Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Spotkanie klubowe RYNEK 09 marzec
Matii
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 29.02.2008 20:05:57
Witam! wszystkich klubowiczów i cała resztę osób jeżdżących na bikach.
Proponuje spotkanie klubowo-zapoznawcze na Gnieźnieńskim Rynku w dniu
09 marca o godzinie 11.
Zapraszamy wszystkich Biler-ów XC, FR, DH, itp. Na spotkaniu proponuje abyśmy zrobili sobie wspólną klubową dużą "NOWĄ" fotkę!!!, jak również pogawędkę o planach rowerowych na ten rok. Po wszystkim chętni mogą zorganizować jakąś trasęsmiley

Zapraszamy!!

P.S. Proszę o jak największe rozgłoszenie tematu wśród swoich znajomych, którzy jeżdżą na rowerach, jak również wpisywanie opinii i ewentualnych swoich kwestii w tej sprawie.

Pozdrower.

Matii

Edytowane przez Matii dnia 29.02.2008 20:07:39
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=6 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Spotkanie klubowe RYNEK 09 marzec
rradek1985
Użytkownik

Data rejestracji: 21.09.06
Dodane dnia 29.02.2008 23:13:38
okis, postram się przybyć i rozpropagować wśród znajomych;d
Wyślij Prywatną Wiadomość
Darek
Administrator

Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 29.02.2008 23:15:56
Matii napisał/a:
Na spotkaniu proponuje pogawędkę o planach rowerowych na ten rok.

Nareszcie. Może pogadamy czym jest GKKG?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 01.03.2008 00:44:55
Sie przyjedzie, wiadomo.

Darek napisał/a:
Nareszcie. Może pogadamy czym jest GKKG?

Darek czego oczekujesz po takiej rozmowie? Jakiś deklaracji? uchwalenia statutu? ...pewnie, pogadac mozna, ale ja tam cudów bym sie nie spodziewal.
"Prawdziwym" klubem sportowym nigdy nie byliśmy i pewnie nie będziemy, bo kto ma czas i pieniądze na regularne treningi itd. Mozemy ustalic zapisy, skladki czlonkowskie, legitymacje...tylko po co? (starą legitymacje gdzieś jeszcze mam i to wydaną przez Gnieźnieński Klub Olimpijczyka pod który formalnie podlegamy, ale poza pochwaleniem się przed paroma dziewczynami do niczego mi sie ona nie przydała smiley
Wezmy sie najpierw za jeżdżenie, a dopiero potem w razie potrzeby za sprawy "organizacyjne", bo przeciez wszyscy wiemy jak to obecnie wyglada - nawet w niedziele jest problem żeby zebrac jakąś grupę i pojeździć "w klubie"...

Mam nadzieje, że załapaliście o co mi chodzi, wiecej nie bede marudzil.

Na spotkanie oczywiscie przyjade, zawsze milo sie spotkac z innymi "zakreconymi" smiley
Co do planów na ten rok - był dawno temu taki plan żeby w okresie wakacyjnym zorganizować wyjazd w góry maksymalnie dużą ekipą (xc&fr) - może w tym roku spróbujemy ???

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Rudy
Administrator

Data rejestracji: 24.04.06
Dodane dnia 01.03.2008 00:56:09
Mam nadzieje, że załapaliście o co mi chodzi

Załapałem i popieram!

może w tym roku spróbujemy ???

Spróbować można...

A na spotkanie oczywiście przyjadę.

Edytowane przez Rudy dnia 01.03.2008 00:58:45
rudd_1992 http://gkkg.pl/faq.php?cat_id=30 Wyślij Prywatną Wiadomość
Darek
Administrator

Dodane dnia 01.03.2008 12:36:24
Mam trochę inne zdanie na ten temat i nie zgadzam się z Thomsonem. Moim skromnym zdaniem (formalnie nie jestem nawet członkiem klubu - nawet nie wiem jak się nim zostaje) bez form organizacyjnych nadal będziemy pospolitym ruszeniem, które będzie cały czas trafiało na problemy organizacyjne od zebrania ekipy na niedzielną jazdę do organizacji i dramatycznych apeli przed dużą imprezą.
Niestety życie się profesjonalizuje i "spontan" jest piękny ale z amatorszczyzną nikt się poważnie nie liczy.

Szczerze mówiąc metryka wyklucza mnie z "porządnego jeżdżenia", ale organizacyjnie służę pomocą.

Skrabinho
Użytkownik

Data rejestracji: 01.03.07
Dodane dnia 01.03.2008 13:22:29
Ale po co jest nam jakiś wielki oficjalny klub rowerowy. Moim klubem rowerowym jestem ja i mój rower. Moze i fajnym bajerem byloby chwalenie sie tym ze naleze do klubu, o patrzcie na mnie jaki jestem sportowiec...smiley Tak jak jest jest dobrze, nasza siedziba jest strona internetowa a w razie spotkań rynek smiley Ja oczywiscie na rynku bede bez dwóch zdań, bo juz dzisiaj nie mam gorączkismileysmiley Powiem o spotkaniu wszystkim znajomym rowerzystom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i koncze mojego długiego i nudnego postasmiley Pozdrower

Only Bike 4ever
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 01.03.2008 13:43:35
Darek wierz mi, że ja baaardzo chciałbym żeby to był klub z prawdziwego zdarzenia, ale w obecnej sytuacji nie widze sensu smiley
Ile osob aktulanie jezdzi regularnie ? 5 ? 10 ? Oni będą jeździć niezależnie od tego czy będą wpisani na liste członków klubu czy nie, bo chcą jeździć. Sądzisz, że cała reszta nagle zacznie jeździć jak ich oficjalnie przyjmiemy do klubu? Nie sądzę.
Piszesz o organizacji imprez - powiedzmy, że członek klubu miałby obowiązek pomocy przy organizacji, jak mielibyśmy to egzekwować ? Jak się nie podporządkuje to wywalamy go z klubu ? Czy o to chodzi? Chodzi przecież o wspólną zabawę, a nie konflikty.
Być może ludzie bardziej by się przykładali gdyby z członkostwa oprócz obowiązków wynikałyby jakieś wymierne korzyści. Załóżmy, że członek klubu dostawałby teamową koszulkę - do tego potrzebny jest sponsor. Powiecie-jak będziemy zorganizownym formalnie klubem to będzie łatwiej znaleźć sponsora. Pewnie, że tak, jest tylko jedno ale - nikt nam nie da kasy jak nie będziemy mieli wyników sportowych, nie będziemy widoczni itd, a nie będziemy jeżeli nie będziemy JEŹDZIĆ.
Klubowe koszulki już kiedyś dostaliśmy. W sumie było ich chyba ze 40 albo wiecej. Podziałało. To był chyba najlepszy okres w historii klubu. Były wspólne wycieczki, byliśmy rozpoznawalni w całej Wielkopolsce. Ile osób które wtedy dostały koszulki jeździ dzisiaj ? 5 ? Dlaczego się skończyło skoro było tak fajnie i były szanse na dalszy rozwój ? Nie wiem, wydaje mi się, że zabrakło chęci do jazdy i dzisiaj wielu z nas też jej brakuje, a na siłe nic nie zrobimy. Musi nam się chcieć jeździć, a jak już pisałem nie wydaję mi się żeby "formalizacja" klubu cokolwiek zmieniła w tym zakresie...

Znowu się rozpisałem, możliwe że niepotrzebnie.
Darek napisz jak ty byś sobie wyobrażał GKKG. Chętnie poczytam, chętnie nawet zmienię zdanie jeżeli tylko zobacze że jest sens...

