Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Rozkład jazdy
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Wycieczka rowerowa!!!
jOzzy
Użytkownik

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 06.03.07
Dodane dnia 11.03.2007 20:39:15
Hej Ludzie, Riderzy, Cykliści !!! Idzie wiosna !!! smiley Czas ruszyć zleniwiałe przez zimę ciała, wsiąść na rowery i w każdą niedzielę od 11 z Rynku, popedałować "ode wsi do wsi"
Włączcie kompy, laptopy i inne wynalazki do pisania maili i najpierw piszcie, piszcie, piszcie, a potem - PRZYJEŻDŻAJCIE W KAŻDĄ NIEDZIELĘ o 11 NA RYNEK smileysmileysmiley

Pozdrower ! smiley

Bardzo lubię jeździć na rowerze, zwykle niedaleko, czasami dalej .....
Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
Jeżdżę sobie swoim tempem, czasem wolniej, a czasem szybciej .....
Wyślij Prywatną Wiadomość
mlodzikgniezno1
Użytkownik

Data rejestracji: 26.02.07
Dodane dnia 11.03.2007 20:48:50
To sie nazywa motywacja smiley Poprostu krótko mówiąc .....LICZYMY NA WAS!!!

pozdro
www.mariognoo.fotka.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 11.03.2007 20:57:15
Pozwolę sobie powtórzyć jeszcze raz za mlodzikiem "LICZYMY NA WAS"smiley, i to nie tylko na młodych, ale również trochę starszych
(tak jak jasmiley)

Pozdrower ! smiley

Z nikim się nie ścigam, nikt mnie nie goni (no czasami psy), nikomu niczego nie muszę udowadniać .....
mlodzikgniezno1
Użytkownik

Dodane dnia 11.03.2007 21:08:05
Aż taki stary to nie jestes Jozzy smiley Przyjeżdżajcie wszyscy ...Owszem Kobiety tez mile widziane smiley

pozdro
Rudy
Administrator

Data rejestracji: 24.04.06
Dodane dnia 16.03.2007 22:38:26
Potwierdzam że jak nie będzie padać to razem z kumplem sie zjawiamy na rynku w niedziele smiley
rudd_1992 http://gkkg.pl/faq.php?cat_id=30 Wyślij Prywatną Wiadomość
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 17.03.2007 08:20:04
Niestety, prognoza pogody na niedzielę nie zachęca do śmigania na rowerze. Będzie tak jak dzisiaj, czyli deszcz i silny wiatr, więc najprawdopodobniej niedzielne spotkanie nie dojdzie do skutku. smiley
W każdym razie, ja nie jestem aż tak uzależnionym od rowera (chociaż śmiganie na nim sprawia mi ogromna frajdę smileysmileysmiley) żeby zmagać się z deszczem i silnym wiatrem - szkoda zdrowia !!!
Taka wredna smiley pogoda czeka nas też na początku przyszłego tygodnia. smiley Pozostaje mieć nadzieję, że w następną niedzielę pogoda będzie super smiley, a bikerzy dopiszą i licznie stawią się o 11 na Rynku. smiley
I to by było na tyle !

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 17.03.2007 09:13:18
Rudy
Administrator

Dodane dnia 17.03.2007 12:21:32
No prognozy nie są zachęcające :/ ale dzisiaj też od rana padało ale właśnie zaczęło świecić słońce smiley Jak będzie padać to nie przyjadę. A jak nie będzie to się pojawie na rynku (musze przetestować kask który sobie wreszcie kupiłem smiley )
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 17.03.2007 12:34:57
Faktycznie, teraz wyszło słoneczko i ładnie świeci smiley, chociaż nieźle wieje. smiley Może jutro od 11.00 też tak będzie. Pozostaje tylko czekać. Jak jutro nie będzie padać, będzie w miarę sucho i ten wiatr mnie nie przewróci razem z roweremsmiley, to raczej się pojawię.

Hej !
Czy ktoś przyjechał w niedzielę o 11 na Rynek ?

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 18.03.2007 15:07:28
100wakona
Użytkownik

Data rejestracji: 25.11.06
Dodane dnia 18.03.2007 22:41:45
a co to sie dzieje gkkg powraca niedzielne wyjazdy kiedy to bylo ha ha ha ja w to nie wierze jak budyn nie wyslal wiadomosci to nikt sie nie zjawial to jest jakas nowa grupa dzieciakow zafascynowanych wyjazdami do jankowa hi hi hi ha ha ha ha ha ha ha ha ha itd ha ha ha dobra ja nikogo nie krytykuje ciekawe tylko jak dlugo to potrwa pewnie do momentu az polowa wyjedzie na studia do wojska albo szukac szczescia za granicami naszego wspanialego kraju powodzenia chlopaki moze wpadne w ktoras sloneczna niedziele o ile taka bedzie a jedna wazna rzecz nie wpuszczajcie pewnego dziennikarza amatora (stara ekipa wie o kogo chodzi specjalnie nie uzywam danych osobowych zeby tomson nie usunol mjego kolaboratu ) bo w nowej grupie zapanuje chaos a moze nawet forum rozgrzeje sie do czerwonosci ale juz juz nic nie mowie jeszcze raz powodzenia
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

jeszcze zyje jakby kto pytal
100wakona
Użytkownik

Data rejestracji: 25.11.06
Dodane dnia 18.03.2007 22:47:13
a tak tylko jeszcze jedno kto kryje sie pod pseudo mlodzik gniezno1 bo cos chyba nie znam to ktos nowy czy co

jeszcze zyje jakby kto pytal
thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 19.03.2007 07:36:45
Stówa poszedlbys pojezdzic a nie takie glupoty wypisujesz.
Są ludziki ktorzy jezdza caly czas i nie potrzebuja specjalnego zaproszenia, a powrot do regularnych spotkan i nowi bikerzy to raczej dobry znak. Dawna ekipa wymiekla i watpie zeby sie odrodzila, a tak przynajmniej cos sie dzieje.

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 19.03.2007 07:53:25
Thomson ma rację.
Ja po prawie rocznym samotnym jeżdżeniu, stwierdziłem, że przydałoby się pojeździć w grupie, najlepiej z rówieśnikami.
Swojej szansy upatrywałem w GKKG.
Szkoda, że do tej pory, nikt ze starszyzny się nie zgłosił. No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że ktoś się zgłosi, a do tego czasu, pozostaje mi jedździć z młodzieżą (co wcale nie oznacza, że jest źle) - dzięki chłopaki za wypad w poprzednią niedzielęsmiley.
PS.
Stówa - zamień cynizm na optymizm, a Twoje życie stanie się lepsze !!! smiley

Pozdrower ! smiley

Edytowane przez jOzzy dnia 19.03.2007 17:34:08
mlodzikgniezno1
Użytkownik

Dodane dnia 19.03.2007 21:47:43
,,to jest jakas nowa grupa dzieciakow zafascynowanych wyjazdami do jankowa hi hi hi ha ha ha ha ha ha ha ha ha'' przepraszam bardzo ale <<100wakona>> piszesz ze nie krytykujesz a własnie to robisz....Mam nadzieje że ludzie którzy mają ochote pojezdzic sobie w niedziele nie zrażą sie po przeczytaniu tego typu komentarza.Wracając do tej wypowiedzi nie jestesmy zafascynowani tylko Jankowem ale rowniez innymi miejscami które są ciekawe,interesujace...Dziwi mnie Twój komentarz poniewaz jestem zdania żeby ,,rozruszac'' a zarazem troszke ,,rozkręcić'' Ludzi ale mozesz przeciesz krytykowac ile tylko chcesz jestesmy w wolnym kraju i masz do tego prawo...,, ,,hi ha ha ha ha ha ha ha ha ha itd '' ....................................

pozdro
sebekfireman
Użytkownik

Miejscowość: Trzemeszno
Data rejestracji: 01.11.04
Dodane dnia 19.03.2007 23:56:43
Wracając do tej wypowiedzi nie jestesmy zafascynowani tylko Jankowem ale rowniez innymi miejscami które są ciekawe,interesujace...

No ja mam nadzieję że w końcu kiedyś wpadniecie do Trzemeszna i poszalejemy na okolicznych górkach nad jeziorami, w parku i na Brzozówcu. Później mogą być górki w Dusznie, a jeszcze kiedy indziej bicie rekordów prędkości na zjeździe w Bełkach.

NA ROWERZE Z FIREMANEM - www.rowersebek.xt.pl
MAPA FOTOGRAFICZNO-TURYSTYCZNA - www.mapaturystyczna.xt.pl
MÓJ BIKEBLOG - sebekfireman.bikestats.pl/
1035707 sebekfireman www.rowersebek.prv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 20.03.2007 10:56:32
Thomson napisał/a:

Są ludziki ktorzy jezdza caly czas i nie potrzebuja specjalnego zaproszenia, a powrot do regularnych spotkan i nowi bikerzy to raczej dobry znak. Dawna ekipa wymiekla i watpie zeby sie odrodzila, a tak przynajmniej cos sie dzieje.

Mając powyższe na uwadze, chciałbym podzielić się pewna refleksją, która mi się nasunęła:
może faktycznie (mając na uwadze, słowa Thomsona o wymięknięciu dawnej ekipy i wątpliwościach, co do jej odrodzenia), należałoby zwołać wszystkich chętnych bikerów, tych z GKKG oraz wszystkich innych młodych i starszych niezrzeszonych i całe to towarzystwo przyjąć pod skrzydła GKKG (oczywiście tych wyrażających wolę przystąpienia do klubu), bo wielu jest wolnych bikerów, którzy jeżdżą solo dla przyjemności. Być może będzie to z korzyścią dla GKKG.

Chciałbym zaznaczyć, że moim celem nie jest wywoływanie "rewolucji", podważania czyichkolwiek zasług dla GKKG czy też zasiania zamętu w szeregach klubu, ale chęć podjęcia dyskusji w temacie sportu rowerowego w Gnieźnie i zaktywizowania środowiska gnieźnieńskich bikerów.
I to by było na razie na tyle.

Pozdrower ! smiley

jOzzy
Użytkownik

Dodane dnia 20.03.2007 12:10:00
sebekfireman napisał/a:
No ja mam nadzieję że w końcu kiedyś wpadniecie do Trzemeszna i poszalejemy na okolicznych górkach nad jeziorami, w parku i na Brzozówcu. Później mogą być górki w Dusznie, a jeszcze kiedy indziej bicie rekordów prędkości na zjeździe w Bełkach.

Co do mnie, to mój wiek raczej mnie dyskredytuje do rowerowych szaleństw, ale gdyby to miał być wypad bardziej o charakterze rekreacyjnym, bez hardcoru, bicia rekordów prędkości i ilości kilometrów zbliżonych do długości równika smiley, to kto wie smiley.
W końcu, aż taki stary to jeszcze nie jestem, a poznać nowe tereny, i to niedaleko od domu zawsze można. Wszystko jest kwestią uzgodnieniasmiley.

I to by było na razie na tyle.

Pozdrower ! smiley

mlodzikgniezno1
Użytkownik

Dodane dnia 20.03.2007 12:31:10
Miejmy nadzieje że w tą niedziele dopisze nam pogoda...Zachęcam wszystkich którzy czytają nasze posty na forum i nie sa pewni czy przyjechac....Naprawde warto umilić sobie czas w niedziele!!!

Pozdro smiley
Rudy
Administrator

Dodane dnia 23.03.2007 23:40:03
No to kto będzie w niedziele? Ma być ładna pogoda (słońce i w miarę ciepło smiley ) Ja bede z kumplem na 99% smiley

Ps. Nie jeździłem cały tydzieńbo na początku lało a potem byłem chory :/
bolek
Użytkownik

Data rejestracji: 08.11.06
Dodane dnia 24.03.2007 15:43:56
Heyka jutro mam nadzieje ze ruszamy bikerzy !!na rowerek godzina 11 na rynku zapraszamy !!smiley

Bolek
www.barteqgno.fotka.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
thomson
Super Administrator

Data rejestracji: 29.10.04
Dodane dnia 24.03.2007 21:01:17
Mam nadzieje ze w ekipie znajdzie sie ktos z aparatem. Ktos inny moze dopisze kilka słow na temat wypadu i juz news na stronke gotowy! Pamietajcie ze ta stronka jest dla was i wy mozecie ja tworzyc. Jak juz pisalem nie raz - wystarczy chciec!

"Everyone has limits, not everyone accepts them"
nie mam www.jeszczeinaczej.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08