Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor CHWALIMY SIĘ !!!
Darek
Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 24.10.2007 11:40:04
Sezon się kończy, a więc czas na podsumowania.

Proponuję abyście chcieli się pochwalić swoimi dokonaniami w tym sezoniesmiley. Ile kilometrów przejechaliście, w jakich imprezach startowaliście, z jakim skutkiem? Największy sukces, największa porażka (nie tylko na zawodach). Jakie ewentualnie awarie bądź kontuzje się Wam przytrafiły? Jak przetrwaliście sezon (kondycyjnie), jak to zniósł Wasz sprzęt?
Czy jesteście klubowiczami, jakie macie wskazówki do dalszego funkcjonowania GKKG. I inne takie tam rowerowe refleksje.

Zapraszam do dyskusji i chwalenia się smileysmileysmiley(bez fałszywej skromności).

Pozdrawiam

PS. Wiem, że niektórzy powiedzą że sezon rowerowy trwa cały rok, ale...

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Edytowane przez Darek dnia 24.10.2007 14:13:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: CHWALIMY SIĘ !!!
MaXbIkEr
Użytkownik

Data rejestracji: 09.04.06
Dodane dnia 24.10.2007 19:16:35
ja przejechalem ok 10km.. manualem.......

Dla pionierów stylu miejskiego i dirtowców, którzy zamiast kapci do szkoły, w plecaku wożą łopatę.Dla wszystkich "NIEDOSTOSOWANYCH".Dla tych, którym zapach izolu z poczekalni pogotowia regularnie się miesza.Dla kolekcjonerów klisz rentgenowskich. I dla tych, którzy odważą się prubować triku, na który inni nie zdecydują się nigdy. To dla NICH!
thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 25.10.2007 22:07:40
Chwalic to sie nie ma czym, niestety. Nasz sezon DH tym razem byl raczej skromny (niektorzy twierdza ze wogole go nie bylo). Ekipa nam sie mocno uszczuplila, jezdzic nie ma kto :/
Pozostaje miec nadzieje ze nastepny sezon bedzie lepszy...

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Darek
Administrator

Dodane dnia 30.10.2007 08:39:05
To przypadek czy rzeczywiście gnieźnieńscy bikerzy nie mają nic do powiedzenia o mijającym sezonie.

Z tego co do mnie docierało - nie było aż tak kiepsko.

Zapraszam - rozwińcie się smileysmileysmiley

Edytowane przez Darek dnia 30.10.2007 08:39:38
Rudy
Administrator

Data rejestracji: 24.04.06
Dodane dnia 30.10.2007 22:02:38
Sezon letni się kończy... zaczyna się zimowy smiley

A więc w tym roku kupiłem sobie pierwszy rower (przez duże R bo wcześniej jeździłem przez 6 lat na komunijnym rowerku) Zacząłem jeździć, trenować i zachorowałem na bardzo poważną cyklozę. Przyjechałem na początku roku na spotkanie na rynek i tak jakoś się do Was wkręciłem - z czego się naprawdę baardzo cieszę.

Od 1 kwietnia przejechałem ~ 4600km w różnym terenie (od bardzo płaskich nizin po spore góry) - jestem z tego zadowolony. Na szczęście żadnych poważnych kontuzji nie miałem.

Postartowałem trochę w zawodach smiley
4 maratony:
@kelly's bike tour węgierska górka - żabnica (to była masakra pojechałem mini a miałem średnią 13.5km/h smiley 5/9 w m1)
@Maraton na 11 festiwalu rowerowym w szklarskiej porębie (dst. 56km. Nie wiem po co ten maraton był w górach.... Miałem tam wyższą średnią niż na krótszej trasie w gnieźnie smiley - ale za rok ma być już górsko 55/149 w open)
@Mio fujifilm bike marathon poznań (dst. mega to był maraton z którego jestem najbardziej zadowolony 18/60 w m1 i 139/622 w open)
@Skoda bike maraton gniezno (wiadomo... super maraton smiley dst. mega 5/16 w m1 19/114 w open)

Była jeszcze czasówka w jankowie (w kategorii 2), piknik na łazienkach (w kategorii 1) i oczywiście dębówiec (w kategorii 1).

4 starty w thule (wielkopolska liga masters) - niestety z marnym skutkiem
2 starty w paczce śliwek (3 jeszcze przede mną - jadę powalczyć o 2 miejsce w generalce)

Rower spisał się b. dobrze. Oczywiście części trochę wymieniłem i uszkodziłem. (np. oto siodełko które rozbiłem w niedzielę na głowie - oczywiście w kasku smiley http://picasaweb.google.com/Ruddbike/SanMarcoSKNZniszczony )

Na przyszły sezon letni planuję poważne zmiany i w rowerze i w formie oczywiście na +

Darek chciał żeby ktoś się pochwalił to się pochwaliłem smiley

A co do przyszłego sezonu to proponuję dużo więcej wspólnej jazdy i wyjazdów na zawody (może jakieś nowe stroje klubowe? smiley smiley ) Niech świat rowerowy się dowie że Gniezno też się liczy smiley Trening, trening, trening....

Pozdroower ó?o...

Edytowane przez Rudy dnia 30.10.2007 22:20:02
rudd_1992 http://gkkg.pl/faq.php?cat_id=30 Wyślij Prywatną Wiadomość
Lupa
Użytkownik

Data rejestracji: 04.03.06
Dodane dnia 31.10.2007 18:56:15
Chwalił się nie będę,bo w obliczu wypowiedzi poprzednika po prostu nie mam się czym pochwalićsmiley

Rudy napisał/a:
oto siodełko które rozbiłem w niedzielę na głowie

Tak łatwo się nie wykpisz-proszę opisać,jakim cudem można tak załatwić siodełko przy pomocy GŁOWY!!!

Dwie moje największe pasje życiowe to punk rock i łamać przepisy drogowe
Rudy
Administrator

Dodane dnia 31.10.2007 19:09:11
Ale tu przecież nie chodzi o porównywanie smiley

A co do siodełka to jechałem ~ 30km/h przeleciałem przez kierę rower poleciał w powietrze i spadł na mnie siodełkiem (gdy cała reszta była w rozpędzona w powietrzu) Ma się talent... smiley

Edytowane przez Rudy dnia 31.10.2007 19:10:18
Darek
Administrator

Dodane dnia 31.10.2007 21:10:41
OK. Żeby nie było, ze tylko wywołałem tematsmiley.

Zacznę od tego, że na rower (tak na poważnie) wsiadłem w czerwcu 2006 r.

A w tym sezonie - cóż kupiłem nowy rower - ten ubiegłoroczny był pożyczony.

W roku 2007: - pojęcia "cyklozy" nie znałem, ale z pewnością jestem zarażony. I nie chcę sie leczyć smileysmileysmiley.

Przejechałem jak do tej pory 2751,52 km. Trasy różne od typowo nizinnych do górskich włącznie (Szklarska P. Świeradów).

Odbiło mi na tyle, że spróbowałem startu w zawodach:
1) WLM (o mój Boże - porwałem się z motyką na Słońce) w całym cyklu zostałem w swojej kategorii M II sklasyfikowany na 37 miejscu http://www.gogolmtb.of.pl/
2) Wyścig "Dębówiec" jedyne pudło w tym sezonie - Masters I - 3 miejsce
3) Mio Fujifilm Bike Marathon Poznań - dystans mini, kategoria M 4 - 25 miejsce http://bikemaraton.com.pl/imprezy/eid/23/sub/wyniki
4) Cross MTB - Kopczyn 2007 - kompletna porażka po prostu "pana" i po zawodach
5) Skoda Bike Maraton Gniezno - dystans mega, kategoria M 3 - 18 miejsce http://www.thomson.easyisp.pl/maraton/index2.htm

Oprócz tego brałem udział w dwóch rajdach rekreacyjnych (Czerniejewo, Przyborowo) i jeden sam zorganizowałem (Niechanowski Rodzinny Rajd Rowerowy) i go przejechałem.