Edytowane przez thomson dnia 01.03.2008 17:01:47
beny1111
Użytkownik

Data rejestracji: 29.11.07
Dodane dnia 01.03.2008 14:50:43
Chociaż jeżdżę z wami od niecałych 2 miesięcy staram sie przybywać na każdą masę i wycieczki.Popieram wypowiedz thomsona im więcej będziemy widoczni czyli im więcej będziemy jeździć,wygrywać jakieś zawody to tym bardzie będzie łatwiej znaleźć sponsora bo tak jak już wspomniałem będziemy widoczni na przypuśćmy jakiś zawodach takich większych np; w 2007 roku Skoda Maraton mtb był wielka impreza rowerowa były media itp.

oczywiście oddałem tylko moja opinie chociaż jestem najmłodszy a jak coś sadzicie jeżeli coś źle napisałem to przykro mi ja sadze tak samo jak thomson i tak jak napisałemsmiley;
Bombell
Użytkownik

Data rejestracji: 01.07.05
Dodane dnia 01.03.2008 15:17:39
Postaram sie być na tym spotkaniu, jeśli nie na rowerze to pieszo lub na zastepczym biku smiley

Always hardcore smiley
http://www.pinkbike.com/photo/?op=list&ROWINDEX=0&function=myphotos&photouserid=85327 Wyślij Prywatną Wiadomość
Matii
Użytkownik

Dodane dnia 01.03.2008 18:08:26
No no .... widze ze temat ruszły ostro. Popieram stanowczo slowa Thomsona - to co bylo kilka lat temu juz nie wroci napewno, takiej atmosfery juz nigdy nie bedzie (to był najlepszy okres w GKKG). Fajnie ze nowe osoby sa i chce cos zdziałac ale samym pisanie na forum nic sie nie zdziała w tej sprawie. Jesli maja takie stanowcze plany niech rusza w teren (organizacyjnie).
Pozdrower!!!
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=6 Wyślij Prywatną Wiadomość
thomson
Super Administrator

Dodane dnia 01.03.2008 18:41:50
Matii napisał/a:
to co bylo kilka lat temu juz nie wroci napewno, takiej atmosfery juz nigdy nie bedzie

eee no tak do sprawy nie można podchodzić. Trzeba wierzyć że dobre czasy powrócą a może nawet będzie lepiej. Problem w tym że wtedy mieliśmy kilkunastoosobową ekipę która faktycznie regularnie razem jeździła, to była podstawa. Był sens robienia koszulek, rozbudowania strony itd, a teraz?

Co do spotkania - zbiórka na Rynku tradycyjnie, ale potem skoro mamy rozmawiać to może wybierzemy się do Wigwamu do Gębarzewa ? na siedząco i w "pomieszczeniu" chyba jednak będzie łatwiej... co myślicie?

cup
Użytkownik

Miejscowość: Powidz
Data rejestracji: 17.12.06
Dodane dnia 01.03.2008 20:58:02
hej,
Postaram się dotrzeć i pojawić sie na zdjęciu jako sympatyk, a co do dołączenia, to chętnie związałbym się z jakąś grupą kolarzy, ale myślę że właśnie formalizacja może pomóc i wymienię kilka plusów, przynajmniej wg mnie:
1. Nadmieniani już sponsorzy, o których byłoby łatwiej,
2. Lepszy kontakt z władzami miasta i możliwości załatwienia spraw dla nas ważnych, a i może udałoby się zdobyć z miasta dofinansowanie na sport, lub szkolenie młodego narybkusmiley,
3. Myślę, że ludzie bardziej wiązaliby się z taką organizacją i łatwiej byłoby organizować różnego typu imprezy,
4. Klub składałby sie z ludzi uprawiający różne dyscypliny i myślę, że w każdej grupie znaleźliby się bardziej utalentowani, którzy robiliby dobrą reklamę Gnieznu i klubowi,

A co do tego co możemy dać ludziom jako klub, to myślę że w zamian za działanie klub może pomagać najlepszym w poszukiwaniu sponsorów, którzy nie mogą przecież odliczyć wprost kasy wpłaconej zawodnikowi, ale gdy wpłacą ją na klub to łatwiej to odliczyć, a klub przekaże ją dalej.
Pytanie jest tylko jedno: Czy są chętni do organizacji i pomocy w załatwianiu różnych spraw dla klubu i ludzi??
Pozdrower
jOzzy
Użytkownik

Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 02.03.2008 07:18:03
thomson napisał/a:

Co do spotkania - zbiórka na Rynku tradycyjnie, ale potem skoro mamy rozmawiać to może wybierzemy się do Wigwamu do Gębarzewa ? na siedząco i w "pomieszczeniu" chyba jednak będzie łatwiej... co myślicie?

Jestem jak najbardziej zasmiley

Poza tym "reaktywacja" Klubu jest chyba możliwa ? (no może nie w takim wymiarze i takiej atmosferze o jakich napisał Mati i Thomson).
Veni, Vidi, Vici (na nasz użytek - Przyjedziemy, Pogadamy, Przywrócimy do życia - GKKG)

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubię jeździć na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
Jeżdżę sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....

Edytowane przez jOzzy dnia 02.03.2008 07:27:33
Darek
Administrator

Dodane dnia 02.03.2008 10:07:44
Jestem jak najbardziej za spotkaniem w Wigwamie.
Już teraz widzę, że ile głów tyle pomysłów. Myślę, że świadczy to o tym - że obecna formuła GKKG trochę nas "uwiera".
Nie chcę na siłę nikogo przekonywać do swoich racji, jest to jeden z głosów w dyskusji.
W wizji klubu zgadzam się z cup'em, wyniki chłopaków z Poznania, Mogilna, Jarocina świadczą o tym, że "w tym szaleństwie jest metoda"

A`propos posta Thomsona. Nie słyszałem aby przynależność do klubu sportowego była obowiązkiem i za niesubordynacje groziły jakieś sankcje. Myślę, że jest to dobrowolny przywilej z którego każdy korzysta jak chce.

thomson
Super Administrator

Dodane dnia 02.03.2008 11:47:13
Darek napisał/a:
A`propos posta Thomsona. Nie słyszałem aby przynależność do klubu sportowego była obowiązkiem i za niesubordynacje groziły jakieś sankcje. Myślę, że jest to dobrowolny przywilej z którego każdy korzysta jak chce.

No może troche przesadziłem. Chodzi mi o to, że jak każdy robi co chce to baaardzo wielu nie robi nic. Wydaje mi się, że właśnie coś takiego mamy obecnie.

Potrzebne są KONKRETNE pomysły, rozwiązania, a jak na razie w tym temacie mamy koncert życzeń, jakby to było fajnie gdyby...
Przyznaje bez bicia, że ja konkretnych pomysłów nie mam i stąd mój sceptyzm.

Tak jak Darek napisał- widać że temat się rozwija co świadczy, że jest potrzeba zmian. to juz dobry znak...

Skrabinho
Użytkownik

Data rejestracji: 01.03.07
Dodane dnia 02.03.2008 12:39:13
Thomson, swietny pomysl z tym wigwamem. Przejedziemy sie wspolnie i bedzie fajna atmosfera. Mam nadzieje ze przybedzie nas wiecej niz na masesmiley Pozdrowionka

Only Bike 4ever
rradek1985
Użytkownik

Dodane dnia 02.03.2008 13:52:57
a gdzie ten wigwan sie znajduje??
jOzzy
Użytkownik

Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 02.03.2008 14:42:33
rradek1985 napisał/a:
a gdzie ten wigwan sie znajduje??

Wigwam jest na terenie dawnego poligonu wojskowego w Cielimowie.
Pojedziesz ścieżką rowerową na skraju Lasu Miejskiego, równoległą do ulicy Wrzesińskiej do końca i w Cielimowie przejedziesz w prawo przez drogę Gniezno-Września na betonową drogę prowadzącą do Gębarzewa. Po około dwustu (no może trochę wiecej metrach) skręcisz w lewo, w polną drogę na poligon i dojedziesz do wigwamu. Jest to Ośrodek Edukacji Ekologicznej.
Zresztą, jak przyjedziesz za tydzień w niedzielę na Rynek, to z całą ekipą (jeżeli taka będzie decyzja większości) pojedziemy do wigwamu.

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubię jeździć na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
Jeżdżę sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....
rradek1985
Użytkownik

Dodane dnia 02.03.2008 14:52:50
aha, okissmiley dzieki za infosmiley
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd