiley (pewnie wziąłbym też kumpla ze sobą) Mam wolny cały poniedziałek wielkanocny i wtorek, a przed świętami mam wolny czwartek i piątek. mam nadzieję że każdemu będzie termin pasował i pojedzie duża ekipa smiley

Edytowane przez Rudy dnia 03.04.2007 22:09:18
rudd_1992 http://gkkg.pl/faq.php?cat_id=30 Wyślij Prywatną Wiadomość
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 02.04.2007 22:49:17
Darek - looz to tylko propozycja była, aczkolwiek wydaje mi sie ze wielu osobom latwiej bedzie wygospodarowac godzinke czasy w dzien swiateczny niz zwyczajny pracujacy.
Bardzo prosze o wpisywanie konkretnych propozycji a nie tylko "poniedzialek mi nie pasuje". Kiedy beda 3, 4 warianty zrobimy glosowanie. Wszystkim razem i tak nigdy nie bedzie pasowalo.

Darek
Administrator

Dodane dnia 02.04.2007 23:05:19
OK. Wolę spotkanie we wtorek po swiętach. Godzina obojętna.

Nareszcie zaczęła działać strona http://www.gogolmtb.of.pl/ i mogłem się sprawdzić. To nie żadna chełpliwość (traktuje to jako zachętę dla wszystkich) jeżdżąc drugi sezon, mając swoje lata, startując trzeci raz w życiu w kwalifikowanej imprezie (Skoda Maraton, Balczewo i teraz Puszczykowo) mimo dubla - wywalczyłem 7 punktów WLM zajmując w sumie 28 pozycję na 42 startujących w kategorii M II.

Zegar tyka - Z A P R A S Z A M ! ! !

jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 03.04.2007 07:21:53
Proponuję wtorek 10 kwietnia godz.17.00 na Rynku smiley

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 03.04.2007 07:24:01
Lupa
Użytkownik

Data rejestracji: 04.03.06
Dodane dnia 03.04.2007 09:45:52
Problem w tym,że wtorek jest już zwykłym dniem roboczym...Darku!Porozmawiaj z familią-może z okazji świąt będziesz mógł wyskoczyć na godzinke?
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07