Prywatnie zaliczyłem rowerowy wyjazd w góry - majowy weekend w Szklarskiej i miałem okazję poznać co tak naprawdę znaczy "kolarstwo górskie".

Największy sukces: hmmm, kilka razy "przełamałem siebie". Mimo skrajnych doznań (Cytadela, Karpacz) wsiadłem na rower i pojechałem dalej.
Największa porażka: brak wspólnoty i sportowego celu w klubie.

Awaria (kuriozum) - w wyniku błędnego złożenia roweru przy drugiej jeździe pękł hak przerzutki - oczywiście wymiana gwarancyjna i wszystko ok.
Kontuzja: "Mio w Poznaniu" wywrotka na kamienistym zjeździe. Skutki w nadgarstku odczuwam do dzisiaj, a blizny na łydce paskudnie wyglądają.

Co do końcowych refleksji w pełni zgadzam się z Rudym "A co do przyszłego sezonu to proponuję dużo więcej wspólnej jazdy i wyjazdów na zawody (może jakieś nowe stroje klubowe?) Niech świat rowerowy się dowie że Gniezno też się liczy. Trening, trening, trening...."

Pozdrawiam

PS. Rudy g r a t u l u j ę udanego sezonu !!! Thomson dzięki za prowadzenie strony www.

Edytowane przez Darek dnia 31.10.2007 21:14:57
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 31.10.2007 22:41:38
Darek napisał/a:
PS. Rudy g r a t u l u j ę udanego sezonu !!! Thomson dzięki za prowadzenie strony www.

Faktycznie gratulacje się należą !

Co do stronki - nietrudno zauważyc, że korzystają z niej w większości "nowi" klubowicze (Darek, Rudy, Lupa itd) i podziękowania należą się właśnie Wam ! Pokazujecie innym, że MOŻNA. Dzięki Wam stronka "żyje" chociaz nadal nie jest to to czego bym sobie życzył :] Mam nadzieje, że częsty brak odzewu na wasze posty na forum itp was nie zniechęci i jakoś bedziemy to ciągneli dalej.
Przy okazji przypominam, że mamy na stronie dział "skład ekipy". Z przyjemnością go zaktualizuje o "nowych" riderów, ale musze wiedziec, że tego chcecie. To jakie dane mają tam być podane każdy może ustalić sam. Zachęcam...e-mail znacie.

Jeżeli macie jakies propozycje co do treści,wyglądu czy działania stronki walcie śmiało! gkkg.pl jest dla Was!

Bombell
Użytkownik

Data rejestracji: 01.07.05
Dodane dnia 01.11.2007 20:32:49
Mój sezon zaczal sie dosc pozno bo dopiero jakos w czerwcu czy nawet lipcu juz nie pamietam. I głownym moim celem bylo wyczucie roweru i powrot do formy co sie udalo oczywiscie smiley Lista trickow wzbogadzona o kilka nowych pozycji. M.in. 360 prawie dopracowane smiley, x-up na wszelakiej masci chopach i takie tam smiley No i finalnie skonczony juz rowerek, na chwile obecna nie ma co wymieniac ;D

Always hardcore smiley
http://www.pinkbike.com/photo/?op=list&ROWINDEX=0&function=myphotos&photouserid=85327 Wyślij Prywatną Wiadomość
rajdek
Użytkownik

Miejscowość: gniezno
Data rejestracji: 28.09.05
Dodane dnia 01.11.2007 22:41:34
Mój sezon był najlepszym od czasu powrotu do sportu (15lat przerwy z róznych względów) .
Zaczeło się od Sonw race - 3 miejsce
majowa czasówka - 3 miejsce
WLM Turek 20 w general. Masters i 13 w M3
Dębówiec smiley 3 miejsce nie lubię się tłumaczyć ale 39 stopni gorączki po 3 dniach leżenia
WLM Złotów 19 w gen.i 10 M3
Mistrzostwa Polski w maratonach rowerowych jechałem dyst. 48km
- 80 gen. 45 wśród amatorów i 14 w kat m3
Szklarska Poręba maraton na Festiwalu rowerowym
Pojechaliśmy tam z Tomkiem(Rudd) i tam dwa dramaty : smiley brak gór w górach i pod koniec pierwszej pętli "mały" kijek wkręcił się w tylnie koło i zabrał ze sobą przerzutkę i drugą pętlę jechałem mając do dyspozycji 7,8,9 trybsmiley ukończyłem ten wyścig dzięki mojej Żonie Agnieszce która podając mi bidon i widząc mój dramat z przerzutka powiedziała cytuje-" Ku... nie pierd... tylko zapierd...." zajełem 46
Mio Fujifilm w Poznaniu dystas Mini 30 w gener. i 5 w M3 (kontuzja kolana nie związana ze sportem )
Mio Fujifilm w Polanicy Zdroj dytans Mini 36 gen. i 2 w M3 smileysmileysmileysmileysmiley
super trasa -12 km od startu pod góresmiley i karkołomny zjazd do mety chwilami ponad 65km/h smiley

Największym sukcesem była moja pomoc przy organizacji Skoda maraton mtb Gniezno 2007 i tu chciałem pogratulować SŁAWKOWI determinacji i że nie zrezygnował bo było chwilami ciężkosmileysmileysmileysmiley
Wczoraj nabyłem drugi rower (szosówke) i zaczynam powoli trenningi do przyszłorocznogo sezonu chociaż w tym było wmiarę dobrze to charakter mojej pracy nie pozwalał na taki trening jaki bym chciał ( wyjazdy,wyjazd,wyjazdy)
pozdrwiam
www Wyślij Prywatną Wiadomość
cup
Użytkownik

Miejscowość: Powidz
Data rejestracji: 17.12.06
Dodane dnia 03.11.2007 00:59:50
No to i ja się wypowiem choć ze mnie nie klubowicz a tylko sympatyksmiley
A więc to był mój pierwszy poważny sezon MTB i zaczałem go od usuwania zbędnych kilogramów i już w kwietniu rozpocząłem starty w pierwszych maratonach:
- Mazovia MTB w Łodzi 22 kwietnia: dystans MEGA z powodu awarii czyli dwóch laczkówsmiley miejsce 84/600 w open 37/182 w M2
- Mazovia MTB w Warszawie 3 Maja: dystans GIGA miejsce 34/133 Open i 14/42 w M2
- FUJIFILM Bikemaraton we Wrocławiu: dystans Giga miejsce 78/268 Open, 48/129 w M2,
- Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski Cytadela: maj 21/60 open, październik 28/65 po zerwaniu łańcucha,
- Akademickie Mistrzostwa Polski w Cieszynie: miejsce 110/190, ale i tak nieźle bo bez dubla.
- TransCarpatia 2007- 21miejsce w kategorii MEN,
- Skoda Maraton- 42 miejsce na Giga po dwukrotnym zerwaniu łańcuchasmiley, ale i tak kiedyś musi być.
Ogólnie swój pierwszy sezon oceniam bardzo pozytywnie, ponieważ zwiedziłem kawałek Polski, dużo nizin w okolicach Kalisza oraz piękne Polskie i Słowackie Karpaty. Przejechałem około 8000km bez większej kontuzji, jedynie rower miał pod koniec sezonu dość ale już rozpocząłem jego przytowania do kolejnego mam nadzieję jeszcze bardziej owocnego sezonu.
Pozdrower
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 03.11.2007 15:39:18
Panowie a jak to wyglada z tymi niedzielnymi zbiórkami na rynku ? pojawia sie ktos na tym ? jesli tak to jak to wyglada? typowy trening czy raczej turystyczna jazda?
Kiedys te zbiorki bardzo fajnie funkcjonowaly (stara ekipa moze potwierdzic) i jezdzilismy przez cala zime nawet przy baaardzo niesprzyjajacych warunkach. Pewnie dzieki temu udalo mi sie przejechac transcarpatie :]
Teraz jest szansa, że uda mi się znowu złozyc jakis rowerek, na ktorym bedzie mozna jezdzic nie tylko w dol wiec chetnie troche bym pokrecil w "sezonie zimowym" tak dla poprawy kondycji.

Rudy
Administrator

Dodane dnia 03.11.2007 18:31:50
W tym roku niestety ich prawie nie było. Tzn. na początku roku (po spotkaniu) parę razy się przejechaliśmy, nawet raz było 10 osób i to był taki jedyny raz... Od paru miesięcy zbiórek nie ma bo nikt na nie niestety nie przyjeżdża. Fajnie by było jakby te zbiórki znowu się pojawiły (będę się starał na nie przyjeżdżać, bo mam dość samotnej jazdy)... Tempo przecież można dostosować do każdego.

Pozdrawiam smiley
sebekfireman
Użytkownik

Miejscowość: Trzemeszno
Data rejestracji: 01.11.04
Dodane dnia 05.11.2007 11:59:27
Wprawdzie sezon się jeszcze nie kończy bo rowerem się jeździ do 31 grudnia, ale wstępne podsumowanie można już zrobić - ogólnie sezon był średnio udany.
Jak narazie w tym roku licznik wskazuje 9000 km, do końca jeszcze 2 miesiące więc mam nadzieję że do magicznej liczby 10000 km uda się dociągnąć.
Startów w zawodach (lokalnych) parę było z wynikami różnymi - od czołowych pozycji do końcowych pozycji.
Z awariami przygód było sporo - ogólnie większość sprzętu padała na skutek zużycia i w sumie patrząc na rower z przed zeszłego roku to zostało w nim wymienione prawie wszystko. Najtragiczniejszą awarią było pęknięcie haka w starej ramie. Sezon ten był dla mnie rekordowym pod względem przebijania dętek - przytrafiło mi się to z kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt razy (liczyć będę dopiero po 31 grudnia). Nie obyło się także bez wypadków na rowerze - w tym sezonie były jak narazie 3, ale na szczęście "delikatne".
Poza tym nie udało się zrobić sporo dalszych wycieczek i wypadów, które mam nadzieję że chociaż w części zaliczę w przyszłym sezonie (w 1 dzien nad morze, Kaszuby, Wyspa Wolin, Bornholm, wjazd na Śnieżkę, Jura Krak-Częst, zagraniczne miejscowości w okolicy, Jezioro Garda). Nie udało się także pobić rekordu dziennych kilometrów - w tym sezonie najdłuższa wycieczka miała 187 km.
No ale nie było aż tak źle, gdyż udało się zrobić kilkudniowy wypad rowerem w góry i przy okazji pierwszy raz pojeździć rowerem poza granicami kraju, udało się przejechać szczytami do Chodzieży, udało się zdobyć wszystkie większe szczyty w okolicy.

NA ROWERZE Z FIREMANEM - www.rowersebek.xt.pl
MAPA FOTOGRAFICZNO-TURYSTYCZNA - www.mapaturystyczna.xt.pl
MÓJ BIKEBLOG - sebekfireman.bikestats.pl/
1035707 sebekfireman www.rowersebek.prv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Bzyk
Użytkownik

Data rejestracji: 02.11.04
Dodane dnia 07.11.2007 13:41:15
No cóż...
biorąc pod uwagę wasze wypowiedzi to ja już na pewno nie mam się czym chwalić. Ile kilometrów przejechałem nie wiem, ale szału nie było. Co do zawodów to jedynie ostatni maraton z wynikiem mizernym ale przynajmniej ukończyłem smiley
Praktycznie sezon stracony gdyby nie..... Szklarska Poręba smiley Jak może niektórzy czytali na stronce, udało mi się w tym roku wjechać m.in. na Przełęcz Karkonoską okrzykniętą przez Bikeboard najtrudniejszym podjazdem w Europie Środkowo-wschodniej. Przyznaję że czasu podjazdu nie mierzyłem dokładnie, ale jak ktoś był na przełęczy to wie że czas nie jest najważniejszy. Wjechałem również do schroniska Pod Łabskim Szczytem no i tradycyjnie już podczas wizyty w Karkonoszach odwiedziłem skocznię w Harrahovie. Wyjazd mnie troszkę podbudował bo pomimo braku treningu dałem radę Karkonoszom smiley
Moze w przyszłym roku będzie lepiejsmiley Plany są ambitne m.in. przejechanie "drogą przyjaźni" szczytami Karkonoszy od Szrenicy po Śnieżkę ale co z tego wyjdzie zobaczymy smiley
Ponawiam apel który zamieściłem w mojej relacji z wypadu do Szklarskiej - może uda się na przyszły rok zebrać większą ekipę i udeżyć na Szklarską smiley może w okolicach festiwalu rowerowego. Koszty stosunkowo niewielkie bo nie jest daleko no i co najwzniejsze tam można prawie wszędzie wjechać co nie jest już możliwe np. w Tatrachsmiley
Pozdrower
Bzyk

Edytowane przez Bzyk dnia 07.11.2007 13:45:56
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=8 Wyślij Prywatną Wiadomość
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 08.11.2007 13:31:11
Bzyk- Chodzą słuchy ze powinieneś się dzisiaj pochwalić czymś jeszcze, a właściwie kimś smiley no to się pochwal...

Oczywiście gratulacje !

jOzzy
Użytkownik

Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 09.11.2007 21:04:13
Witam !
Dorzucę swoje trzy grosze w temacie wywołanym przez Darka.
Dwa koła ( nie tylko te napędzane siłą mięśni, ale również te mechaniczne) to moja pasja. Jednak ze względu na ograniczony czas wolny, w tym roku przejechałem ok. 2 300 km (niby niewiele, ale dla mnie dużo). Mój sezon trwa cały rok, ale jeżdżę dla siebie (dlatego w zawodach nie startuję - wyjątek w tym roku to Dębówiec). Formalnie do Klubu nie należę (jestem jego sympatykiem) i tu chciałbym przyznać rację zarówno Darkowi i Thomsonowi (temat wspólnych treningów poruszany był już na forum). GKKG to raczej nazwa niż działający klub (oczywiście jest to moje prywatne zdanie i nikt z nim nie musi się zgadzaći - nie o to chodzi). Tak samo jest ze stroną internetową Klubu. Strona "żyje", ale co to za życie (dla porównania jak "żyje" strona - link strony klubu motocyklowego z Gniezna (też pasjonaci dwóch kół) http://www.nlcgniezno.com

Dowiedziałem się, że ekipa BMX to najbardziej zorganizowani pasjonaci dwóch kółek w Gnieźnie. Często razem trenują, wyjeżdżają na gościnne występy np. do Bydgoszczy.
I tak trzymać Panowie !!!

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubię jeździć na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
Jeżdżę sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....

Edytowane przez jOzzy dnia 10.11.2007 15:25:01
Bzyk
Użytkownik

Data rejestracji: 02.11.04
Dodane dnia 14.11.2007 22:54:14
prawda, prawda. 8 listopada zostałem ojcem smiley Urodził mi się syn Marcin, pewnie przyszły biker smiley
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=8 Wyślij Prywatną Wiadomość
jOzzy
Użytkownik

Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 16.11.2007 11:43:12
No to gratulacje dla Rodziców Marcinka (pewnie przyszłego bikera) smileysmileysmiley

A wracając do "życia" strony GKKG, tak wygląda, jakby z nadejściem zimy bikerzy zapadli w sen zimowy smileysmileysmiley (oczywiście nie dotyczy to wszystkich, np. Bombell wczoraj złapł laczka w swoim biku na skateparku)

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubię jeździć na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
Jeżdżę sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....

Edytowane przez jOzzy dnia 16.11.2007 13:09:54
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07