Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor Pan Jurek i inni ...
Darek
Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 25.10.2010 16:55:47
Kończy się już pomału październik i jak to zwykle w okolicach 1 listopada nasze myśli kierują się ku tym, którzy odeszli.
Nam udało się zorganizować w tym roku pierwszy wyścig szosowy, który miał być czy był memoriałem Pana Jurka.
No właśnie pan Jurek przez niemałą część naszego gnieźnieńskiego środowiska kolarskiego zwany zawsze dużymi literami "PREZESEM" uznawany jest za największego gnieźnieńskiego kolarza.

Z całym szacunkiem dla osoby Jerzego Palickiego (przyznaję szczerze do bólu) niewiele wiem o tym słynnym człowieku. Odważę się zaproponować temat o gnieźnieńskich cyklistach - może ktoś będzie tak miły i przybliży nam wszystkim sylwetkę pana Jurka - PREZESA.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pan Jurek i inni ...
bananok
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 30.06.10
Dodane dnia 29.10.2010 12:49:29
Witam,
O Panu Jurku możecie się sporo dowiedzieć od Roberta i Janusza oni jeździli z nim, może nie przez większość życia ale na pewno parę lat.
Mam do nich kontakt czasem kulam z nimi i oglądam ich tylne koło smiley także jak był by potrzebny telefon do nich to dzwońcie 608537099 to podam smiley seba

banan

Edytowane przez bananok dnia 30.10.2010 09:49:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08