Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor Po MARATONIE
thomson
Super Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 19.09.2005 22:23:55
No wałśnie, jak wrażenia ? przeżycia ? uwagi ? itd. itp. Piszcie ! Ja też coś napisze ale to w swoim czasie.

Jeżeli ktoś ma zdjęcia z imprezy to proszę o przesłanie ich na adres klub@gkkg.pl

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Po MARATONIE
sebekfireman
Użytkownik

Miejscowość: Trzemeszno
Data rejestracji: 01.11.04
Dodane dnia 19.09.2005 23:11:48
Wrażenia jak najbardziej pozytywne - pogratulować tylko. Impreza zorganizowana bardzo fajnie - fajny wystrój i muza na starcie i do tego pogoda dopisała. Trasa oznakowana bardzo dobrze i na + zabezpieczenie skrzyżowań.
Trasa bardzo fajna, w tym roku nieźle urozmaicona zjazdami i podjazdami.

W sumie to nie ma się czego doczepić, no ale żeby nie spoczywać na laurach to na siłę coś wycisnę:
- dostałem zimny makaron smiley
- szkoda że nie było losowania pamiątkowych koszulek
- troszkę za silna ekipa przyjechała smiley i wykańczała człowieka psychicznie jak się widziało gdzie oni już są
- drugą pętlę musiałem przez cały czas jechać w samotności smiley

A tak wogóle to jestem ciekawy czy ktoś kiedyś próbował nie wyrobić tego zakrętu co się wyjeżdżało z lasu na skarpę nad jeziorem. Ojjjj - lot tam byłby bardzo długi

NA ROWERZE Z FIREMANEM - www.rowersebek.xt.pl
MAPA FOTOGRAFICZNO-TURYSTYCZNA - www.mapaturystyczna.xt.pl
MÓJ BIKEBLOG - sebekfireman.bikestats.pl/
1035707 sebekfireman www.rowersebek.prv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Bzyk
Użytkownik

Data rejestracji: 02.11.04
Dodane dnia 20.09.2005 10:05:28
Powiem tak:to z pewnością były najlepsze zawody zorganizowane dotychczas przez GKKG.
Największe wrażenie zrobiło na mnie oznakowanie trasy,obstawione zakręty i przejazdy przez skrzyżowania. A pomoc techniczna tj.transport poszkodowanych(z którego korzystał mój bratsmiley)to było coś, czego wielu mogło nam pozazdrościć - po prostu rewelacja.
Brak imprezy w maju wyszedł nam tylko na zdrowie i należałoby zastanowić sie czy w przyszłym roku równiez skupić się na zorganizowaniu jednej imprezy ale za to na najwyższym poziomie, bo ta na pewno taka była.
Szkoda tylko że było tak mało plakatów bo moze przyjechałoby więcej ludzi, ale to jest jedyny minus, który na pewno mozna wybaczyć.
Chlę czoła przed wszystkimi, który dołożyli się do zorganizowania tej imprezy.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=8 Wyślij Prywatną Wiadomość
Mateusz1990
Użytkownik

Miejscowość: Trzemeszno
Data rejestracji: 28.04.05
Dodane dnia 21.09.2005 20:32:01
Witam!!!A ja zboczku przygladalem sie calemu maratonowi i bylo fajnie smiley pozniej wpadlismy z kumplem zobaczyc na mete a tam atmoswera pierwsza klasa muzyka itp idpsmiley no akurat trafilismy jak kogos z trazy przywiezli niemoge tutaj porownywac oznakowania bo niebylem na poprzednich imprezachsmileyale trasa byla fajna fajne zjazdy i te podjazdysmileypozdrower

pozdrawiam wszystkichsmiley

Edytowane przez thomson dnia 21.09.2005 20:55:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
zaskar
Użytkownik

Data rejestracji: 19.08.05
Dodane dnia 22.09.2005 09:26:45
ukłony dla organizatorów!!!
zdecydowanie oczekuję powtórki w przyszłym roku (trasa, oprawa, konkurencja...EEEEChhhhhhhhhh...) a i makaron też (ja miałem o podwyższonej ciepłocie!!!!!smiley)
Jedna uwaga co do osób pilnujących trasy - postawić im TOY-TOYE (z wizjerem), by pod pretekstem zbiórki malin nie chowali się w głebi lasu. Wizjer jest niezbędny by mogli aktywnie wywiązać sie ze swoich obowiązków słownego kierowania zawodnikami (np. braćmi LONKA) - szacunek dla nich - ale zdejmijcie czasami klapki z oczu, czy jadąc z prędkościa naddźwiękową tak trudno zobaczyć kawałek taśmy????
Sie ma
zaskar
Użytkownik

Dodane dnia 22.09.2005 10:36:12
mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako atak w stronę osób, które pomagały na trasie! Wręcz przeciwnie - chwała IM za to, że zechcieli stać w samotności w szczerym polu bo stado baranów urządziło sobie wyścigi!!!!
Schmolke
Użytkownik

Miejscowość: wlkp
Data rejestracji: 05.09.05
Dodane dnia 22.09.2005 10:40:07
Witam
W maratonie w Gnieźnie brałem udział pierwszy raz i muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyły mnie ciekawe nagrody i oprawa imprezy, a negatywnie frekwencja, która prawdopodobnie spowodowana była konkurencyjnym maratonem dzień wcześniej w Wieleniu.
Należy lepiej dobierać terminy i zapostować w polskich mediach, że maraton gnieźnieński się odbędzie, bo mało było informacji na ten temat.
Co do tego, że przyjechało zbyt wielu dobrych zawodników, to świadczy to tylko na korzyść maratonu smiley
Co do bufetów i spagetti po maratonie, to udało się zrealizować oczekiwania większości maratończyków. A mnie szczególnie uwiodły batony z płatków cynamonowych na trasie smiley
Wspomniana wcześniej opieszałość osób informujących maratończyków gdzie należ skręcić na krzyżówkach, była faktycznie irytująca, ale wpadki się zdażają.
Podobnie jak przedmówca uważam, że warto się skupić na organizacji i promocji maratonu, a wyścig XC na razie odpuścić, chociaż jest to dobry wyścig, w którym zdażylo mi się wystartować.
Pozdrawiam serdecznie organizatorów maratonu i życzę, aby impreza w przyszłym roku miała charakter nie tylko regionalny.

www.light-bike.com
www.light-bike.com/forum Wyślij Prywatną Wiadomość
zaskar
Użytkownik

Dodane dnia 22.09.2005 10:47:46
Chciałbym jeszcze nawiązać do bufetów. Otóż krążą takie plotki, że na wniosek pewnego kolarza (nie mogę zdradzić nicka, ale kojarzy się mi z pudingiem) w przyszłym roku rozstawione zostaną dodatkowe punkty z żelkami, które ponoć zbawiennie wpływają na skurcze (bądź kurcze) mięśni.
budyn
Administrator

Miejscowość: Clonmel
Data rejestracji: 30.10.04
Dodane dnia 22.09.2005 11:09:42
To tera ja..smiley

Naprawdę ogromna poprawa w stosunku do zeszłego roku.. ale niestety nie przełozyło się to zbytnio na frekwencję...

Powód jest prosty - mnogość maratonów w całej Polsce.. Ktoś kto mieszka np we Wrocławiu woli pojechać do Karpacza albo Szklarskiej..to normalne...

Organizacyjnie wszystko było ok.. dużo ludzi na trasie, taśm, banerów.. fajowo..
Makaron zimny i niedobry ale idzie przeżyć..smiley
Najgorsze że nie dojechałemsmiley, ale nie ma co ryczeć..młody jeszcze jestemsmiley

P.s. Jak już temat maratonu trochę ucichnie to Thomson przedstawi wam pewien plan na przyszły rok..

Zdradze tylko tyle że zanosi się na super imprezę...

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Na tym forum łączymy praktykę i teorię - nic nie działa i nie wiemy dlaczego.
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=18 Wyślij Prywatną Wiadomość
budyn
Administrator

Dodane dnia 22.09.2005 11:14:25
zaskar napisał(a):
Chciałbym jeszcze nawiązać do bufetów. Otóż krążą takie plotki, że na wniosek pewnego kolarza (nie mogę zdradzić nicka, ale kojarzy się mi z pudingiem) w przyszłym roku rozstawione zostaną dodatkowe punkty z żelkami, które ponoć zbawiennie wpływają na skurcze (bądź kurcze) mięśni.

..w moim ulubionym "Pulp Fiction" Marcellus Wallace mówi do złego Zed-a: zrobię ci z d*py jesień średniowiecza..

smileysmileysmiley

holly
Użytkownik

Data rejestracji: 22.09.05
Dodane dnia 22.09.2005 13:04:44
Jechałem tutaj już trzeci raz - w tym roku zaskoczył mnie "rozmach" na starcie - banery, muza,.. Jednym słowem pełne zawodowstwo! Trasa bardziej urozmaicona od tej z poprzednich lat, generalnie bardzo dobra organizacja. Ten poziom należałoby utrzymać w przyszłym roku... Od I edycji podoba mi się to że oprócz "zawodowców" jadą też kompletni amatorzy (często pierwszy raz w kasku, na tanim sprzęcie). Szkoda byłoby, gdyby przez maksowanie poziomu maratonu zatracił się "amatorski" charakter imprezy. Na I miejscu musi być popularyzacja kolarstwa! (wpisowe - 5 zł i nie więcej / dla porównania 70 zł w Szklarskiej Porębie!!!)
Jeszcze raz gratulacje dla całego GKKG!
prezes
Użytkownik

Data rejestracji: 05.11.04
Dodane dnia 22.09.2005 14:18:12
Za rok postaramy się bardziej.
Ale teraz jest PROBLEM . Jedan z kolesi , ktory ze mną atśmował całą trasę i obstawiał leśniczówkę Piłka sprawdzając po maratonie czy ktoś nie leży na trasie rozwalił miskę olejową. Po rozmowie z Danym padła propozycja ŚCIEPY . Kasę zostawiamy u Budynia w sklepie .
Minimalna wpłata 5 zł Max b.o.
Nie ociągajcie się !!!

prez

Edytowane przez prezes dnia 22.09.2005 14:21:36
http://www.gkkg.pl/faq.php?cat_id=3 Wyślij Prywatną Wiadomość
Infaustus
Użytkownik

Miejscowość: Mogilno
Data rejestracji: 23.09.05
Dodane dnia 24.09.2005 00:15:28
To ja się też dopiszę.
Gratulacje dla organizatorów za wszystko to co zrobili od poprzedniego maratonu to normalnie kosmos. Wszyściutko ładnie sprawnie bardzo dobrze oznakowana trasa smiley Tylko tej jeden gościu co mnie żle pokierował i pojechałem do jeziora smiley Ale kit tam było minęło. Hmmm tylko ta Września - przyjechali i wszystko wygrali hehe. Ale fajowo było!!! Więcej takich maratonów!! Pozdr dla GKKG }:-)

Infaustus
www.infaustus.za.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
holly
Użytkownik

Dodane dnia 25.09.2005 17:08:44
Najważniejszą kategorię wygrał Łukawski z Puszczykowa. Lonka z Wrześni tylko II miejsce. Nie zmienia to faktu, że Września duuużo więcej się pokazuje (i trenuje) no i mają wyniki. Chyba trochę szkoda że wśród dzieciaków nie było więcej kategorii - wrzucanie starszego Tomczaka z młodszym do jednej kategorii to ... Dla mnie zaskoczeniem było masowe wycofywanie się zawodników GKKG z dużego maratonu!
budyn
Administrator

Dodane dnia 25.09.2005 19:48:41
holly napisał(a):
1. wrzucanie starszego Tomczaka z młodszym do jednej kategorii to ... 2. Dla mnie zaskoczeniem było masowe wycofywanie się zawodników GKKG z dużego maratonu!

(numeracja moja)

Ad1. Faktycznie, mnie też dziwi że Grzegorz jechał na małysmiley

Ad2. Masowe??? Z tego co pamiętam to wycofałem sie ja i Czechuu..

holly
Użytkownik

Dodane dnia 26.09.2005 10:16:23
Nie, nie! Tam nie miało być "zawodników GKKG" - pomyliłem się. Chodziło o masowe wycofywanie się zawodników z dużego maratonu.
kukuruda
Użytkownik

Data rejestracji: 01.10.05
Dodane dnia 01.10.2005 19:41:20
cześć to co zrobiliscie to jest właśnie promowanie kolarstwa górskiego w tym roku zaliczylismy 11 maratonow i smialo mozemy podsumowac ze wasz byl zorganizowany na super poziomie i biorac pod uwage kwote wpisowego to jestesmy pełni podziwu dla waszej ekipy za zaangazowanie w organizacje i myslimy ze w 2006 bedzie podobnie a lige masters z panem konferansjerem na czele odpuscie sobie pozdrower dla Budynia iPieczary
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas: