Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
AGpol Team Udostępnij
Wszystko zaczęło się kilka lat temu gdy okazało się że rower, na którym jeździmy od dziecka, to nie tylko środek transportu, ale i świetna zabawa a także możliwość sprawdzenia się w rywalizacji z innymi. Ale tak pewnie zaczynało wielu z nas kolarzy, tylko że dla naszej małej grupy ta pasja okazała się czymś więcej i okazało się, że to właśnie rywalizacja przynosi nam najwięcej radości i tak zrodziły się w każdym z nas pomysły udziału w jak największej liczbie zawodów, ale wiąże się to oczywiście z olbrzymimi kosztami, których sami nie umieliśmy udźwignąć i ograniczaliśmy się tylko do kilku imprez w roku. Ale gdzieś w duszy tliło się marzenie startu w profesjonalnej grupie wspieranej przez sponsorów...

Nasze próby znalezienia teamu lub sponsora długo okazywały się nieudane, aż na początku wiosny tego roku udało się nam razem z bratem Michałem przekonać właścicieli firmy AGpol oraz sklep rowerowy Gilicki Bike do wsparcia naszych startów w sezonie 2009 i wraz ze wsparciem UKS Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego powstał AGpol Team.

Wiedząc jakie mamy plany oraz znając kolarzy górskich z okolicy wybraliśmy naszym zdaniem najlepszych z nich, by tworzyli pierwszy skład zespołu i tak znaleźli się w nim:

- Michał Putz- nasz lider, 10 zawodnik w kategorii M2(elita) klasyfikacji generalnej Mio FujiFilm Bikemaratonu 2008,

- Tomasz Wachowiak- nasz młodzieżowy lider, 3 junior w klasyfikacji generalnej Powerade MTB Marathonu 2008,

- Patryk Franc- zwycięzca Skoda Maraton 2007,

- Łukasz Putz,

- Piotr Putz.

Celem naszym jest start w jak największej ilości imprez w sezonie 2009 i osiągnięcie w nich jak najlepszych pozycji indywidualnych oraz drużynowych. Jako główny cel postawiliśmy sobie starty w cyklu Skandia Maraton 2009 oraz w cyklu Eska FujiFilm Bikemaraton 2009. Poza tym można nas będzie zobaczyć na imprezach w Wielkopolsce, a bardzo ważnym startem będzie dla nas udział w Skoda Maraton MTB Gniezno 2009, gdzie będziemy walczyć o jak najlepsze zaprezentowanie się na swojej gnieźnieńskiej ziemi.

A więc do zobaczenia na trasach.

autor: cup
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>