Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Spotkanie klubowe RYNEK 09 marzec
cup
Użytkownik

Miejscowość: Powidz
Data rejestracji: 17.12.06
Dodane dnia 03.03.2008 10:36:26
Ja też jestem jak najbardziej za spotkaniem i chętnie pogadam pod dachemsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
xomer
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 22.02.08
Dodane dnia 04.03.2008 16:45:21
Skoro wszyscy piszą to nie będę gorszy;p:

Jeżeli chodzi o reklamę to ja mógłbym spróbować załatwić telewizję gnieźnieńską.
Spotkanie - jak najbardziej jestem za, tylko nie w wigwamie. Jeżdżę na szosówce jak zdążyliście się zorientować więc na poligon będzie ciężko dojechać. Mi trudno jest ogranizować imprezy i jeździć w nich z jednego prostego powodu: nie ma zainteresowania kolarstwem szosowym. Moglibyśmy dla "klubowiczów" zrobić własne wyścigi. Jedne na szosie, drugie na "gruncie". W jednym bym wystartował. Dobra, nie będę się więcej rozpisywał, bo muszę jechać rowerkiem na 3maja do sklepu;p
Pozdrower
cup
Użytkownik

Dodane dnia 04.03.2008 18:21:04
Myślę, że pomysł urozmaicenia w postaci wyscigów szosowych jest całkiem ciekawy, szczególnie że pewnie częśc ludzi ma szosówki, a do tejpory używa ich tylko w celach treningowych, a i nowych ludzi mozna by do siebie przekonac i zrobic cos dla innychsmiley A moze by tak mały AlleyCat po Gnieźnie??smiley To by była zabawa dla wszystkich( o mocnych nerwach)smiley
A co do spotkania w Wigwamie, to jeśli nie bedziesz mógł dojechac to ja pewnie będę w Gnieźnie samochodem i służę podwózką przez niedostępne poligonowe wertepysmiley
Darek
Administrator

Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 04.03.2008 19:57:36
Panowie, czyżby w naturalny sposób zaczęła się dyskusja o sekcjach klubowych. Sądzę, że warto poinformować lokalne media o spotkaniu - z pewnością podejmą temat, a i nam się przyda promocja na początek.
Trzeba pilnie ustalić tytuł spotkania, aby był równy dla mediów (na "spotkanie klubowe" raczej nie przyjdą)

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 04.03.2008 20:16:33
Panowie powoli! Nie sądzicie, że za wcześnie na media ? Klub w rozsypce, po raz pierwszy od dluzszego czasu mamy zamiar pogadac o sprawach organizacyjnych, nie ma żadnej pewności że pojawi się chociaż 10 osób, więc ja tu na razie nie widze tematu dla mediów. Niech spotkanie klubowe pozostanie spotkaniem klubowym a jak już będziemy mieli czym się pochwalić lub zaprosić na jakąś impreze itd wtedy można robić nawet konferencję prasową.

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
jOzzy
Użytkownik

Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 04.03.2008 21:36:04
No proszę !?
Dawno takiej dyskusji na tym forum nie było.
I bardzo dobrze, tak trzymać ! ! ! smiley
Thomson ma rację. Nic na hura. Najpierw trzeba ustalić plan działania, wyznaczyć odpowiedzialnych za realizację, WPROWADZIĆ TEN PLAN W ŻYCIE !!!, a dopiero potem przyjdzie czas na media, konferencje prasowe, pokazanie KLUBU.
To wszystko jest do zrobienia, tylko TRZEBA ABY WSZYSCY WZIĘLI SIĘ DO ROBOTY ! ! !, a nie tylko podsuwać pomysły i propozycje i czekać, aż się same zrealizują, albo ktoś je wprowadzi za nas w życie.

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubię jeździć na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
Jeżdżę sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....
Darek
Administrator

Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 04.03.2008 21:46:38
Racja zgadzam się z przedmówcami. Dyskusja na forum - a życie to dwie różne sprawy

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
xomer
Użytkownik

Dodane dnia 05.03.2008 18:06:38
Media pozostawmy na końcu. Jeżeli się pojawią to raz, bo nikt w TV
nie bedzie chciał słuchac tego samego.
Niech każdy się wypowie co może zorganizować, bo to będzie dobra droga na rozpoczęcie pracy.
Jako pierwszy mogę powiedzieć, że zajme się TV, a jeżeli już ich zaprosze to sam będę z wami wywiady przeprowadzał i ja to opiszę tak, żeby zwrócić na nas uwagę
cup
Użytkownik

Dodane dnia 06.03.2008 10:06:15
Ja już organizuję maraton w Powidzu, który może by rzecz jasna imprezą organizowaną oficjalnie przez Klubsmiley A co do innych rzeczy, to planujemy z bratem start w większości Mio Bikemaratonów, więc jeśli uda mi się go ściągnąc do klubu i przekona że warto, to możemy jeździc w barwach klubowych i reklamowac GKKG, a jeśli ktoś bedzie chętny, to pewnie uda nam się ułatwic dostanie się na maraton, żebyśmy zostali zakwalifikowani do klasyfikacji drużynowej.
No i oczywiście chętnie pomogę przy organizacji wyścigów i innych imprezsmiley
thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 06.03.2008 15:49:01
Niestety na spotkanie nie będzie mógł przyjechać Radek - obecnie nasz główny organizator zawodów. Szkoda...

Odnośnie jeżdżenia w barwach klubowych - wysłałem maila do firmy BCM nowatex (robili nam koszulki w 2004r) z zapytaniem jakie są koszty koszulek na zamówienie.
W odpowiedzi otrzymałem: koszt 1 koszulki z krótkim rękawem (przy zamówieniu 30szt.) to 90zł +vat.
Myślę, że warto byłoby nie zmieniać specjalnie wzoru bo w końcu część osób ma te stare i nie sądze żeby były zniszczone czy coś (przynajmniej moja nie jest smiley
Z drugiej strony bylaby to kolejna reklama dla Plus-a, więc przydałoby się pogadać z "naszym sponsorem" HiFi Exclusive o jakimś dofinansowaniu...ale może lepiej nie w tym miesiącu bo akurat przypada termin płatności za serwer smiley

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
cup
Użytkownik

Dodane dnia 06.03.2008 16:18:41
Myślę że pomysł z koszulkami jest niezły, no tym bardziej gdyby "sponsor" trochę je dofinansował, bo myślę że to by była dla niego dobra reklama, tylko pytanie czy wszystkie typowe XC, czy troche na styl FR/DH/4X itd. by sie nie przydało, bo to chyba dośc liczna grupa jeźdźców w Gnieźnie, a nie wiem czy wszyscy lubią obcisłe strojesmiley??
No i pytanie do ludzi, czy nie znają jakiś potencjalnych sponsorów, żeby jak najwięcej ludzi mogło jak najczęsciej startowac w zawodach w kraju, bo dojazdy i wpisowe tanie nie sąsmiley
xomer
Użytkownik

Dodane dnia 06.03.2008 17:36:10
Ja koszulki nie kupie, bo zeszłej zimy kupilem sobie caly stroj za wieksze pieniądze więc nie będę znowu kupował. Ale pomysł dobry. Popieram
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07