Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Echa Gali Udostępnij
Po wielu dniach przygotowań, dziesiątkach godzin ustaleń, nagrań filmów i zaproszeniu wielu znamienitych gości nastąpił wreszcie dzień zakończenia sezonu rowerowego w Gnieźnie. Była to dla całego klubu oraz AGpol Teamu okazja do podziękowania sponsorom firmie AGpol oraz Gilicki Bike, a także zaprezentowania władzom miasta i całej społeczności rowerowej naszych działań i planów.
Całą galę udało się nam zorganizować dzięki wsparciu Hotelu Nest w Gnieźnie, który udostępnił nam doskonale wyposażoną salę konferencyjną i przygotował poczęstunek dla wszystkich gości. A sklep rowerowy Gilicki Bike z Kalisza udostępnił nam rowery, które stanowiły doskonałe tło dla prezentacji.
Gala składała się z części wprowadzających gości w działalność całego klubu na arenie regionalnej oraz ogólnopolskiej, udziału naszych reprezentantów w zawodach ogólnopolskich, a także zaprezentowaliśmy nasze plany na kolejny sezon.
Na początku oczywiście zapoznaliśmy gości z historią klubu oraz krótko przedstawiliśmy zmiany jakie nastąpiły w najbardziej dla nas znaczącym 2008 roku, kiedy to klub usamodzielnił się i rozpoczął swe najnowsze dzieje. Było to oczywiście tylko wstępem do prezentacji cyklu AGpol Gniezno Grand Prix MTB 2009, który był naszym wielkim sukcesem i pozwolił promować kolarstwo górskie w okolicach Gniezna, a nasze zawody są coraz bardziej rozpoznawalne w środowisku kolarskim i przyciągają uczestników z całej Wielkopolski. Najbardziej cieszy, że uczestnicy są bardzo zadowoleni z wymagających tras i sposobu organizacji zawodów, co potwierdza regularny udział wielokrotnego Mistrza Wielkopolski Radka Lonki oraz wielu innych bardzo dobrych zawodników.
Kolejną częścią gali była prezentacja naszych najbardziej charakterystycznych zawodów, czyli Skoda Maratonu, który jest bardzo cenioną imprezą o zasięgu ogólnopolskim. W tym roku mimo bardzo niekorzystnych warunków pogodowych ściągnął on na gnieźnieński rynek ponad dwustu rowerzystów. Zmierzyli się oni z jedną z najtrudniejszych tras w całym województwie, a najbardziej charakterystyczną częścią zawodów jest start i meta na rynku w Gnieźnie, który dodaje niezwykłego kolorytu całej imprezie. Jak ważny jest to element najlepiej mówią głosy samych uczestników, którzy twierdzą, że to niezapomniane przeżycie finiszować w cieniu Katedry w Gnieźnie.
Finałem naszego spotkania była prezentacja AGpol Teamu, która została poprzedzona filmem promocyjnym i wjazdem całej drużyny do sali. Krótką historię drużyny oraz jej tegoroczne osiągnięcia przedstawił znany i ceniony w środowisku kolarskim dziennikarz Piotr Kurek oraz w sposób multimedialny organizator serii Skandia Maraton Lang Team, Pan Czesław Lang. Przedstawili oni całą drużynę oraz poszczególnych jej członków, a także nasze cele na zbliżający się sezon. Podziękowaliśmy także naszym sponsorom, bez których nie byłby możliwy nasz udział w tak wielu zawodach i osiągniecie tak znaczących sukcesów.
Po przedstawieniu tego co za nami, zaprezentowaliśmy nasze przyszłoroczne plany organizacyjne i dalszą wizję rozwoju klubu.
W trakcie gali głos zabrali Poseł Tadeusz Tomaszewski oraz Prezydent Gniezna Jacek Kowalski, którzy bardzo serdecznie wypowiadali się o naszej działalności, a My bardzo serdecznie dziękujemy im za udział i chęć współpracy z klubem.
Wszystkich nieobecnych zapraszamy na wiosenną prezentację zawodów oraz drużyny na sezon 2010.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>