Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor Niedziela 17 lipca
Cantagiro
Użytkownik

Data rejestracji: 29.06.05
Dodane dnia 16.07.2005 11:18:02
W niedzielę jest rajd turystyczny. Coś dla was.

"Bóg zesłał nas na Ziemię, abyśmy siali zamęt i zniszczenie!"

Edytowane przez Cantagiro dnia 16.07.2005 11:43:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Niedziela 17 lipca
budyn
Administrator

Miejscowość: Clonmel
Data rejestracji: 30.10.04
Dodane dnia 19.07.2005 11:43:10
Cantagiro napisał:
Coś dla was.

hehhehehee...

Czecha "palacza" wyprzedzileś o dwie sekundy... a "grubego" Budynia o 2 minuty...

Sam pomyśl o tym rajdzie, pseudozawodowcu...

..no comments...

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Na tym forum łączymy praktykę i teorię - nic nie działa i nie wiemy dlaczego.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=18 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: No widzisz
Cantagiro
Użytkownik

Dodane dnia 19.07.2005 14:21:28
Ja akurat byłem na tym rajdzie i uważam, że był to najlepiej zorganizowany rajd turystyczny na jakim w życiu byłem. Gniezno nigdy nic tak dobrego nie zorganizowało i długo nie zorganizuje. Czechuu może jest palaczem [bo co do tego, co o sobie napisałeś to nie mam wątpliwości], ale chociaż dobrze jeździ. Jeżeli masz jakieś wątpliwości to zorganizujmy zawody między sobą na Łazienkach. Niech przyjedzie pełen skład XC "klubu" i pokulamy na trasie na 10 okrążeń. Jestem pewien, że przede mną z ludzi GKKG będzie co najwyżej Sławek P. Nie żartuję. To Was przecież nic nie kosztuje. Tylko ułóżcie trasę, bo coś wam na środku wybudowali. Tylko nie w tym tygodniu, bo mam szkolenie i wracam po niedzieli.

Oczywiście spodziewam się wykrętek i wiem, że zaraz budyn dopisze jakies bezsensowne teksty o formie, przygotowaniu i soli na plecach. aLe mam to w d..., bo przeciez "klub" to nie tylko spasłe świnie.

Edytowane przez Cantagiro dnia 19.07.2005 14:26:09
budyn
Administrator

Dodane dnia 19.07.2005 16:20:45
Cantagiro napisał:
wiem, że zaraz budyn dopisze jakies bezsensowne teksty

..tu się akurat grubo mylisz..

Bezsensowne to są Twoje głupie wtrącenia. Takie jak np. "Coś dla was" albo pamiętny post z informacją o Skate Parku...

Myślałem że potrafisz czytać między wierszami ale skoro nie to ok napiszę wprost:

Zadufany w sobie rzuciłes koszulką klubową "pod drzwi".. Narzekałeś że wszystko Cię wkurza, tempo jazdy jest ślamazarne itp. itd.
Moje pytanie: Jakie miałeś podstawy zeby tak mówić? Jakie są twoje wyniki sportowe? Przepraszam ale za bardzo nie widzę żebyś od nas odstawał in plus...( i po to przytoczyłem wyniki dębówca). No bo chyba nie nazwiesz tego dobrym wynikiem skoro wyprzedziłeś mnie o 2 minuty, albo zdeklasował Cię Raper który na rowerze to najczęściej jeździ z dziewczynąsmiley(pozdro Rapersmiley)?

Zauważ że pomimo tego wszystkiego, nikt nie poruszał tego tematu, nikt o tym nie wspominał...
..ale z niewiadomych przyczyn ty znowu zacząłeś wypisywać głupie docinki i uwagi...

Twój tok rozumowania jest co najmniej dziwny dla wielu z nas chociaż prawda jest taka że nie chcemy juz o tym rozmawiać..temat jest zamknięty...

..aha.. nie obrażają mnie żadne twoje wyzwiska pod moim adresem - dlaczego, to sam na pewno dobrze wiesz..(to tak gwoli ścisłości)

Na koniec całkowicie bez ironii:
Powodzenia w nowym klubie kolarskim!

Autor RE: Szczegóły
Cantagiro
Użytkownik

Dodane dnia 20.07.2005 08:38:47
Jeżeli czepiamy się szczegółów to wyjaśnię ci kilka rzeczy. Gniezno jest śmierdzącą dziurą i kolarstwo górskie nigdy się tutaj nie rozwinie. Musiałby się znaleźć ktoś taki jak Pan Zbigniew Ogrodowicz, żeby zacząć coś drążyć. Koszulką nie rzuciłem, tylko z wyrazami szacunku ją zwróciłem. Nie wszystkich z GKKG uważam za ślimaków. Każdy ma swoje lepsze i gorsze starty. Moim żywiołem są interwały i to na takich trasach trenuję. Inni wolą bardziej równoległe trasy i są na nich lepsi. Dodatkowo to ja dla rozjaśnienia twoich "myśli" dodam, że nie wiążę swojej przyszłości z kolarstwem więc nie widzę sensu kupowania sprzętu za 10 tys. zł. i ładowania kasy w odżywki. Tak się składa, że połowa mojej rodziny to kieły i trepy i ja mam zamiar kontynuować tą rodzinną "tradycję". Dlaczego mam więc przejmować się tym, że Raper mi dołożył, że byłem 14, że we Wrześni kiepsko pojechałem To nie ma najmniejszego sensu.

A co do nowego klubu kolarskiego to dziękuję za życzenia.

Napisałeś, że moje słowa w ciebie nie uderzają. twoje we mnie też nie biją. Mnie możesz opluwać, obrzucać tekstami, ale wiesz, że przegiąłeś gdy obraziłeś kogoś, kogo nie powinieneś, a tego nie mogę ci darować.

Edytowane przez Cantagiro dnia 20.07.2005 08:44:37
thomson
Super Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 21.07.2005 13:08:47
Jestem pełen podziwu że wam sie to jeszcze nie znudziło :]

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
spidi
Użytkownik

Data rejestracji: 05.11.04
Dodane dnia 21.07.2005 16:39:28
Może "Słowa + Obraz" pomyślcie nad tym. Pozdrower smiley

Życie jest zbyt krótkie, by zmarnować choćby pół sekundy.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=13 Wyślij Prywatną Wiadomość
budyn
Administrator

Dodane dnia 21.07.2005 23:28:02
spidi napisał:
Może "Słowa + Obraz" pomyślcie nad tym.

Cokolwiek to znaczy mi sie juz nie chcę mysleć...

Autor RE: Ile czasu już minęło?
Cantagiro
Użytkownik

Dodane dnia 04.08.2005 09:44:44
Panowie.
Kilka tygodni temu [czy jakoś tak] w odpowiedzi na komentarz Budynia rzuciłem propozycję, żeby zorganizować "zawody" [można to tak nazwać] na Łazienkach. Budyń uważa, że rajdy turystyczne to coś dla mnie więc dlaczego unikacie tego tematu. Skoro tyle trenujecie, bo przygotowujecie się na festiwal, to dlaczego nie możecie zrobić jednego treningu na interwałach? Przecież to coś w rodzaju ostrzejszego treningu i zajmie nie więcej niż dwie godzinki, a przy okazji można się pościgać. Ja bardzo mało ostatnio trenuję i chętnie sprawzdę ile osób jest ode mnie słabszych kiedy zaniedbuję treningi. Na pewno są także lepsi. Unikacie tego tematu jak diabeł święconej wody.

thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 04.08.2005 10:50:17
Cantagiro napisał:
Unikacie tego tematu jak diabeł święconej wody.

Mi sie wydaje, ze oni zwyczajnie ciebie unikają.
Co do zawodów - nie jest to najgorszy pomysł, ale moze zrobicie poprostu nieoficjalne Mistrzostwa Gniezna ? Startowali by tylko ludzie z naszego miasta, a wlasciwie GKKG i jakies dodatkowe jednostki wiec nie ma potrzeby robienia plakatow itp. Kto mialby sie dowiedziec to sie dowie, a dzieciaków nie ma co zapraszać bo w klasyfikacji niewiele by zmienili a tylko tłok na trasie będzie. Można wydrukowac jakies dyplomy i tyle, typowa impreza niskobudzetowa, ale zawsze można potem napisac na stronie ze odbyly sie Mistrzostwa Gniezna w XC smiley Pomyslcie nad tym, zawsze o jedną rowerową impreze wiecej!

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Good
Cantagiro
Użytkownik

Dodane dnia 06.08.2005 11:17:40
Myślę, że może być nawet bez dyplomów. Wtedy nie będzie żadnych kosztów. No chyba, że policzymy zużycie opon, napędu, płyn do wyprania ciuchów. Ale dziwnie ten temat ucichł. Jakbym napisał jakąś krytykę albo coś takiego, to od razu byście odpowiedzieli (niepozdrowienia dla Budynia).

Autor RE: Grunt to spokój
Cantagiro
Użytkownik

Dodane dnia 09.08.2005 10:12:38
"Najważniejsze, żeby się nie ścigać i nie męczyć!". Chyba tak właśnie brzmi motto niektórych osób z GKKG. na forum pisze się tylko o wyścigach, ale jak przyjdzie co do czego to chętnych brak. Wiem, że jedziecie na maraton do Szkalrskiej a ja nie i pewnie komuś przyjdzie do głowy, żeby napisać: "Chodź, zmierzymy się w Szklarskiej", żeby mnie spławić, ale to byłoby banalne. Nadal proponuję nieoficjalne MG w XC.

Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07