Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: GRAND PRIX GNIEZNA ?
thomson
Super Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 09.06.2008 00:39:31
Darek napisał/a:
Wydaje mi się, że rąk nie załamuję i chyba coś staram się zrobić. Ale na pewno nie wg. zasady "spontan jest najlepszy"

Najlepszy nie jest, ale "lepszy rydz niż nic". Nie chce być złośliwy, ale skoro ustalenie wysokości składek zajmuje miesiąc to aż boje się pomyśleć ile czasu zajęłoby w tym trybie ustalenie regulaminu GGPMTB smiley

To po co nadawać zawodom "podwórkowym" oficjalną rangę - robić klasyfikację, może jeszcze jakiś dyplom i puchar???

PO TO http://www.gkkg.pl/photogallery.php?photo=1052 ! Dla tego uśmiechu ! Po to żeby tacy jak on mogli przez chwile poczuć się jak Małysz czy Kubica na podium, po to żeby mógł pokazać dyplom swoim rodzicom, którzy będą z niego dumni i dla wszystkich tych, którzy nie mają pieniędzy/możliwości/ambicji żeby ścigać się w profesjonalnych wyścigach.
Rozumiem Darku, że uśmiech tego chłopca ze zdjęcia i innych zawodników jest raczej niemierzalny, niezapisywalny i trudno będzie go uwzględnić w rocznym sprawozdaniu z działalności naszego klubu, ale sądze że to właśnie w tym uśmiechu tkwi sens organizowania "podwórkowych" zawodów, które dla niektórych są bardzo poważną sprawą.

Liczę na to, że w odpowiedzi na ten post, o którą niewątpliwie się pokusisz, odniesiesz się jednak do zapropowanego przeze mnie rozwiązania punktacji w generalce i uda nam się coś ustalić, gdyż zdecydowanie większą kompromitacją będzie ustalanie tych zasad już po maratonie aniżeli teraz.
pozdrawiam

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Darek
Administrator

Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 09.06.2008 16:08:08
Thomson wyluzuj.
Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie. Uważam, że dyskutowanie nad zasadami w czasie trwania rozgrywek przez samych zainteresowanych jest wg. mnie - po prostu śmieszne.

Nie musisz mnie przekonywać co do wartości podwórkowych zawodów, bo są one najcenniejsze w życiu i to niezależnie od tego czy następnie stajemy się mistrzami świata, czy na tym poprzestajemy.

A, że ten rok organizacyjnie będzie kompletnym spontanem to zarówno Ty jak i ja się musimy zgodzić. Klub powstał jak do tej pory jedynie formalnie i w głowach ludziom niewiele się jeszcze zmieniło.

Na zakończenie (myślę) tej trochę jałowej dyskusji pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na "uśmiechniętym ściganiu" na Dębówcu.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Edytowane przez Darek dnia 09.06.2008 16:09:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Cantagiro
Użytkownik

Data rejestracji: 29.06.05
Dodane dnia 10.06.2008 18:10:24
Zgadzam się z Thomsonem. Od takiego uśmiechu zaczęła się moja przygoda z MTB. Szkoda, że wtedy nie było takiej organizacji w Gnieźnie jak jest teraz. Ci co wtedy nie jeździli nie mogą wiedzieć jak było i czego oczekiwali zawodnicy, o czym marzyli zawodnicy...

"Bóg zesłał nas na Ziemię, abyśmy siali zamęt i zniszczenie!"
Wyślij Prywatną Wiadomość
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 30.06.2008 12:47:14
Jak to mówią lepiej późno niż wcale - w panelu po prawej stronie pojawił się link do Regulaminu Klasyfikacji Generalnej GGPMTB.
Czekałem na głosy w dyskusji dotyczącej punktacji za Powidz, ale się nie doczekałem więc regulamin napisałem sam. Zażalenia nie będą rozpatrywane smiley

sebekfireman
Użytkownik

Miejscowość: Trzemeszno
Data rejestracji: 01.11.04
Dodane dnia 30.06.2008 13:09:31
Tak się zastanawiam czy czasami nie za duże są różnice punktowe w Powidzu na dłuższych dystansach w przypadku czołowych miejsc. Jak przyjadą "cyborgi" to raczej mało prawdopodobne będzie się załapać do czołówki no chyba że będzie oddzielna klasyfikacja osób startujących w Grand Prix Gniezna.

Ale w elicie będzie emocjonująca walka o 2,3,4,5,6 miejsce w generalce smiley

NA ROWERZE Z FIREMANEM - www.rowersebek.xt.pl
MAPA FOTOGRAFICZNO-TURYSTYCZNA - www.mapaturystyczna.xt.pl
MÓJ BIKEBLOG - sebekfireman.bikestats.pl/
1035707 sebekfireman www.rowersebek.prv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 30.06.2008 13:26:32
Różnice między punktami są na wszystkich dystansach takie same. Przykładowo między pierwszym a drugim miejscem jest to 6pkt.
Dłuższy dystans musi być premiowany.
Oddzielnej klasyfikacji nie będzie, trzeba się załapać na miejsca 1-19 lub 1-22 (kolejna motywacja żeby jechać duży dystans). A czy przyjadą "cyborgi" to zobaczymy.

Nie wiadomo jak to będzie z gnieźnieńskim maratonem, ale myśle że uda się zrobić jeszcze jedną lub dwie imprezy, które będą się zaliczać do generalki. Walka trwa !
Kto wie, może uda się załatwić jakieś nagrody za generalke, oczywiście nie tylko za pierwsze miejsca, bo tu już raczej nic się nie zmieni, chociaż...

Edytowane przez thomson dnia 30.06.2008 13:27:30
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016