Strona g³ówna| O Nas| Sk³ad ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artyku³y| Kontakt
Zobacz Temat
Gnie¼nieñski Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor Witam wszystkich, pro¶ba o pomoc
bluesman62
Uytkownik

Postw: 1
Data rejestracji: 26.09.05
Dodane dnia 26.09.2005 14:39:01
Jestem trochê posuniêtym w latach bikerem (43wiosny), aczkolwiek m³ody duchem. Rower na którym je¿d¿ê to Author Introvert, widelec manitou skareb comp z bl. kierownica titec, mostek north Shore, ko³a DT Hugi 240(komplet) ham. hydr. przedni Sh 535 ty³ Sh xt, sztyca podsiod³. Rock Shox amort., siode³ko Selle Italia SLR, prz. przód lx-a, ty³ Sram X 0, grip shifty Sram X-9. Mimo takiego misz maszu rower ³adnie sie prezentuje.Chcia³em obecnie odchudzic trochê rower. Niestety z powodu b³êdów pope³nionych na pocz±tku jego sk³adania pewnych rzeczy juz nie przeskoczê(kwestia pieniêdzy) Zaczê³o sie od zakupu amora bez piwotów i tak posz³o czyli ciê¿kie ham. tarczowe ko³a pod tarcze............. Obecnie zmieni³em sposób jazdy z twardego na miêkszy czyli wiêksza kadencja i posiadana przeze mnie sztyca jest za krótka ma 35cm(406g) no i siê ugina czyli tracê dalsz± odleg³o¶æ. Ju¿ jest wysunieta 1,5cm ponad znak ostrzegawczy. Dalej nie chcê ryzykowaæ. Chcê kupiæ sztycê nieamrtyzowan± 27,2 o wadze do 250g 400mm z przesunietym jarzemkiem do ty³u. Im wiecej czytam o sztycach to tym bardziej g³upieje, poczatkowo chcia³em kupiæ karbonow± ale widze minusy, tym bardziej, ¿ê rama authora ma to do siebie, ¿e sztyca lubi siê w niej chowaæ. Ja zastosowa³em patent na kleju czyli wyci±³em z puszki po piwie redukcjê bo na sztycy jest napisane ¿e ma rozmiar 27,2 ale wchodzi ca³kiem lu¼no, któr± przyklei³em do sztycy, a zewnetrzn± cze¶æ blaszki mocno przetar³em papierem ¶ciernym. Ca³o¶c jest mocno skrêcona czego moim zdaniem mo¿e nie wytrzymaæ karbon.Co mogliby¶cie mi poleciæ do 300z³?
Pozdrawiam
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Witam wszystkich, pro¶ba o pomoc
holly
Uytkownik

Postw: 16
Data rejestracji: 22.09.05
Dodane dnia 26.09.2005 21:12:30
Sprzêtowo jestem "zielony" i wszystko robiê u zanjomego serwisanta w Poznaniu. Zainteresowa³ mnie natomiast twój nick: jeste¶ muzykiem czy tylko fanem bluesa?
Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 26.09.2005 21:15:02
Zajrzyj tutaj http://www.light-bike.com

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
zaskar
Uytkownik

Postw: 26
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 19.08.05
Dodane dnia 27.09.2005 08:41:46
posiadana przeze mnie sztyca jest za krótka ma 35cm(406g) . Chcê kupiæ sztycê nieamrtyzowan± 27,2 o wadze do 250g 400mm z przesunietym jarzemkiem do ty³u.

Mam w zwi±zku z twoim problemem pytanie: sztyca amrtyzowana jest do kupienia?
Wylij Prywatn Wiadomo
Skocz do Forum:
22.10 - Dêbówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wtki na Forum
   Brak nowych Postw Gogol - £opuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postw Gogol - Stêszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postw Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postw Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postw Gogol - Binguga 10.07
   Wspieraj± nas: