Strona g³ówna| O Nas| Sk³ad ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artyku³y| Kontakt
Zobacz Temat
Gnie¼nieñski Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor Publiczne o¶wiadczenie
budyn
Administrator

Postw: 241
Miejscowo: Clonmel
Data rejestracji: 30.10.04
Dodane dnia 05.03.2005 14:12:32
Witam braæ kolarsk±

Dzisiaj tj. 5.III.2005 "kolega" Andrew daj±c upust swoim emocjom obrazi³ mnie, w dwóch postach, u¿ywaj±c takich s³ów jak Cio³ek, Gnój...

Poniewa¿ ju¿ dawno powiedzia³em, ¿e koñczê tê bezsensowna wymianê zdañ miêdzy nami, nie mam pojêcia dlaczego to zrobi³.
Tym niemniej nie obchodzi mnie to w ogóle...

Je¶li jeszcze raz dojdzie do takiej sytuacji, zostaniesz ukarany.
Jak widzisz nie przemawia przeze mnie ¿adna gorycz. Przedstawiam po prostu suche fakty. Je¶li masz jaki¶ problem, przyjd¼, porozmawiamy...
Jak nie chcesz wej¶æ na drogê pokojow± to zapomnij o moim istnieniu. Tak te¿ bêdzie dobrze.
Nie pozwolê na to ¿eby¶ szarga³ moje imie w nieskoñczono¶æ.
Na pewno potrafiê ¶miaæ siê z samego siebie i takie teksty jak odsysacz t³uszczu, budyñ-balon s± spoko i nie robi± na mnie ¿adnego wra¿enia. Ty jednak ewidentnie próbujesz zmieszaæ mnie z blotem na ka¿dym kroku i widaæ ¿e z Twoich postów leje siê nienawi¶æ do mojej osoby. Ok, nikogo nie zmuszê do tego ¿eby mnie akceptowa³ ale je¶li tego nie chce to niech przynajmniej zachowuje siê wobec mojej osoby kulturalnie i z szacunkiem...
Daj ju¿ najzwyczajniej w ¶wiecie sobie spokój...
Nie mam wobec Ciebie z³ych zamiarów i niech tak pozostanie!

Piszê to wszystko na forum poniewa¿ chcê pokazaæ ¿e ewentualna kara jaka Ciê spotka jest jak najbardziej przemy¶lana. Emocje ulecia³y ze mnie ju¿ dawno...

Pozdrawiam Wszystkich razem i ka¿dego z osobna ( tak - Ciebie te¿ Andrew)

Budyñ

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko dzia³a, ale nie wiemy dlaczego.
Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie dzia³a.
Na tym forum ³±czymy praktykê i teoriê - nic nie dzia³a i nie wiemy dlaczego.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=18 Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Andrew
Andrew001
Uytkownik

Postw: 38
Data rejestracji: 20.11.04
Dodane dnia 08.03.2005 13:40:39
Facet tutaj nie chodzi "mi o mnie". Wiesz dobrze, ¿e to by³o bardzo nieprzemy¶lne i nierozs±dne, ¿e poruszy³e¶ temat mojego ojca. Dodatkowo g³upie komentarze do og³oszeñ nie s± tutaj na miejscu, bo to nie s± moje og³oszenia, tylko osób z Wrze¶ni. My¶lê, ¿e te osoby bêda Ci bardzo wdziêczne za te komentarze, zreszt± na pewno pogadacie sobie na zawodach.

Mnie mo¿e spotka kara-jak napisa³e¶. Ciebie na pewno spotka kara za s³owa rzucone w stronê mojego ojca.

Od kiedy chodzê na survival obowi±zuje w moim ¿yciu kilka podstawowych zasad:
Totalne zaufanie do osób z grupy militarnej.
Solidarno¶æ grupowa.
Pomoc w razie potrzeby.
BEZWZGLÊDNY SZACUNEK DLA RODZICÓW.
Zemsta za przyjació³.
...
i jeszcze 5 innych zasad.
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Publiczne o¶wiadczenie
budyn
Administrator

Dodane dnia 08.03.2005 14:07:41
Andrew001 napisa³:
Facet tutaj nie chodzi "mi o mnie". Wiesz dobrze, ¿e to by³o bardzo nieprzemy¶lne i nierozs±dne, ¿e poruszy³e¶ temat mojego ojca. Dodatkowo g³upie komentarze do og³oszeñ nie s± tutaj na miejscu, bo to nie s± moje og³oszenia, tylko osób z Wrze¶ni. My¶lê, ¿e te osoby bêda Ci bardzo wdziêczne za te komentarze, zreszt± na pewno pogadacie sobie na zawodach...

(...)Zemsta za przyjació³.

Okre¶lenie: "miêtkim fiutem robiony", oznacza osobê bez wyrazu, nieodpowiedzialn±, smêtn±, niezdecydowan± itd. itp. Nie obchodzi mnie jak ty to odebra³e¶. Je¶li uwa¿asz ¿e to by³ atak na twojego ojca to jeste¶ g³upi (czyt. gupi). Niby dlaczego mia³bym to robiæ? Jestem inaczej wychowany ni¿ by Ci siê to zdawa³o, uwierz mi...

Co do osób z Wrze¶ni to nie mogê siê doczekaæ spotkania. Znaj±c ich poczucie humoru to niestety bêdziesz niemile zaskoczony ich reakcj±...

I jeszcze s³owo odno¶nie sekty - "survival".
Kim mnie bêdziesz straszy³ w nastêpnym po¶cie?
Kó³kiem muzycznym przy przedszkolu nr 14 "Mali piastowie"???

Doro¶nij cz³owieku bo ¿al dupe ¶ciska....smiley

Andrew001
Uytkownik

Dodane dnia 02.04.2005 11:28:17
Facet to jak ja odbieram tekst, o który jest tyle szumu to nie tylko moja sprawa, bo to Ty napisa³e¶. Zwróæ uwagê na to, ¿e nie zareagowa³em w dzieñ, w którym przeczyta³em go pierwszy raz. Popyta³em trochê kumpli jak oni odebrali by taki komentarz i jednak uzna³em to za obra¼liwe wobec osoby mojego ojca.

A co do Survivalu to sam Ci naje..., nawet na ulicy. No chyba, ¿e wpadniesz mi w rêce jak bêdê na wypadzie z kumplami. Wierz mi, my zajmujemy siê czym¶ wiêcej ni¿ Ty uwa¿asz. Nawet, je¿eli bêdê z kolegami a Ty wpadniesz w moje ³apska to ciosów mo¿esz spodziewaæ siê tylko ode mnie. Ja Ciebie z reszt± nie straszy³em kumplami. Po co braæ kilka powa¿nych osób na jednego ¶lamazarnego g... . Wiem, ¿e wydaje Ci siê, ¿e ja sobie tylko ¿artujê i udajê Terminatora, ale to naprawdê tylko ci siê tak wydaje, bo ja jestem ca³kiem powa¿ny, ¶miertelnie powa¿ny.

S£OWNICZEK:
"Survival"- szko³a przetrwania
"Survival militarny"- ... zupe³nie co¶ innego- jak piek³o i niebo
I nie nazywaj nas sekt±.

A co do osób z Wrze¶ni to nie chodzi mi o osoby zajmuj±ce siê MTB, bo to nie one maj± ¼ród³o tañszych czê¶ci. Masz racjê, maj± du¿e poczucie humoru ale jak my¶lisz, czy je¿eli ktos pilnie potrzebuje kasê to ma dobry nastrój jak do jego og³oszenia przyklejane s± komentarze bez sensu.

Edytowane przez Andrew001 dnia 02.04.2005 11:51:42
Wylij Prywatn Wiadomo
spidi
Uytkownik

Postw: 53
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 05.11.04
Dodane dnia 04.04.2005 09:23:42
Asmileylbo zaczynacie rozmowe od slowa "FACET..." albo od czegos innego to jest schemat?

¯ycie jest zbyt krótkie, by zmarnowaæ choæby pó³ sekundy.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=13 Wylij Prywatn Wiadomo
budyn
Administrator

Dodane dnia 04.04.2005 15:43:45
Andrew001-----> Nawet ju¿ nie bêdê tego komentowa³...

Skoñcz jednak gadke bo jak to forum czytaj± osoby trzecie to po pierwsze siê z Ciebie ¶miej± a po drugie mog± pomy¶leæ ¿e takie asy jak ty s± cz³onkami naszego klubu. Akurat tego to by¶my sobie nie ¿yczyli...

Pozdrawiam

Andrew001
Uytkownik

Dodane dnia 16.04.2005 10:41:14
Mówi±c "Klub" masz na my¶li obecny sk³ad klubu, czy zesz³y, gdy jeszcze nie by³o mnie, ciebie i paru innych osób w sk³adzie. Kiedy¶ by³ klub, teraz jest ... (¿eby nie obraziæ nikogo). I faktycznie kto¶ móg³by pomy¶leæ, ¿e jestem cz³onkiem czego¶ takiego, tego bym sobie nie ¿yczy³. A co do moich ostrze¿eñ to ka¿dy wie, ¿e dotrzymujê s³owa, ZAWSZE. Po prostu nie mogê ciebie jako¶ spotkaæ ani na rowerze, ani na spacerze. Mo¿e dzisiaj mi siê uda lub jutro.

Przyjdzie czas bêdzie rada.
Wylij Prywatn Wiadomo
budyn
Administrator

Dodane dnia 16.04.2005 10:59:25
Andrew007----> Ju¿ dobrze... Nie mam nawet ochoty czytaæ twojego postu ale jestem przekonany ¿e po raz n-ty znowu mnie "atakujesz".
Skoro taka twoja natura to git. Cze¶æ!

Thomson---> Jako autor tego tematu proszê o jego zamkniêcie. Je¶li jest taka mo¿liwo¶æ to najlepiej go usuñ bo widzê ¿e pewne posty zaczynaj± siê powtarzaæsmiley

jo³

thomson
Super Administrator

Postw: 615
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 16.04.2005 11:46:15
eee dlaczego mam zmaknaæ temat? Jest nawet interesuj±cy ale przede wszystkim cholernie ¶mieszny !!! Po drugie je¿eli zamkne temat na twoim po¶cie to Andrew bêdzie p³akaæ, ¿e nie daje mu mo¿liwo¶ci obrony smiley

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
budyn
Administrator

Dodane dnia 16.04.2005 12:01:31
thomson napisa³:
eee dlaczego mam zmaknaæ temat? Jest nawet interesuj±cy ale przede wszystkim cholernie ¶mieszny !!! Po drugie je¿eli zamkne temat na twoim po¶cie to Andrew bêdzie p³akaæ, ¿e nie daje mu mo¿liwo¶ci obrony smiley

1. Nie ¶mieszny tylko ¿a³osny
2. Obrony????? Przed czym??? Poka¿ palcem gdzie ja go atakujê!
3. Nawet jak nie usuniesz, ja ju¿ tutaj NIC nie dopiszê...
4. Do zobaczenia jutrosmiley

Skocz do Forum:
22.10 - Dêbówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wtki na Forum
   Brak nowych Postw Gogol - £opuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postw Gogol - Stêszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postw Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postw Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postw Gogol - Binguga 10.07
   Wspieraj± nas: