Strona g³ówna| O Nas| Sk³ad ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artyku³y| Kontakt
Zobacz Temat
Gnie¼nieñski Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor Maraton - Poznañ
Darek
Administrator

Postw: 152
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 22.08.2007 19:03:42
Witam serdecznie po sezonie szkolno - urlopowym. Czas wreszcie wróciæ do normalnej rzeczywisto¶ci.

Mam pytanko - CZY KTO¶ Z GNIE¼NIEñSKICH BIKERóW WYBIERA SIê DO POZNANIA, 2 WRZE¶NIA ???

Mam wielk± ochotê sprawdziæ formê po urlopowym lenistwie - ale razem by³oby ra¼niej. Oczywi¶cie dystanse do wyboru - http://bikemaraton.com.pl/imprezy/eid/23/sub/program

Niech zabrzmi to jak wyzwanie - ZBIERAM EKIPê !!!

Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Maraton - Poznañ
Rudy
Administrator

Postw: 304
Data rejestracji: 24.04.06
Dodane dnia 22.08.2007 20:26:24
Ja jadê na 100%!

Ps. Jakby co to mam w samochodzie wolne miejsce na 1 rower i 2 osoby (chyba ¿e druga osoba która bêdzie chcia³a jechaæ z rowerem dostarczy tak¿e uchwyt na rower (na relingi) smiley

Kontakt: 696181301 smiley

Edytowane przez Rudy dnia 22.08.2007 20:33:20
rudd_1992 http://gkkg.pl/faq.php?cat_id=30 Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 23.08.2007 20:15:46
gigi napisa³/a:
Jakies rady przed?

Mia³em kiedys zapisany taki fajny poradnik o starcie w maratonie, ale wyglada na to ze "poszedl latac" razem z moim dyskiem :/
http://www.bikeworld.pl/rower/artykul/561/1/ tutaj cos na ten temat naskrobali, ale nie polecam bo nie czytalem smiley

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
Darek
Administrator

Dodane dnia 23.08.2007 20:38:36
gigi napisa³/a:
To w sumie taki moj pierwszy maraton (pojade na dystansie MEGA) nie wiem czy dam rade ukonczycsmiley

My¶lê, ¿e w³a¶ciwe bêdzie odwrócenie mickiewiczowskiej maxymy:
"mierz si³y na zamiary - nie zamiar pod³ug si³"

Doradza³bym przemy¶lenie tego dystansu jak na pierwszy raz. Wszak maraton to nie niedzielna wycieczka rowerem na dzia³kêsmiley (sorry) - ale je¿eli siê upierasz to czemu niesmiley

Edytowane przez Darek dnia 23.08.2007 20:39:12
Wylij Prywatn Wiadomo
Lupa
Uytkownik

Postw: 100
Data rejestracji: 04.03.06
Dodane dnia 24.08.2007 08:15:52
O ile dobrze kojarzê to jeste¶ tegoroczn± triumfatork± Dêbówca w kategorii Kobiety.Wydaje mi siê,¿e je¿eli je¼dzisz w miarê regularnie,to spokojnie mega dasz radê.

Dwie moje najwiêksze pasje ¿yciowe to punk rock i ³amaæ przepisy drogowe

Edytowane przez Lupa dnia 24.08.2007 08:23:51
Wylij Prywatn Wiadomo
Chelseapro
Uytkownik

Postw: 34
Data rejestracji: 13.11.04
Dodane dnia 24.08.2007 12:27:36
Witamsmiley Widze ,i¿ zainteresowanie Mio Fujifilm Bike Maraton 2007 bardzo du¿esmiley
tak¿e wybieram siê na maraton , lecz nie o tym ten post. Piszê gdy¿ mam propozycje wybrania siê zorganizowan± grup± na objazd trasy maratonu.
Proponujê najbli¿sz± niedzielê, w ramach coniedzielnego
spotkania na rynku smiley. W stêpnie umówilem siê z poznañskimi bikerami na wspólny objazd trasy wiêc teraz tylko czekam na info ilu by³o by chêtnych zawodników z Gniezna.
Pozdrawiam

ps. a wiêc na 90% spotkanie umówione w Poznaniu nad Malt± (jutro jeszcze potwierdze wyjazd) Jade poci±giem 8.12 z Gniezna. powrót oczywi¶cie roweremsmiley no chyba ,¿e pogoda niedopisze to tak¿e skorzystam z us³ug pkpsmiley

Edytowane przez Chelseapro dnia 24.08.2007 14:23:57
Wylij Prywatn Wiadomo
Chelseapro
Uytkownik

Dodane dnia 25.08.2007 14:11:59
a wiêc tak jak pisa³em wczoraj , dzi¶ pisze by potwierdziæ jutrzejszy wyjazd do Poznania .
Kto chêtny to zapraszam o 8 na dworzec PkP Gniezno.
Poci±g wyje¿d¿a o 8.12.
Do Zobaczenia
ps. tel kontaktowy do mnie 600879343
Wylij Prywatn Wiadomo
Chelseapro
Uytkownik

Dodane dnia 25.08.2007 22:01:14
Witam ponowniesmiley a wiêc dla zainteresowanych ,którym nieby³o dane poznaæ trasy maratonu poznañskiego który ju¿ za kilka dni wystartuje z Malty , a którzy awizowali chêc udzia³u w imprezie , krótka jak dystans na którym pojadê informacja o trasie smiley
A wiêc jak mozna wyczytaæ na stronie organizatora :"Trasa poznañskiego maratonu jest tras± niew±tpliwie najszybsz± ze wszystkich edycji Bike Maraton 2007. Szerokie drogi, na przemian asfaltowe, szutrowe i piaskowe sprzyjaj± bezkolizyjnej je¼dzie." tak w rzeczywisto¶ci jest , fakt ,¿e nienapisa³ o ma³ej wspinaczce która czeka na bikerów na pocz±tkowych km pewnie chc±c zafundowaæ im niespodziankesmiley to pozatym wszystko siê zgadza... trasa szybka powiedzia³ bym expresowasmiley niczym autostrada szeroka i nieraz nawet z pasem zieleni smiley lol
Dla jad±cych poci±giem zbiórka 8.00 na dworcu pkpsmiley
Poci±g 8.12.
Zapraszam Wszystkich smiley

Edytowane przez Chelseapro dnia 29.08.2007 22:34:10
Wylij Prywatn Wiadomo
Darek
Administrator

Dodane dnia 30.08.2007 18:57:13
Brzmi zachêcaj±co. Jadê smileysmileysmiley. Je¶li trasa jest ³atwa to zastanawiam siê nad dystansem - mo¿e jednak ¶redni smiley
Do zobaczenia na trasie - Pozdrawiam

Wylij Prywatn Wiadomo
Rudy
Administrator

Dodane dnia 30.08.2007 21:19:46
No to widzê ¿e niez³a ekipa z Gniezna pojedzie smiley Jakby co to ja pojadê dystans mega.

Ps. W samochodzie miejsca ju¿ nie mam (chyba ¿e bez roweru).

Do zobaczenia na malcie (chyba ¿e przyjedziecie jutro na masê) smiley
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 30.08.2007 22:12:37
Ekipa faktycznie konkretna sie zapowiada. Powodzenia!

