Strona g³ówna| O Nas| Sk³ad ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artyku³y| Kontakt
Zobacz Temat
Gnie¼nieñski Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Rozk³ad jazdy
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Wycieczka rowerowa!!!
jOzzy
Uytkownik

Postw: 134
Miejscowo: Gniezno
Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 11.03.2007 19:39:15
Hej Ludzie, Riderzy, Cykli¶ci !!! Idzie wiosna !!! smiley Czas ruszyæ zleniwia³e przez zimê cia³a, wsi±¶æ na rowery i w ka¿d± niedzielê od 11 z Rynku, popeda³owaæ "ode wsi do wsi"
W³±czcie kompy, laptopy i inne wynalazki do pisania maili i najpierw piszcie, piszcie, piszcie, a potem - PRZYJE¯D¯AJCIE W KA¯D¡ NIEDZIELÊ o 11 NA RYNEK smileysmileysmiley

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubiê je¼dziæ na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim siê nie ¶cigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszê udowadniaæ .....
Je¿d¿ê sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....
Wylij Prywatn Wiadomo
mlodzikgniezno1
Uytkownik

Postw: 14
Data rejestracji: 26.02.07
Dodane dnia 11.03.2007 19:48:50
To sie nazywa motywacja smiley Poprostu krótko mówi±c .....LICZYMY NA WAS!!!

pozdro
www.mariognoo.fotka.pl Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 11.03.2007 19:57:15
Pozwolê sobie powtórzyæ jeszcze raz za mlodzikiem "LICZYMY NA WAS"smiley, i to nie tylko na m³odych, ale równie¿ trochê starszych
(tak jak jasmiley)

Pozdrower ! smiley

Z nikim siê nie ¶cigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszê udowadniaæ .....
Wylij Prywatn Wiadomo
mlodzikgniezno1
Uytkownik

Dodane dnia 11.03.2007 20:08:05
A¿ taki stary to nie jestes Jozzy smiley Przyje¿d¿ajcie wszyscy ...Owszem Kobiety tez mile widziane smiley

pozdro
Rudy
Administrator

Postw: 304
Data rejestracji: 24.04.06
Dodane dnia 16.03.2007 21:38:26
Potwierdzam ¿e jak nie bêdzie padaæ to razem z kumplem sie zjawiamy na rynku w niedziele smiley
rudd_1992 http://gkkg.pl/faq.php?cat_id=30 Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 17.03.2007 07:20:04
Niestety, prognoza pogody na niedzielê nie zachêca do ¶migania na rowerze. Bêdzie tak jak dzisiaj, czyli deszcz i silny wiatr, wiêc najprawdopodobniej niedzielne spotkanie nie dojdzie do skutku. smiley
W ka¿dym razie, ja nie jestem a¿ tak uzale¿nionym od rowera (chocia¿ ¶miganie na nim sprawia mi ogromna frajdê smileysmileysmiley) ¿eby zmagaæ siê z deszczem i silnym wiatrem - szkoda zdrowia !!!
Taka wredna smiley pogoda czeka nas te¿ na pocz±tku przysz³ego tygodnia. smiley Pozostaje mieæ nadziejê, ¿e w nastêpn± niedzielê pogoda bêdzie super smiley, a bikerzy dopisz± i licznie stawi± siê o 11 na Rynku. smiley
I to by by³o na tyle !

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 17.03.2007 08:13:18
Wylij Prywatn Wiadomo
Rudy
Administrator

Dodane dnia 17.03.2007 11:21:32
No prognozy nie s± zachêcaj±ce :/ ale dzisiaj te¿ od rana pada³o ale w³a¶nie zaczê³o ¶wieciæ s³oñce smiley Jak bêdzie padaæ to nie przyjadê. A jak nie bêdzie to siê pojawie na rynku (musze przetestowaæ kask który sobie wreszcie kupi³em smiley )
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 17.03.2007 11:34:57
Faktycznie, teraz wysz³o s³oneczko i ³adnie ¶wieci smiley, chocia¿ nie¼le wieje. smiley Mo¿e jutro od 11.00 te¿ tak bêdzie. Pozostaje tylko czekaæ. Jak jutro nie bêdzie padaæ, bêdzie w miarê sucho i ten wiatr mnie nie przewróci razem z roweremsmiley, to raczej siê pojawiê.

Hej !
Czy kto¶ przyjecha³ w niedzielê o 11 na Rynek ?

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 18.03.2007 14:07:28
Wylij Prywatn Wiadomo
100wakona
Uytkownik

Postw: 11
Data rejestracji: 25.11.06
Dodane dnia 18.03.2007 21:41:45
a co to sie dzieje gkkg powraca niedzielne wyjazdy kiedy to bylo ha ha ha ja w to nie wierze jak budyn nie wyslal wiadomosci to nikt sie nie zjawial to jest jakas nowa grupa dzieciakow zafascynowanych wyjazdami do jankowa hi hi hi ha ha ha ha ha ha ha ha ha itd ha ha ha dobra ja nikogo nie krytykuje ciekawe tylko jak dlugo to potrwa pewnie do momentu az polowa wyjedzie na studia do wojska albo szukac szczescia za granicami naszego wspanialego kraju powodzenia chlopaki moze wpadne w ktoras sloneczna niedziele o ile taka bedzie a jedna wazna rzecz nie wpuszczajcie pewnego dziennikarza amatora (stara ekipa wie o kogo chodzi specjalnie nie uzywam danych osobowych zeby tomson nie usunol mjego kolaboratu ) bo w nowej grupie zapanuje chaos a moze nawet forum rozgrzeje sie do czerwonosci ale juz juz nic nie mowie jeszcze raz powodzenia
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

jeszcze zyje jakby kto pytal
Wylij Prywatn Wiadomo
100wakona
Uytkownik

Postw: 11
Data rejestracji: 25.11.06
Dodane dnia 18.03.2007 21:47:13
a tak tylko jeszcze jedno kto kryje sie pod pseudo mlodzik gniezno1 bo cos chyba nie znam to ktos nowy czy co

jeszcze zyje jakby kto pytal
Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 19.03.2007 06:36:45
Stówa poszedlbys pojezdzic a nie takie glupoty wypisujesz.
S± ludziki ktorzy jezdza caly czas i nie potrzebuja specjalnego zaproszenia, a powrot do regularnych spotkan i nowi bikerzy to raczej dobry znak. Dawna ekipa wymiekla i watpie zeby sie odrodzila, a tak przynajmniej cos sie dzieje.

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 19.03.2007 06:53:25
Thomson ma racjê.
Ja po prawie rocznym samotnym je¿d¿eniu, stwierdzi³em, ¿e przyda³oby siê poje¼dziæ w grupie, najlepiej z rówie¶nikami.
Swojej szansy upatrywa³em w GKKG.
Szkoda, ¿e do tej pory, nikt ze starszyzny siê nie zg³osi³. No có¿, pozostaje mieæ nadziejê, ¿e kto¶ siê zg³osi, a do tego czasu, pozostaje mi jed¼dziæ z m³odzie¿± (co wcale nie oznacza, ¿e jest ¼le) - dziêki ch³opaki za wypad w poprzedni± niedzielêsmiley.
PS.
Stówa - zamieñ cynizm na optymizm, a Twoje ¿ycie stanie siê lepsze !!! smiley

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 19.03.2007 16:34:08
Wylij Prywatn Wiadomo
mlodzikgniezno1
Uytkownik

Dodane dnia 19.03.2007 20:47:43
,,to jest jakas nowa grupa dzieciakow zafascynowanych wyjazdami do jankowa hi hi hi ha ha ha ha ha ha ha ha ha'' przepraszam bardzo ale <<100wakona>> piszesz ze nie krytykujesz a w³asnie to robisz....Mam nadzieje ¿e ludzie którzy maj± ochote pojezdzic sobie w niedziele nie zra¿± sie po przeczytaniu tego typu komentarza.Wracaj±c do tej wypowiedzi nie jestesmy zafascynowani tylko Jankowem ale rowniez innymi miejscami które s± ciekawe,interesujace...Dziwi mnie Twój komentarz poniewaz jestem zdania ¿eby ,,rozruszac'' a zarazem troszke ,,rozkrêciæ'' Ludzi ale mozesz przeciesz krytykowac ile tylko chcesz jestesmy w wolnym kraju i masz do tego prawo...,, ,,hi ha ha ha ha ha ha ha ha ha itd '' ....................................

pozdro
sebekfireman
Uytkownik

Postw: 219
Miejscowo: Trzemeszno
Data rejestracji: 01.11.04
Dodane dnia 19.03.2007 22:56:43
Wracaj±c do tej wypowiedzi nie jestesmy zafascynowani tylko Jankowem ale rowniez innymi miejscami które s± ciekawe,interesujace...

No ja mam nadziejê ¿e w koñcu kiedy¶ wpadniecie do Trzemeszna i poszalejemy na okolicznych górkach nad jeziorami, w parku i na Brzozówcu. Pó¼niej mog± byæ górki w Dusznie, a jeszcze kiedy indziej bicie rekordów prêdko¶ci na zje¼dzie w Be³kach.

NA ROWERZE Z FIREMANEM - www.rowersebek.xt.pl
MAPA FOTOGRAFICZNO-TURYSTYCZNA - www.mapaturystyczna.xt.pl
MÓJ BIKEBLOG - sebekfireman.bikestats.pl/
1035707 sebekfireman www.rowersebek.prv.pl Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 20.03.2007 09:56:32
Thomson napisa³/a:

S± ludziki ktorzy jezdza caly czas i nie potrzebuja specjalnego zaproszenia, a powrot do regularnych spotkan i nowi bikerzy to raczej dobry znak. Dawna ekipa wymiekla i watpie zeby sie odrodzila, a tak przynajmniej cos sie dzieje.

Maj±c powy¿sze na uwadze, chcia³bym podzieliæ siê pewna refleksj±, która mi siê nasunê³a:
mo¿e faktycznie (maj±c na uwadze, s³owa Thomsona o wymiêkniêciu dawnej ekipy i w±tpliwo¶ciach, co do jej odrodzenia), nale¿a³oby zwo³aæ wszystkich chêtnych bikerów, tych z GKKG oraz wszystkich innych m³odych i starszych niezrzeszonych i ca³e to towarzystwo przyj±æ pod skrzyd³a GKKG (oczywi¶cie tych wyra¿aj±cych wolê przyst±pienia do klubu), bo wielu jest wolnych bikerów, którzy je¿d¿± solo dla przyjemno¶ci. Byæ mo¿e bêdzie to z korzy¶ci± dla GKKG.

Chcia³bym zaznaczyæ, ¿e moim celem nie jest wywo³ywanie "rewolucji", podwa¿ania czyichkolwiek zas³ug dla GKKG czy te¿ zasiania zamêtu w szeregach klubu, ale chêæ podjêcia dyskusji w temacie sportu rowerowego w Gnie¼nie i zaktywizowania ¶rodowiska gnie¼nieñskich bikerów.
I to by by³o na razie na tyle.

Pozdrower ! smiley

Wylij Prywatn Wiadomo
jOzzy
Uytkownik

Dodane dnia 20.03.2007 11:10:00
sebekfireman napisa³/a:
No ja mam nadziejê ¿e w koñcu kiedy¶ wpadniecie do Trzemeszna i poszalejemy na okolicznych górkach nad jeziorami, w parku i na Brzozówcu. Pó¼niej mog± byæ górki w Dusznie, a jeszcze kiedy indziej bicie rekordów prêdko¶ci na zje¼dzie w Be³kach.

Co do mnie, to mój wiek raczej mnie dyskredytuje do rowerowych szaleñstw, ale gdyby to mia³ byæ wypad bardziej o charakterze rekreacyjnym, bez hardcoru, bicia rekordów prêdko¶ci i ilo¶ci kilometrów zbli¿onych do d³ugo¶ci równika smiley, to kto wie smiley.
W koñcu, a¿ taki stary to jeszcze nie jestem, a poznaæ nowe tereny, i to niedaleko od domu zawsze mo¿na. Wszystko jest kwesti± uzgodnieniasmiley.

I to by by³o na razie na tyle.

Pozdrower ! smiley

Wylij Prywatn Wiadomo
mlodzikgniezno1
Uytkownik

Dodane dnia 20.03.2007 11:31:10
Miejmy nadzieje ¿e w t± niedziele dopisze nam pogoda...Zachêcam wszystkich którzy czytaj± nasze posty na forum i nie sa pewni czy przyjechac....Naprawde warto umiliæ sobie czas w niedziele!!!

Pozdro smiley
Rudy
Administrator

Dodane dnia 23.03.2007 22:40:03
No to kto bêdzie w niedziele? Ma byæ ³adna pogoda (s³oñce i w miarê ciep³o smiley ) Ja bede z kumplem na 99% smiley

Ps. Nie je¼dzi³em ca³y tydzieñbo na pocz±tku la³o a potem by³em chory :/
bolek
Uytkownik

Postw: 1
Data rejestracji: 08.11.06
Dodane dnia 24.03.2007 14:43:56
Heyka jutro mam nadzieje ze ruszamy bikerzy !!na rowerek godzina 11 na rynku zapraszamy !!smiley

Bolek
www.barteqgno.fotka.pl Wylij Prywatn Wiadomo
thomson
Super Administrator

Postw: 615
Data rejestracji: 28.10.04
Dodane dnia 24.03.2007 20:01:17
Mam nadzieje ze w ekipie znajdzie sie ktos z aparatem. Ktos inny moze dopisze kilka s³ow na temat wypadu i juz news na stronke gotowy! Pamietajcie ze ta stronka jest dla was i wy mozecie ja tworzyc. Jak juz pisalem nie raz - wystarczy chciec!

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wylij Prywatn Wiadomo
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
22.10 - Dêbówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wtki na Forum
   Brak nowych Postw Gogol - £opuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postw Gogol - Stêszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postw Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postw Gogol - Suchy Las 7.08