Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor DĘBÓWIEC
prezes
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 05.11.04
Dodane dnia 15.06.2005 12:39:28
Wszyscy którzy mają jakiś znajomych mogących (takich którzy przejadą trasę w czasie ok 1 h ) brać udział w zawodach niech ich powiadamiają.

prez
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=3 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Andrew
Andrew001
Użytkownik

Data rejestracji: 20.11.04
Dodane dnia 15.06.2005 14:08:13
Preze, czy paiętasz jak dwa lata temu przed Dualem zawody były promowane przez rozdawanie rowetrzystom maleńkich kateczek z datąi miejscem zawodów. Łatwo takie coś schować w kieszeń. Ludzie chętnie biorą udział w czymś, co ma w nazwie "amatorskie". Dowodem jest rajd ekologiczny. W zeszłym roku było na nim ok. 80 osób a w tym 120 ludu a może nawet więcej. Koszt takiego promowania wyścigu nie jest drogi. Dajmy na to, że na stronie zmieści się pięć karteczek. Wystarczy wydrukować jedną stronę i skserować ją z dziesięć razy. To wyniesie was około złotówki. To tylko propozycja.

P.S. Może przyjedzie kilku maratończyków z Wrześni. Z Wrześni na maratony Magazynu Rowerowego jeździ 11 osób. Powiadomiłem ich o wyścigu. Powiedzieli, że jak będą mieli czas i pogoda dopisze to wpadną. Z resztą jadę jeszcze w przyszłym tygodniu na Małpi Gaj to pogadam z Nimi.

"Bóg zesłał nas na Ziemię abyśmy siali zamęt i zniszczenie!"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: DĘBÓWIEC
prezes
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 05.11.04
Dodane dnia 20.06.2005 11:03:48
Od ok 5 lat, przed każdymi zawodami rozdaje przypadkowo spotkanym rowerzystom małe karteczki z informacją o wyścigach. Zaczynam na 2 tygodni przed imprezą. Mają wielkość wizytówki i zawierają tylko najważniejsze info. co, gdzie i kiedy oraz www.

prez
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=3 Wyślij Prywatną Wiadomość
spoor
Użytkownik

Data rejestracji: 21.06.05
Dodane dnia 21.06.2005 21:22:24
nie interesuje sie kolarstwem górskim ani go nie uprawiam wole szose i to na niej trenuje. kolarstwo to kolarstwo wiec chce wystartowac w tym czyms. mam pytanie jaki sprzet wypada miec na ten "Dębówiec" zwykły góral wystarczy ? moze ktos mi dac mapke z trasą[link] ? mam 14 lat wiec chyba moge wziac udzialsmileysmiley
9365143 Wyślij Prywatną Wiadomość
budyn
Administrator

Miejscowość: Clonmel
Data rejestracji: 30.10.04
Dodane dnia 21.06.2005 22:48:49
spoor napisał:
nie interesuje sie kolarstwem górskim ani go nie uprawiam wole szose i to na niej trenuje. kolarstwo to kolarstwo wiec chce wystartowac w tym czyms. mam pytanie jaki sprzet wypada miec na ten "Dębówiec" zwykły góral wystarczy ? moze ktos mi dac mapke z trasą[link] ? mam 14 lat wiec chyba moge wziac udzialsmileysmiley

"...w tym czymś...." - fajnie to zabrzmiałosmiley

Mapki nie dostaniesz bo takich szczegółowych nie masmiley

Tę trasę przejedziesz nawet na hulajnodze... Jedyne utrudnienie to w razie braku opadów, spore ilości piasku na drodze..

Zapraszamy!
P.s. Zabierz kumpli!smiley

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Na tym forum łączymy praktykę i teorię - nic nie działa i nie wiemy dlaczego.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=18 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas: