Strona g³ówna| O Nas| Sk³ad ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artyku³y| Kontakt
Zobacz Temat
Gnie¼nieñski Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Autor RE: Masa krytyczna w Gnie¼nie ?
kudlaty
Uytkownik

Postw: 164
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 19.10.06
Dodane dnia 28.06.2007 19:16:41
tak zaraz to sie wiele nie zmieni ale moze cos pomoze

http://www.pinkbike.com/photo/1490758/
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: No i po pierwszej masie...
44
Uytkownik

Postw: 28
Data rejestracji: 25.06.07
Dodane dnia 29.06.2007 18:00:49
Witajcie!

Juz po akcji, wiec nasuwaj± sie pierwsze wnioski.
Nie bylo nas duzo - ja naliczylem 19 rowerow gdy ruszalismy. Prawde mowiac liczylem, ze bedzie nas wiecej, bo jak patrze na stronie glownej na zdjecie, to wydaje mi sie, ze Was samych jest wiecej. Ale moze blednie zrozumialem, ze klub jakos sie identyfikuje ogolnie z masa. Chyba to jednak osobiste zaangazowanie niektorych z Was. Z drugiej strony moze to maly sukces, bo przeciez gdyby pojawili sie tylko ludzie zwiazani z klubem to byloby duzo mniej osob chyba. Szczegolne pozdrowienia dla rowerzysty na kolazowce, bo on przyjechal tam zupelnie sam. Mam nadzieje, ze pojawi sie na nastepnych masach - moze jeszcze z kims?

Druga rzecz - ruszamy z Rynku i jakos nikt sie nie kwapi, zeby jechac z przodu... Ja rozumiem, ze mialem zolta koszulke smiley (teraz juz wszyscy wiedza kim jest 44 smiley ), ale to nie znaczylo, ze mam jechac z przodu - mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie wiecej przekonania w kazdym z nas.

Trzecia sprawa - troche zwiazana z druga. Taka masa to dobra okazja do skonsolidowania ruchu rowerowego w Gnieznie. Nie wiem jak Wy na to patrzycie, ale ja i moje znajome (w sumie 4 osoby) mielismy pewien niedosyt. Chyba warto byloby nastepnym razem usiasc przy bezalkoholowym i moze pogadac chwile, zeby sie poznac. Bo nie wiadomo bylo co robic jak juz objechalismy Rynek na koniec.

Czwarta rzecz - przede wszystkim masa sie odbyla!!! I to mnie bardzo cieszy smiley Gratulacje i podziekowania dla pomyslodawcy (-ów?)!!! Oby sie to wszystko rozwijalo!

No i wlasnie - by nie byc goloslownym - jadac z siostra na przejazdzke rowerami zaraz po masie, spotkalismy na Dalkach jakiegos kolarza. Szczesliwie byl juz chyba zmeczony, bo udalo mi sie go dogonic smiley Okazalo sie, ze jest z Wrzesni, ale zachecilismy go do Masy, prosilismy o rozpowszechnianie informacji. Dalem mu kilka ulotek i namiary na to forum.

Po chwili zagadalismy jeszcze jakiegos innego rowerzyste. Moze bedzie nas wiecej? smiley

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze smiley
Wylij Prywatn Wiadomo
44
Uytkownik

Dodane dnia 29.06.2007 18:04:59
PS. Oczywiscie koniecznie trzeba przygotowac wspominana petycje, bo wtedy chyba bedziemy bardziej widoczni.

Warto zabrac - rowniez wspominane - przeszkadzajki, dzwonki, gwizdki itp.
Przydaloby sie tez miec jakis maly transparent (baner) i z nim zatrzymac sie pod urzedami, policja - zrobic fotki - jesli nie wyszliby do nas, to mogliby poczytac w gazecie.

Co myslicie o tym wszystkim?
Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Postw: 134
Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 29.06.2007 18:41:17
44 !
Wszystko co piszesz, to prawda.
Cieszy mnie, ¿e Masa siê odby³a.
Do nastêpnej Masy jeszcze miesi±c, wiêc trzeba solidnie siê przygotowaæ. Proponujê spotkaæ siê i omówiæ szczegó³y.
Wkrótce bêdzie relacja i zdjêcia z Pierwszej Gnie¼nieñskiej Rowerowej Masy Krytycznej.

PS. Serdeczne podziêkowania dla wszystkich, którzy wziêli udzia³ w Masie: mi³ym paniom, panom oraz ekipie BMX.
Wielkie dziêki ! ! !

