Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Nadejszła wiekopomna chwiijaa.....(ODPISYWAĆ!!!)
Bzyk
Użytkownik

Data rejestracji: 02.11.04
Dodane dnia 04.02.2005 09:27:19
Dany - teraz ty mi po ambicji jeździszsmiley
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=8 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Andrew
Andrew001
Użytkownik

Data rejestracji: 20.11.04
Dodane dnia 04.02.2005 12:27:51
Życzę Wam powodzenia.

Chociaż to dziwne, że wybieracie się gdzieś dalej jak nie możecie się nawet na Rynku zebrać pełną grupą.

Ale...

"Bóg zesłał nas na Ziemię abyśmy siali zamęt i zniszczenie!"
Wyślij Prywatną Wiadomość
budyn
Administrator

Miejscowość: Clonmel
Data rejestracji: 30.10.04
Dodane dnia 04.02.2005 12:32:58
Zapowiada się silna ekipa na Poznań! (czyt.licznasmiley) ....niewiasty i dzieci przypilnują domostw...

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Na tym forum łączymy praktykę i teorię - nic nie działa i nie wiemy dlaczego.

Edytowane przez budyn dnia 08.02.2005 11:49:07
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=18 Wyślij Prywatną Wiadomość
Bzyk
Użytkownik

Data rejestracji: 02.11.04
Dodane dnia 04.02.2005 13:32:56
Andrew czy ty wziąłeś se za punt honoru dopieprzanie nam na każdym kroku???Osobiście nic do ciebie nie mam, ale nudny jesteś normalnie jakbys miał kryzys wieku dojrzewania - okres buntu czy jakoś tak: ,
czarno to widzę, nie dacie rady tego zrobić, słabi jesteście......
Człowieku daj se luz !!!Poza tym nikt cie o zdanie nie pytał.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=8 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Budyń
Andrew001
Użytkownik

Dodane dnia 04.02.2005 18:51:58
Cały czas to ty wkręcasz sobie, że jest jakaś grupa stworzona ze mnie i z Jarka.

Mi trzecie zęby nie rosną, ale Ty przecież też nie jesteś rekinem. Nie pamiętasz jak Spidi ci liścia sprzedał na Chrobrego? Nawet grubej d... nie tuszyłeś. A spojrzeniem niewiele zrobisz.

I ja przecież nie powiedziałem, że Wam się nie uda zebrać grupy na wyjazdy. Przekręcacie koledzy, przekręcacie.

A po moim poprzednim wpisie faktycznie chciałem napisać "i g... mnie to obchodzi" ale nie chciałem się brzydko wyrażać.smiley

I dlaczego piszesz to wszystko na forum. Nie łatwiej wejść do sklepu obok i powiedzieć mi to wszystko prosto w ślepia? Chyba, że tchórzysz.

Matii
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 04.02.2005 19:06:32
A może Andrew ty nam to wszystko powiesz w oczy a nie za pomocą klawiatury i internetu bo tak to każdy jest mądry. No powiedz te twoje wszystkie obelgi i jakie masz problemy do innych osób ale patrząc im w twarz i oczy!!!!!!!!!!!.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=6 Wyślij Prywatną Wiadomość
Dany_
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 06.02.2005 00:40:03
Kiedy już opadły emocje, wydaje się, że warto wrócić do ponownego rozpatrzenia tego problemu.

r0;Publicznie przepraszam i ogłaszam że już nigdy nie podejmę tematu z wyżej wymienionym... r0;
Budyń twoje słowa z dnia 01-01-2005 z godz. 20:11

Nie wytrzymałeś i znowu musiałeś mu dołożyć.
Razem stosujecie znaną technikę prowokacji, która podpuszcza innych użytkowników listy do ostrej dyskusji, tylko po to, żeby zobaczyć, jak angażują się w nią i emocjonują.
Zwykle zaczyna od rzucenia jakiegoś kontrowersyjnego poglądu albo pytania generując przy okazji ruch i nabijając statystykę odwiedzin - TAK TRZYMAĆ.

Proszę panów. Wydaje mi się, że sytuacja dojrzała do tego żebyśmy postawili pewne sprawy jasno i otwarcie.
Jeżeli poruszamy się w płaszczyźnie służbowej to Andrzejowi nie mogę niczego zarzucić.
Jeżeli chodzi o sprawy klubowe to Andrzej zachował się bardzo nieprzyzwoicie i zna moje zdanie na ten temat. Nie ma powrotu, nie ma drugiego podejścia.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=22 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Andrew
Andrew001
Użytkownik

Dodane dnia 07.02.2005 18:50:10
Gadałem trochę z Jareckim na te tematy i On ma bardzo ciekawą koncepcję. Nie jest wtajemniczony głęboko w sprawę, ale wydaje mi się, że ma najlepsze wytłumaczenie tego wszystkiego. Nie powiem Wam jakie, bo znowu zaczną się bezsensowne plotki.

Aha, Budyń, jeżeli zamierzasz jeszcze porównywać mnie do Tomczaka to się zastanów, bo ja nigdy nie powiedziałem, że dokopię Tomczakowi, to jest inna, dużo wyższa półka MTB. Nawet o tym nie marzę zbyt często. Tomczak pewnie w przyszłości przejdzie na profi, a ja mam nieco inne plany.

To, że zacząłem sam trenować i odszedłem z klubu wcale nie znaczy, że chcę podnieść swoje wyniki i formę. Ja chcę po prostu mieć święty spokój podczas jazdy. Jeżdżę kiedy chcę i jak chcę.

To, że zastanawiacie się nad tym, dlaczego pracuję u Danyego, dlaczego On mnie zatrudnia to bardzo źle o Was świadczy, bo ja nie łączę przyjemności (MTsmiley z pracą. Kiedyś czytałem, że osoby łączące pracę z innymi rzeczami (typu np.hobby) mają bardzo nniską samoocenę.

Na koniec:
Ja Budyń nie ruszyłem twojego starego. Za to mi jeszcze zapłacisz. To, że napisałeś, że nie chcesz go urazić (czy jakoś tak) nie obchodzi mnie. JA też mogę kogoś objechać tekstami na maxa i powiedzieć, że nie chciałem go urazić. Możesz pluć mi w twarz ale nigdy, NIGDY nie pozwolę obrażać moich rodziców. Tego nie wybaczę, żebyś nie wiem jakich słów użył.

mlody
Użytkownik

Miejscowość: G-no
Data rejestracji: 13.01.05
Dodane dnia 11.02.2005 16:33:49
TAK sobie gadacie że nie długo nie wytrzymam emocjonalnie i wskocze na rowerek i pojade w siną dal choć ,mi nie wolno!!!Przez pierd....operacje no ale..........!!!!!!pozdro dla was wszystkich

Pozdro wszystkim
mlody
Użytkownik

Miejscowość: G-no
Data rejestracji: 13.01.05
Dodane dnia 11.02.2005 16:40:27
Ludzie sory jeszcze jedno!!!!Dajcie luz andrew ty daj spokuj budyń bzyk,i wszyscy inni dajcie spokuj to nie ma sensu do kurwy nędzy!!!POo co to piszecie spotkajmy się wszyscy razem na rynku na pieszo i mówmy sobie p[rosto w twarz a nie pisząc bzdury na klawiaturze co wy na to????
To tylko propozycja.Wracając do pracy u DANEGO te rzeczy którew się wydarzyły równierz mają trochę wspólnego z pracą!!!

Pozdro wszystkim

Edytowane przez mlody dnia 11.02.2005 16:43:33
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016