Chyba nie musze przypominaæ o relacji i fotkach? W kazdym razie PRZYPOMINAM. Wyprzedzaj±c wasze pytanie - kazdy moze napisac swoja relacje, z przyjemnosci zamieszcze na stronie wszystkie smiley

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
Darek
Administrator

Dodane dnia 02.09.2007 18:05:09
I ju¿ po maratonie.
Muszê przyznaæ, ¿e po raz pierwszy mia³em okazjê braæ udzia³ w tak du¿ej imprezie. Trasa naprawdê szybka i jak na tê rangê imprezy ma³o wymagaj±ca (a¿ szkoda, ¿e nie by³o gnie¼nieñskiej smileyelitysmiley) - jednak nie bez mankamentów - przej¶cie (dos³ownie) pod wiaduktem dla ok. 1000 osób to najwiêkszy minus imprezysmiley. Oczywi¶cie pe³na "komercha" drogo 70 + 15 PLN op³at, pakiet startowy - ¿enadasmiley.
Poza tym impreza bardzo udana smiley(mimo, ¿e na kamienistym zje¼dzie zaliczy³em powa¿n± przewrotkê), zdecydowa³em siê na dystans mini - (dla mnie zupe³nie wystarczysmiley), super atmosfera na trasie - "Jeste¶my wielk± rodzin± MTBsmiley", pogoda dopisa³a.
A teraz czas na statystyki:
DST: 32.128
MSX: 42.2
Czas (chipowany): 01:37:31,92
Miejsce open: 150
Miejsce w kategorii 25 (M4)
trudno mi powiedzieæ czy jest to powód do dumy czy powinienem siê z tym schowaæ, bo nie wiem ilu by³o startuj±cych na tym dystansie i w tej kategorii - wyników jeszcze nie ma .

pozdrawiam

Wylij Prywatn Wiadomo
Rudy
Administrator

Dodane dnia 02.09.2007 18:54:22
To fakt - osób startuj±cych by³o naprawdê du¿o, ja schody traktujê jako urozmaicenie trasy smiley

Co do samej trasy - by³a naprawdê bardzo szybka i prosta.

Ja pojecha³em dystans mega i zaj±³em 140/619 miejsce w open, natomiast w mojej kategorii by³em 18 - niestety nie wiem na ile osób dopóki nie bêdzie wyników w sieci.

Ps - do Darka: W mini jecha³o chyba 220 albo 240 osób

Ps2. - do Thomsona: Relacjê postaram siê napisaæ jutro, a jak mi nie wyjdzie to pojutrze smiley
rajdek
Uytkownik

Postw: 47
Miejscowo: gniezno
Data rejestracji: 28.09.05
Dodane dnia 03.09.2007 16:17:46
niestety jecha³em mini (kontuzja kolana )
by³em 34 i w m3 na 5 miejscu . przepraszam zenie za³apa³em sie na pud³a ale startowali¶my z oko³o 900 pozycji . zawodnik który zajo³ 2 miejsce w m3 rusza³ oko³o 200 i sam przyzma³ na mecie ¿e nie mia³em szansy na jego doj¶cie smiley
www Wylij Prywatn Wiadomo
Lupa
Uytkownik

Postw: 100
Data rejestracji: 04.03.06
Dodane dnia 04.09.2007 16:18:44
Wystartowa³em w mega,wynikiem siê nie chwalê,bo nie ma za bardzo czym siê pochwaliæsmiley Trasa ciekawa,wiatr w drodze powrotnej pozwoli³ mi porz±dnie siê zmêczyæ.Schody istotnie zirytowa³y mnie srodze,bo nie do¶æ ¿e start z dalekiej pozycji,to jeszcze kolejka i dalsze oczekiwanie.Ale co tam-mój pierwszy start w tak du¿ej imprezie bêdê z pewno¶ci± wspomina³ mi³o.Dziêki dla Rudego i jego Ojca za umo¿liwienie mi dotarcia nad Maltêsmiley

Dwie moje najwiêksze pasje ¿yciowe to punk rock i ³amaæ przepisy drogowe

Edytowane przez Lupa dnia 06.09.2007 12:30:12
Wylij Prywatn Wiadomo
Skocz do Forum:
22.10 - Dêbówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wtki na Forum
   Brak nowych Postw Gogol - £opuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postw Gogol - Stêszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postw Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postw Gogol - Suchy Las 7.08