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubiê je¼dziæ na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim siê nie ¶cigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszê udowadniaæ .....
Je¿d¿ê sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....

Edytowane przez jOzzy dnia 29.06.2007 19:23:36
Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 29.06.2007 22:23:42
Jak na pierwszy raz to my¶lê, ¿e nie by³o ¼le. Nastepnym razem na pewno bedzie nas wiêcej.
Mo¿e nale¿a³oby zmieniæ godzine na 19.00 ? przynajmniej w okresie letnim. Pewnie wiele osob konczy prace o 18.00 i trudno bedzie im sie wyrobic. Sam nie wiem. Moze na kolejnej masie zrobimy ankiete odnosnie godziny...
Koniecznie trzeba sprawe naglosnic, poinformowac lokalne media!
Do zobaczenia za miesi±c!

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
kudlaty
Uytkownik

Postw: 164
Data rejestracji: 19.10.06
Dodane dnia 30.06.2007 12:35:49
mysle ze 19 bedzie troche lepsza godznka

http://www.pinkbike.com/photo/1490758/
Wylij Prywatn Wiadomo
Lupa
Uytkownik

Postw: 100
Data rejestracji: 04.03.06
Dodane dnia 30.06.2007 14:28:55
Zgadzam siê co do godziny,proponujê pisakiem zmieniæ godzinê na wydrukowanych ju¿ ulotkach.Z transparentem bêdzie ciê¿ko,bo jak tu przewie¼æ co¶ takiego na rowerach?Zreszt± pod urzêdem nikt nas nie zobaczy,bo koñczy siê tam pracê o 16.Co innego media-umo¿liwi³yby dotarcie do w³adz i wiêkszej grupy rowerzystów.Tr±bkê kibolsk± ju¿ przygotowa³em,za miesi±c zrobimy wiêkszy rabansmiley

Dwie moje najwiêksze pasje ¿yciowe to punk rock i ³amaæ przepisy drogowe
Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 30.06.2007 15:04:04
Ok !
Wydrukujê nowe ulotki i zmieniê godzinê na 19.00.
Pomy¶lê te¿ o plakatach (oczywi¶cie nie takich wielkich) do rozklejenia na s³upach. Ulotki trzeba bêdzie roznie¶æ te¿ po sklepach rowerowych - to za³atwiê.

Pozdrower ! smiley

Z nikim siê nie ¶cigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszê udowadniaæ .....
Wylij Prywatn Wiadomo
cup
Uytkownik

Postw: 76
Miejscowo: Powidz
Data rejestracji: 17.12.06
Dodane dnia 01.07.2007 17:33:41
Widzê ¿e pierwsza masa wam siê uda³asmiley
I mam kilka opinii czytajac wasze rozmowy:
1. Myslê ¿e 19 osób na poczatek to bardzo dobry wynik, w Kaliszu by³o nas na pocz±tku 20kilka osób, a w pi±tek by³o ju¿ nas ponad siedemdziesiat wiêc warto dzia³aæ i reklamowaæ imprezê w ca³ym mie¶cie, g³ównie ulotkami bo to ¶ci±ga ludzi czasem nawet bardzo przypadkowych ale zawsze rowerzystów.
2. Co do skutków to jak siê masê odpowiednio nag³o¶ni to mo¿na siê dostraæ do w³adz, reprezentacja rowerzystów od nas idzie w tym tygodniu rozmawiaæ z prezydentem Kalisza o ¶cie¿kach z konkretn± petycj±, jak by¶cie chcieli poznaæ szczegó³y tych rozmów to porozmawiajcie z Bocianem z naszego forum.
A tak ogólnie to ¿yczê powodzenia i integracji rowerzystów i trzymam kciuki za nastepnesmiley
Wylij Prywatn Wiadomo
Lupa
Uytkownik

Dodane dnia 02.07.2007 17:26:00
A co z obiecanymi fotkami?Czekamysmiley

Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 02.07.2007 18:06:59
Fotoreporter ma jeszcze sesjê, a zdjêcia musi obrobiæ, ¿eby wygl±da³y porz±dnie. Wiêc jeszcze kilka dni cierpliwo¶ci smileysmileysmiley

Pozdrower ! smiley

Wylij Prywatn Wiadomo
44
Uytkownik

Dodane dnia 06.07.2007 06:50:32
czekamy, czekamy i nic... Jak tam przygotowywanie petycji? Z tymi stojakami na rowery, to ja bylbym za tym, by nie stawiali ich tylko pod urzedami, ale - jak juz pisalem - takze na glownych ulicach.
A z ta 19-ta to juz postanowione, bo nie wiem czy zmieniac godzine na ulotkach?
Pozdrawiam!
Wylij Prywatn Wiadomo
Lupa
Uytkownik

Dodane dnia 10.07.2007 08:37:55
44 napisa³/a:
A moj to raczej rower trekkingowy, wiec w powazniejszym terenie (a nawet w w wiekszym piachu) sobie nie poradzi

W³a¶nie przypomnia³em sobie,¿e na wiêkszo¶æ gnie¼nieñskich wy¶cigów przyje¿d¿a Piotras na trekkingu chyba Authora.Dla chc±cego nic trudnegosmiley

Wylij Prywatn Wiadomo
44
Uytkownik

Dodane dnia 10.07.2007 12:56:22
smiley No to nie wiem - moze daloby sie kiedys sprobowac smiley Zobaczymy. Pozdrawiam!
Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 10.07.2007 15:47:09
Nowe ma³e ulotki wydrukowane, wiêksze - formatu A4 te¿ s± gotowe, chêtni do rozdania ma³ych ulotek i rozplakatowania tych wiêkszych mile widziani. Kontakt poprzez Bomblla, którego codziennie mo¿na spotkaæ na skate parku. Sklepy rowerowe objedzie na swoim biku Bombell.
Co do zdjêæ - s± gotowe, ale nie wiem jak je wrzuciæ na stronê
www.masagniezno.u2.pl
Moim skromnym zdaniem, trzeba siê spotkaæ (s³owa te kierujê przede wszystkim do Lupy, 44 i innych osób, które chc± pomóc w organizacji Masy) i omówiæ parê spraw zwi±zanych z Mas± - chocia¿by sprawa petycji.
Czekam na kontakt telefoniczny 788-161-220.

PS.
Proponujê wyd³u¿yæ trasê - o szczegó³ach mo¿emy pomówiæ na spotkaniu.

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 10.07.2007 16:54:12
Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 10.07.2007 21:51:45
W sprawie petycji pisa³em maila do Mi³osza, który przygotwywa³ j± poprzenio, ale pozosta³ bez odpowiedzi. Moze adres nieaktualny wiêc Czechuu jezeli to czytasz to siê koniecznie odezwij !!!

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
Bombell
Uytkownik

Postw: 257
Data rejestracji: 01.07.05
Dodane dnia 11.07.2007 12:19:21
Dzisiaj plakaty bêd± w Atucie i Vikingu, mo¿e tez jakies s³upy sie obleci. Je¶li sa chetni to plakaty mozzna na maila wyslac i sowje sklepy w poblizu oblecicie smiley

Always hardcore smiley
http://www.pinkbike.com/photo/?op=list&ROWINDEX=0&function=myphotos&photouserid=85327 Wylij Prywatn Wiadomo
44
Uytkownik

Dodane dnia 11.07.2007 12:21:38
Ulotek troche moge wziac - szczegolnie tych malych, ale nie za duzo, bo wyjezdzam i nie bede mogl za duzo rozdac. A im blizej terminu Masy rozdamy, tym lepiej i latwiej ludziom zapamietac.

Co do spotkania to chetnie. Tyle, ze nieco czas mnie ogranicza. Tzn. Wlasciwie od poniedzialku mnie nie ma i wracam dzien przed Masa. Dam znac kiedy najbardziej by mi pasowalo.

Co do Czecha - sprobuje do niego dotrzec przez moja siostre.

Pozdrawiam!
Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 11.07.2007 13:00:26
OK !
No i tak trzymaæ smiley
Thomson !
Bombell podrzuci Tobie p³ytkê ze zdjêciami z Masy i moja gor±ca pro¶ba - ¿eby¶ wrzuci³ je na nasz±smiley stronê o Masie.

Pozdrower ! smiley

Wylij Prywatn Wiadomo
44
Uytkownik

Dodane dnia 12.07.2007 06:27:43
Wiec jesli o mnie chodzi, to moge sie spotkac albo w piatek, albo w niedziele. Moze lepsza bylaby niedziela, bo napisalem do Milosza, jesliby sie odezwal, to warto poczekac.
Wylij Prywatn Wiadomo
Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
22.10 - Dêbówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wtki na Forum
   Brak nowych Postw Gogol - £opuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postw Gogol - Stêszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postw Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postw Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postw Gogol - Binguga 10.07