Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogólne pogaduchy
Autor Witam wszystkich, prośba o pomoc
bluesman62
Użytkownik

Data rejestracji: 26.09.05
Dodane dnia 26.09.2005 16:39:01
Jestem trochę posuniętym w latach bikerem (43wiosny), aczkolwiek młody duchem. Rower na którym jeżdżę to Author Introvert, widelec manitou skareb comp z bl. kierownica titec, mostek north Shore, koła DT Hugi 240(komplet) ham. hydr. przedni Sh 535 tył Sh xt, sztyca podsiodł. Rock Shox amort., siodełko Selle Italia SLR, prz. przód lx-a, tył Sram X 0, grip shifty Sram X-9. Mimo takiego misz maszu rower ładnie sie prezentuje.Chciałem obecnie odchudzic trochę rower. Niestety z powodu błędów popełnionych na początku jego składania pewnych rzeczy juz nie przeskoczę(kwestia pieniędzy) Zaczęło sie od zakupu amora bez piwotów i tak poszło czyli ciężkie ham. tarczowe koła pod tarcze............. Obecnie zmieniłem sposób jazdy z twardego na miększy czyli większa kadencja i posiadana przeze mnie sztyca jest za krótka ma 35cm(406g) no i się ugina czyli tracę dalszą odległość. Już jest wysunieta 1,5cm ponad znak ostrzegawczy. Dalej nie chcę ryzykować. Chcę kupić sztycę nieamrtyzowaną 27,2 o wadze do 250g 400mm z przesunietym jarzemkiem do tyłu. Im wiecej czytam o sztycach to tym bardziej głupieje, poczatkowo chciałem kupić karbonową ale widze minusy, tym bardziej, żę rama authora ma to do siebie, że sztyca lubi się w niej chować. Ja zastosowałem patent na kleju czyli wyciąłem z puszki po piwie redukcję bo na sztycy jest napisane że ma rozmiar 27,2 ale wchodzi całkiem luźno, którą przykleiłem do sztycy, a zewnetrzną cześć blaszki mocno przetarłem papierem ściernym. Całośc jest mocno skręcona czego moim zdaniem może nie wytrzymać karbon.Co moglibyście mi polecić do 300zł?
Pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Witam wszystkich, prośba o pomoc
holly
Użytkownik

Data rejestracji: 22.09.05
Dodane dnia 26.09.2005 23:12:30
Sprzętowo jestem "zielony" i wszystko robię u zanjomego serwisanta w Poznaniu. Zainteresował mnie natomiast twój nick: jesteś muzykiem czy tylko fanem bluesa?
thomson
Super Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 26.09.2005 23:15:02
Zajrzyj tutaj http://www.light-bike.com

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
zaskar
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 19.08.05
Dodane dnia 27.09.2005 10:41:46
posiadana przeze mnie sztyca jest za krótka ma 35cm(406g) . Chcę kupić sztycę nieamrtyzowaną 27,2 o wadze do 250g 400mm z przesunietym jarzemkiem do tyłu.

Mam w związku z twoim problemem pytanie: sztyca amrtyzowana jest do kupienia?
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas: