Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Ogłoszenia
Autor sprzedam wieszaki scienne na rower
100wakona
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 25.11.06
Dodane dnia 10.03.2007 12:25:55
SLUCHAJCIE LUDZIE NIE SAMOWITA OKAZJA MAM DO SPRZEDANIA WIESZKI ROWEROWE NA SCIANE DO WYBORU KOLORY CZERWONY CZARNY ZOLTY NIEBIESKI BIALY I ZIELONY WIESZAKI SA BARDZO WYTRZYMALE I DOBRZE WYKONANE MAM DOJSCIE DO PRODUCENTA WIEC CENA JEST NISKA TO TYLKO 50 ZLOTYCH ALE I TO DASIE OBGADAC MOZLIWE NEGOCJACJE LUB WYMIANA NA INNE ELEMENTY ROWEROWE EWENTUALNE ZAMOWIENIA PRPSZE SKLADAC NA MAIL BEZPOSREDNIEGO IMPORTERA CZYLI DO MNIE MOJE GG 10549939 I marcinld@wp.pl POLECAM TO JEST DOBRA I TANIA ALTERNATYWA DLA DROGICH I MARKOWYCH PRODUKTOW A PRZECIESZ TO TYLKO WIESZAKI NA ROWER WIESZAKI MOGA BYC OPCJONALNIE WYPOSAZENE W POLKE NA DROBIAZGI OCZYWISCIE NA SAME HAKI NACIAGNIETY JEST WEZYK CHRONIACY RAME PRZED PORYSOWANAIE W POZNIEJSZYN CZASIE DOSTEPNE BEDA WIESZAKI NA DWA ROWERY smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley POZDRAWIAM STóWA

jeszcze zyje jakby kto pytal
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07