Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Autor RE: Masa krytyczna w Gnieźnie ?
kudlaty
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 19.10.06
Dodane dnia 28.06.2007 21:16:41
tak zaraz to sie wiele nie zmieni ale moze cos pomoze

http://www.pinkbike.com/photo/1490758/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: No i po pierwszej masie...
44
Użytkownik

Data rejestracji: 25.06.07
Dodane dnia 29.06.2007 20:00:49
Witajcie!

Juz po akcji, wiec nasuwają sie pierwsze wnioski.
Nie bylo nas duzo - ja naliczylem 19 rowerow gdy ruszalismy. Prawde mowiac liczylem, ze bedzie nas wiecej, bo jak patrze na stronie glownej na zdjecie, to wydaje mi sie, ze Was samych jest wiecej. Ale moze blednie zrozumialem, ze klub jakos sie identyfikuje ogolnie z masa. Chyba to jednak osobiste zaangazowanie niektorych z Was. Z drugiej strony moze to maly sukces, bo przeciez gdyby pojawili sie tylko ludzie zwiazani z klubem to byloby duzo mniej osob chyba. Szczegolne pozdrowienia dla rowerzysty na kolazowce, bo on przyjechal tam zupelnie sam. Mam nadzieje, ze pojawi sie na nastepnych masach - moze jeszcze z kims?

Druga rzecz - ruszamy z Rynku i jakos nikt sie nie kwapi, zeby jechac z przodu... Ja rozumiem, ze mialem zolta koszulke smiley (teraz juz wszyscy wiedza kim jest 44 smiley ), ale to nie znaczylo, ze mam jechac z przodu - mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie wiecej przekonania w kazdym z nas.

Trzecia sprawa - troche zwiazana z druga. Taka masa to dobra okazja do skonsolidowania ruchu rowerowego w Gnieznie. Nie wiem jak Wy na to patrzycie, ale ja i moje znajome (w sumie 4 osoby) mielismy pewien niedosyt. Chyba warto byloby nastepnym razem usiasc przy bezalkoholowym i moze pogadac chwile, zeby sie poznac. Bo nie wiadomo bylo co robic jak juz objechalismy Rynek na koniec.

Czwarta rzecz - przede wszystkim masa sie odbyla!!! I to mnie bardzo cieszy smiley Gratulacje i podziekowania dla pomyslodawcy (-ów?)!!! Oby sie to wszystko rozwijalo!

No i wlasnie - by nie byc goloslownym - jadac z siostra na przejazdzke rowerami zaraz po masie, spotkalismy na Dalkach jakiegos kolarza. Szczesliwie byl juz chyba zmeczony, bo udalo mi sie go dogonic smiley Okazalo sie, ze jest z Wrzesni, ale zachecilismy go do Masy, prosilismy o rozpowszechnianie informacji. Dalem mu kilka ulotek i namiary na to forum.

Po chwili zagadalismy jeszcze jakiegos innego rowerzyste. Moze bedzie nas wiecej? smiley

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze smiley
44
Użytkownik

Dodane dnia 29.06.2007 20:04:59
PS. Oczywiscie koniecznie trzeba przygotowac wspominana petycje, bo wtedy chyba bedziemy bardziej widoczni.

Warto zabrac - rowniez wspominane - przeszkadzajki, dzwonki, gwizdki itp.
Przydaloby sie tez miec jakis maly transparent (baner) i z nim zatrzymac sie pod urzedami, policja - zrobic fotki - jesli nie wyszliby do nas, to mogliby poczytac w gazecie.

Co myslicie o tym wszystkim?
jOzzy
Użytkownik

Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 29.06.2007 20:41:17
44 !
Wszystko co piszesz, to prawda.
Cieszy mnie, że Masa się odbyła.
Do następnej Masy jeszcze miesiąc, więc trzeba solidnie się przygotować. Proponuję spotkać się i omówić szczegóły.
Wkrótce będzie relacja i zdjęcia z Pierwszej Gnieźnieńskiej Rowerowej Masy Krytycznej.

PS. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w Masie: miłym paniom, panom oraz ekipie BMX.
Wielkie dzięki ! ! !

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubię jeździć na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
Jeżdżę sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....

Edytowane przez jOzzy dnia 29.06.2007 21:23:36
thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 30.06.2007 00:23:42
Jak na pierwszy raz to myślę, że nie było źle. Nastepnym razem na pewno bedzie nas więcej.
Może należałoby zmienić godzine na 19.00 ? przynajmniej w okresie letnim. Pewnie wiele osob konczy prace o 18.00 i trudno bedzie im sie wyrobic. Sam nie wiem. Moze na kolejnej masie zrobimy ankiete odnosnie godziny...
Koniecznie trzeba sprawe naglosnic, poinformowac lokalne media!
Do zobaczenia za miesiąc!

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
kudlaty
Użytkownik

Data rejestracji: 19.10.06
Dodane dnia 30.06.2007 14:35:49
mysle ze 19 bedzie troche lepsza godznka

http://www.pinkbike.com/photo/1490758/
Lupa
Użytkownik

Data rejestracji: 04.03.06
Dodane dnia 30.06.2007 16:28:55
Zgadzam się co do godziny,proponuję pisakiem zmienić godzinę na wydrukowanych już ulotkach.Z transparentem będzie ciężko,bo jak tu przewieźć coś takiego na rowerach?Zresztą pod urzędem nikt nas nie zobaczy,bo kończy się tam pracę o 16.Co innego media-umożliwiłyby dotarcie do władz i większej grupy rowerzystów.Trąbkę kibolską już przygotowałem,za miesiąc zrobimy większy rabansmiley

Dwie moje największe pasje życiowe to punk rock i łamać przepisy drogowe
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 30.06.2007 17:04:04
Ok !
Wydrukuję nowe ulotki i zmienię godzinę na 19.00.
Pomyślę też o plakatach (oczywiście nie takich wielkich) do rozklejenia na słupach. Ulotki trzeba będzie roznieść też po sklepach rowerowych - to załatwię.

Pozdrower ! smiley

Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
cup
Użytkownik

Miejscowość: Powidz
Data rejestracji: 17.12.06
Dodane dnia 01.07.2007 19:33:41
Widzę że pierwsza masa wam się udałasmiley
I mam kilka opinii czytajac wasze rozmowy:
1. Myslę że 19 osób na poczatek to bardzo dobry wynik, w Kaliszu było nas na początku 20kilka osób, a w piątek było już nas ponad siedemdziesiat więc warto działać i reklamować imprezę w całym mieście, głównie ulotkami bo to ściąga ludzi czasem nawet bardzo przypadkowych ale zawsze rowerzystów.
2. Co do skutków to jak się masę odpowiednio nagłośni to można się dostrać do władz, reprezentacja rowerzystów od nas idzie w tym tygodniu rozmawiać z prezydentem Kalisza o ścieżkach z konkretną petycją, jak byście chcieli poznać szczegóły tych rozmów to porozmawiajcie z Bocianem z naszego forum.
A tak ogólnie to życzę powodzenia i integracji rowerzystów i trzymam kciuki za nastepnesmiley
Lupa
Użytkownik

Dodane dnia 02.07.2007 19:26:00
A co z obiecanymi fotkami?Czekamysmiley

jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 02.07.2007 20:06:59
Fotoreporter ma jeszcze sesję, a zdjęcia musi obrobić, żeby wyglądały porządnie. Więc jeszcze kilka dni cierpliwości smileysmileysmiley

Pozdrower ! smiley

44
Użytkownik

Dodane dnia 06.07.2007 08:50:32
czekamy, czekamy i nic... Jak tam przygotowywanie petycji? Z tymi stojakami na rowery, to ja bylbym za tym, by nie stawiali ich tylko pod urzedami, ale - jak juz pisalem - takze na glownych ulicach.
A z ta 19-ta to juz postanowione, bo nie wiem czy zmieniac godzine na ulotkach?
Pozdrawiam!
Lupa
Użytkownik

Dodane dnia 10.07.2007 10:37:55
44 napisał/a:
A moj to raczej rower trekkingowy, wiec w powazniejszym terenie (a nawet w w wiekszym piachu) sobie nie poradzi

Właśnie przypomniałem sobie,że na większość gnieźnieńskich wyścigów przyjeżdża Piotras na trekkingu chyba Authora.Dla chcącego nic trudnegosmiley

44
Użytkownik

Dodane dnia 10.07.2007 14:56:22
smiley No to nie wiem - moze daloby sie kiedys sprobowac smiley Zobaczymy. Pozdrawiam!
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 10.07.2007 17:47:09
Nowe małe ulotki wydrukowane, większe - formatu A4 też są gotowe, chętni do rozdania małych ulotek i rozplakatowania tych większych mile widziani. Kontakt poprzez Bomblla, którego codziennie można spotkać na skate parku. Sklepy rowerowe objedzie na swoim biku Bombell.
Co do zdjęć - są gotowe, ale nie wiem jak je wrzucić na stronę
www.masagniezno.u2.pl
Moim skromnym zdaniem, trzeba się spotkać (słowa te kieruję przede wszystkim do Lupy, 44 i innych osób, które chcą pomóc w organizacji Masy) i omówić parę spraw związanych z Masą - chociażby sprawa petycji.
Czekam na kontakt telefoniczny 788-161-220.

PS.
Proponuję wydłużyć trasę - o szczegółach możemy pomówić na spotkaniu.

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 10.07.2007 18:54:12
thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 10.07.2007 23:51:45
W sprawie petycji pisałem maila do Miłosza, który przygotwywał ją poprzenio, ale pozostał bez odpowiedzi. Moze adres nieaktualny więc Czechuu jezeli to czytasz to się koniecznie odezwij !!!

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Bombell
Użytkownik

Data rejestracji: 01.07.05
Dodane dnia 11.07.2007 14:19:21
Dzisiaj plakaty będą w Atucie i Vikingu, może tez jakies słupy sie obleci. Jeśli sa chetni to plakaty mozzna na maila wyslac i sowje sklepy w poblizu oblecicie smiley

Always hardcore smiley
http://www.pinkbike.com/photo/?op=list&ROWINDEX=0&function=myphotos&photouserid=85327 Wyślij Prywatną Wiadomość
44
Użytkownik

Dodane dnia 11.07.2007 14:21:38
Ulotek troche moge wziac - szczegolnie tych malych, ale nie za duzo, bo wyjezdzam i nie bede mogl za duzo rozdac. A im blizej terminu Masy rozdamy, tym lepiej i latwiej ludziom zapamietac.

Co do spotkania to chetnie. Tyle, ze nieco czas mnie ogranicza. Tzn. Wlasciwie od poniedzialku mnie nie ma i wracam dzien przed Masa. Dam znac kiedy najbardziej by mi pasowalo.

Co do Czecha - sprobuje do niego dotrzec przez moja siostre.

Pozdrawiam!
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 11.07.2007 15:00:26
OK !
No i tak trzymać smiley
Thomson !
Bombell podrzuci Tobie płytkę ze zdjęciami z Masy i moja gorąca prośba - żebyś wrzucił je na nasząsmiley stronę o Masie.

Pozdrower ! smiley

44
Użytkownik

Dodane dnia 12.07.2007 08:27:43
Wiec jesli o mnie chodzi, to moge sie spotkac albo w piatek, albo w niedziele. Moze lepsza bylaby niedziela, bo napisalem do Milosza, jesliby sie odezwal, to warto poczekac.
Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07