Strona g³ówna| O Nas| Sk³ad ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artyku³y| Kontakt
Zobacz Temat
Gnie¼nieñski Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: GRAND PRIX GNIEZNA ?
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 08.06.2008 22:39:31
Darek napisa³/a:
Wydaje mi siê, ¿e r±k nie za³amujê i chyba co¶ staram siê zrobiæ. Ale na pewno nie wg. zasady "spontan jest najlepszy"

Najlepszy nie jest, ale "lepszy rydz ni¿ nic". Nie chce byæ z³o¶liwy, ale skoro ustalenie wysoko¶ci sk³adek zajmuje miesi±c to a¿ boje siê pomy¶leæ ile czasu zajê³oby w tym trybie ustalenie regulaminu GGPMTB smiley

To po co nadawaæ zawodom "podwórkowym" oficjaln± rangê - robiæ klasyfikacjê, mo¿e jeszcze jaki¶ dyplom i puchar???

PO TO http://www.gkkg.pl/photogallery.php?photo=1052 ! Dla tego u¶miechu ! Po to ¿eby tacy jak on mogli przez chwile poczuæ siê jak Ma³ysz czy Kubica na podium, po to ¿eby móg³ pokazaæ dyplom swoim rodzicom, którzy bêd± z niego dumni i dla wszystkich tych, którzy nie maj± pieniêdzy/mo¿liwo¶ci/ambicji ¿eby ¶cigaæ siê w profesjonalnych wy¶cigach.
Rozumiem Darku, ¿e u¶miech tego ch³opca ze zdjêcia i innych zawodników jest raczej niemierzalny, niezapisywalny i trudno bêdzie go uwzglêdniæ w rocznym sprawozdaniu z dzia³alno¶ci naszego klubu, ale s±dze ¿e to w³a¶nie w tym u¶miechu tkwi sens organizowania "podwórkowych" zawodów, które dla niektórych s± bardzo powa¿n± spraw±.

Liczê na to, ¿e w odpowiedzi na ten post, o któr± niew±tpliwie siê pokusisz, odniesiesz siê jednak do zapropowanego przeze mnie rozwi±zania punktacji w generalce i uda nam siê co¶ ustaliæ, gdy¿ zdecydowanie wiêksz± kompromitacj± bêdzie ustalanie tych zasad ju¿ po maratonie ani¿eli teraz.
pozdrawiam

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
Darek
Administrator

Postw: 152
Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 09.06.2008 14:08:08
Thomson wyluzuj.
Chcia³em tylko wyraziæ swoje zdanie. Uwa¿am, ¿e dyskutowanie nad zasadami w czasie trwania rozgrywek przez samych zainteresowanych jest wg. mnie - po prostu ¶mieszne.

Nie musisz mnie przekonywaæ co do warto¶ci podwórkowych zawodów, bo s± one najcenniejsze w ¿yciu i to niezale¿nie od tego czy nastêpnie stajemy siê mistrzami ¶wiata, czy na tym poprzestajemy.

A, ¿e ten rok organizacyjnie bêdzie kompletnym spontanem to zarówno Ty jak i ja siê musimy zgodziæ. Klub powsta³ jak do tej pory jedynie formalnie i w g³owach ludziom niewiele siê jeszcze zmieni³o.

Na zakoñczenie (my¶lê) tej trochê ja³owej dyskusji pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na "u¶miechniêtym ¶ciganiu" na Dêbówcu.

Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±

Edytowane przez Darek dnia 09.06.2008 14:09:52
Wylij Prywatn Wiadomo
Cantagiro
Uytkownik

Postw: 37
Data rejestracji: 29.06.05
Dodane dnia 10.06.2008 16:10:24
Zgadzam siê z Thomsonem. Od takiego u¶miechu zaczê³a siê moja przygoda z MTB. Szkoda, ¿e wtedy nie by³o takiej organizacji w Gnie¼nie jak jest teraz. Ci co wtedy nie je¼dzili nie mog± wiedzieæ jak by³o i czego oczekiwali zawodnicy, o czym marzyli zawodnicy...

"Bóg zes³a³ nas na Ziemiê, aby¶my siali zamêt i zniszczenie!"
Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 30.06.2008 10:47:14
Jak to mówi± lepiej pó¼no ni¿ wcale - w panelu po prawej stronie pojawi³ siê link do Regulaminu Klasyfikacji Generalnej GGPMTB.
Czeka³em na g³osy w dyskusji dotycz±cej punktacji za Powidz, ale siê nie doczeka³em wiêc regulamin napisa³em sam. Za¿alenia nie bêd± rozpatrywane smiley

sebekfireman
Uytkownik

Postw: 219
Miejscowo: Trzemeszno
Data rejestracji: 01.11.04
Dodane dnia 30.06.2008 11:09:31
Tak siê zastanawiam czy czasami nie za du¿e s± ró¿nice punktowe w Powidzu na d³u¿szych dystansach w przypadku czo³owych miejsc. Jak przyjad± "cyborgi" to raczej ma³o prawdopodobne bêdzie siê za³apaæ do czo³ówki no chyba ¿e bêdzie oddzielna klasyfikacja osób startuj±cych w Grand Prix Gniezna.

Ale w elicie bêdzie emocjonuj±ca walka o 2,3,4,5,6 miejsce w generalce smiley

NA ROWERZE Z FIREMANEM - www.rowersebek.xt.pl
MAPA FOTOGRAFICZNO-TURYSTYCZNA - www.mapaturystyczna.xt.pl
MÓJ BIKEBLOG - sebekfireman.bikestats.pl/
1035707 sebekfireman www.rowersebek.prv.pl Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 30.06.2008 11:26:32
Ró¿nice miêdzy punktami s± na wszystkich dystansach takie same. Przyk³adowo miêdzy pierwszym a drugim miejscem jest to 6pkt.
D³u¿szy dystans musi byæ premiowany.
Oddzielnej klasyfikacji nie bêdzie, trzeba siê za³apaæ na miejsca 1-19 lub 1-22 (kolejna motywacja ¿eby jechaæ du¿y dystans). A czy przyjad± "cyborgi" to zobaczymy.

Nie wiadomo jak to bêdzie z gnie¼nieñskim maratonem, ale my¶le ¿e uda siê zrobiæ jeszcze jedn± lub dwie imprezy, które bêd± siê zaliczaæ do generalki. Walka trwa !
Kto wie, mo¿e uda siê za³atwiæ jakie¶ nagrody za generalke, oczywi¶cie nie tylko za pierwsze miejsca, bo tu ju¿ raczej nic siê nie zmieni, chocia¿...

Edytowane przez thomson dnia 30.06.2008 11:27:30
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
22.10 - Dêbówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wtki na Forum
   Brak nowych Postw Gogol - £opuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postw Gogol - Stêszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postw Gogol - Czerwonak 21.08.2016