Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Zobacz Temat
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego | GKKG | Rozkład jazdy
Autor Powerade vs. Bike
Darek
Administrator

Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 01.04.07
Dodane dnia 10.04.2012 20:30:43
To już za 5 dni rozpoczyna się sezon wielkich maratonów. W najbliższą niedzielę 15 kwietnia mamy dwie wielkie imprezy:
- Bike Maraton 2012 we Wrocławiu
- Powerade Garmin MTB Marathon w Murowanej Goślinie

Co prawda w tym roku w klubie panuje duży chaos związany ze startami, ale pozwolę sobie przypomnieć, że na pamiętnym spotkaniu w Neście deklarowaliśmy starty w cyklu wielkopolskim u Gogola i prócz tego cykl Bike Maratonu.
Czas na męskie decyzje - gdzie jedziemy w niedzielę. I czy jedziemy się tylko przejechać czy też zaczynamy jakiś cykl ???
Nadal mamy nie rozliczone zawody z 1 kwietnia, a więc nie mogę nic powiedzieć o ewentualnym dofinansowaniu ze strony klubu - mam nadzieję, że do końca kwietnia będzie wszystko jasne.

O sprawie transportu proszę o wypowiedź Dawida. Ewentualne noclegi to koszt max 35 PLN. Oczywiście sprawą nie do przeskoczenia pozostaje startowe.

Oczekuję dynamicznego rozwoju wątku.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Edytowane przez Darek dnia 10.04.2012 20:31:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Powerade vs. Bike
Rudy
Administrator

Data rejestracji: 24.04.06
Dodane dnia 10.04.2012 21:32:18
Ja jako cykl wybrałem Powerade i tego będę się trzymał, a spowodowane jest to niskimi w moim odczuciu szansami na jeżdżenie jakiegokolwiek cyklu ogólnopolskiego w większej grupie klubowiczów.
Na początku proponowałem Bike Maraton ze względu na dużą ilość nowych, nierozjeżdżonych w ciężkim terenie członków. Sądząc po ilości deklaracji dalsze wyjazdy nie zostały odebrane z dużym zainteresowaniem - chęć wyjazdów zadeklarowała tylko bardzo mała część zeszłorocznej ekipy, która i tak była mocno pomniejszona w stosunku do roku 2010 i wcześniej.
Jeśli będę jechał na którąś z edycji Powerade (a taki jest plan) to oczywiście będę miał miejsca w samochodzie itp...

Pozdrawiam smiley
rudd_1992 http://gkkg.pl/faq.php?cat_id=30 Wyślij Prywatną Wiadomość
michalosa
Użytkownik

Data rejestracji: 25.09.09
Dodane dnia 11.04.2012 09:28:42
Ja od początku mówiłem, że będe jeździł Powerade. Czy zalicze generalke nie wiem (przede wszystkim chodzi o pieniądze, niż o chęci). Na pewno chce jechać MG i 3 wyścigi w dolnośląskim. Ja samochód też sprawny mam, jeśli chodzi o transport.
http://www.gkkg.pl/images/photoalbum/2094.jpg Wyślij Prywatną Wiadomość
Mariola
Użytkownik

Data rejestracji: 08.09.10
Dodane dnia 11.04.2012 09:50:19
Ja się nie deklarowałam na żadne zawody, ponieważ ze względu na kontuzję kolana na rower wsiadać wcale nie mogę. Na wyjazdy będę oczywiście jeździła ale tylko jako fotograf więc nie mnie jest decydować jaki cykl pojedziemy.

Pozdrawiam smiley
Paulina
michalosa
Użytkownik

Data rejestracji: 25.09.09
Dodane dnia 11.04.2012 18:12:10
na zachęte dla wszystkich link do relacji z objazdu trasy w Murowanej Goślinie:
http://jpbike.bikestats.pl/677105,Murowana-Goslina-rekonesans-trasy.html
http://www.gkkg.pl/images/photoalbum/2094.jpg Wyślij Prywatną Wiadomość
Dawid Marosz
Użytkownik

Data rejestracji: 09.02.10
Dodane dnia 11.04.2012 21:46:31
Z uwagi na fakt, że startuję na szosie będzie mi ciężko odjechać jakikolwiek cykl maratonów MTB - po prostu terminy się pokrywają. Deklarowałem start w maratonach Gogola jako w cyklu (jak dobrze pójdzie to zaliczę minimalne 5 do generalki ale więcej nie da rady) oraz wyraziłem chęć pojedynczych startów w Bike Maraton - jeśli trafi się start w górach i termin będzie dogodny. Krótko mówiąc jestem gotowy startować w każdy wolny od szosy weekend, ale nie zadeklaruję organizowania regularnych wyjazdów na cały cykl mtb.
Poza tym jak wiemy z doświadczenia, praktycznie nie będzie chętnych na dalsze trasy. Już w zeszłym roku były z tym problemy. Większość z nas startuje w lokalnych imprezach i na tym wg mnie należałoby się skupić. Atmosfera wyjazdów na Skandię (szczególnie w 2010r.) była mega super fajna ale w tym roku podobny układ nie wypali.
Zastanowiłbym się jeszcze nad ogólną taktyką zespołu. Mam na myśli ustalenie kto będzie jeździł dłuższe dystanse, bo tylko tak mamy szansę na jakieś przyzwoite miejsce jako team (myślę o maratonach Gogola).
Skocz do Forum:
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas: