Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Eska FujiFilm BikeMaraton Tarnów Udostępnij
Dnia jedenastego lipca AGpol Team w 3 osobowym składzie pojawił się na starcie Eska Fujifilm BikeMaratonu w dalekim Tarnowie. Pogoda była wyśmienita – słońce, wysoka temperatura i bezchmurne niebo. Niestety na tym dobre wiadomości się kończą.

Gdy ustawieni w sektorach czekaliśmy na start (Michał i Patryk w pierwszym, Tomek w drugim) okazało się że ciężka reklama przyklejona na desce powieszonej na zadziwiająco grubych (!?) linach spadła prosto na głowę Michała, następnie odbiła się i trafiła w twarz Patryka stojącego obok tworząc na niej dość duże zadrapanie. Niestety to nie koniec nieprzyjemności. Po przejechaniu ok. 2km pierwszego podjazdu okazało się że nowa korba naszego lidera, firmy Token, pokryta pięknie błyszczącą warstwą carbonu z czerwonymi akcentami na zębatkach, nie nadaje się do jazdy. Przed startem została przykręcona z maksymalną możliwą siłą, a i tak podczas jazdy lewe ramie zaczęło się odkręcać. Michałowi udało się doprowadzić korbę do stanu używalności w 15 minut. Po incydencie zjechał na trasę mini i dojechał z 10 minutową stratą do zwycięzcy.

Dwaj pozostali zawodnicy pojechali tak jak planowali dystans mega. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek. Patryk zaliczył glebę na zjeździe. Na szczęście skończyło się tylko na stłuczonym łokciu, a wypadek wyglądał naprawdę groźnie. Sytuację odwrotną przeżył Tomek, jego wypadek wyglądał znacznie mniej poważnie, jednak skutki odczuł znacznie bardziej. Mało brakowało, a niebyłby w stanie dojechać do mety z powodu strasznego bólu nogi oraz ogólnego zamroczenia spowodowanego uderzeniem kaskiem o paletę (!) przez którą zaistniał wypadek.

Generalnie maratonu nie zaliczamy do udanych.

Wyniki:

Mini:
Michał Putz: 26 open 7/M2

Mega:
Patryk Franc: 24 open 13/M2
Tomasz Wachowiak: 74 open 15/M1

Zdjęcia w galerii
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>