Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor TdP - Bydgoszcz 03. 08. 2014
Darek
Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 04.07.2014 10:48:22
Wiem, wiem jest jeszcze kupa czasu, ale...
3 sierpnia peleton najlepszych na świecie kolarzy zawita do Bydgoszczy, Tam zakończy się I etap tegorocznego Tour de Pologne.
Cykliści przyjadą do Bydgoszczy od strony ulicy Fordońskiej. Następnie wjadą na 7-kilometrową pętlę, która prowadzić będzie ulicami: Jagiellońską, Trasą Uniwersytecką, Powstańców Wielkopolskich do placu Weyssenhoffa, Al. Ossolińskich do Trasy Uniwersyteckiej. Meta usytuowana została na ul. Ogińskiego na wysokości nowej biblioteki UKW.

Proponuję wybrać się do Bydgoszczy w ramach "niedzielnej jazdy" Mam przejechaną trasę (około 87 km - teren). Dla hardcorowców może być w dwie strony.
Aby swobodnie czuć się na imprezie myślę, że mogę zaoferować bezpieczne przechowanie rowerów na czas TdP.

Proszę, piszcie co myślicie o tym szalonym pomyśle. Kto ewentualnie byłby chętny. Jak zbierze się kilka osób pomyślimy o logistyce.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TdP - Bydgoszcz 03. 08. 2014
swietykar
Użytkownik

Miejscowość: Szubin
Data rejestracji: 30.05.10
Dodane dnia 05.07.2014 13:14:22
Witam.
Dobry pomysł. Jaka trasa to może ekipa z Szubina sie podłaczy.
pozdrawiam Karol Chudzyński
SISU-OWB team
Autor RE: TdP - Bydgoszcz 03. 08. 2014
Darek
Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 16.07.2014 12:07:30
Panowie nie widzę entuzjazmu - ale cóż, wolna wola. Z tej racji, że od jutra jestem na urlopie i wracam dopiero 1 sierpnia, ponawiam prośbę. Wszak to najważniejsza impreza kolarska w naszym kraju.
Na prośbę kolegów z Szubina trasę ogólnie scharakteryzowałbym tak: z Gniezna przez Dębówiec do Gąsawy, dalej Łabiszyn i do Bydgoszczy. Trasa to głównie teren choć jest i nie mało asfaltu. Jechałem tak i wyszło mi 85,5 km (sądzę, że bez wyścigów i z rozsądkiem da się to przejechać w 4 h).
mam nadzieję, że po urlopie zobaczę bogatą listę chętnych (zapraszam naszych turystów).

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07