Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Problemy z wyjazdem na MŚ Udostępnij
Jak donosi portal MTBNEWS.PL polscy maratończycy, którzy mają ścigać się na Mistrzostwach Świata napotkali na poważne problemy, za którymi stoi oczywiście PZKol, który podobno ma polskie kolarstwo wspierać. Poniżej fragment artykułu z 6.08.2010 :
"...W St-Wendel mają też wystartować Polacy, ale na razie nie ma ich na liście zgłoszeniowej. Nieoficjalnie wiemy, że na MŚ wystąpi grupa Mróz Active Jet w składzie Robert Banach, Bartosz Banach oraz Krzysztof Krzywy. Kolarze ci już wylecieli samolotem do Niemiec. Niestety w tym roku, mimo obietnicy PZKol., nie doszło do oficjalnego wyjazdu trójki liderów Pucharu Polski w maratonach (ponoć z przyczyn finansowych), o czym zainteresowani zostali poinformowani zaledwie kilka dni temu! PZKol na prośbę zawodników miał zgłosić Przemysława Ebertowskiego (Subaru Trek Gdynia) i Michała Putza (AGpol Team) do mistrzostw, a sami zawodnicy pojechali na imprezę samodzielnie i częściowo na własny koszt..." [źródło: mtbnews.pl]

O wyniku Michała na MŚ postaramy się was poinformować najszybciej jak się da. Po jego powrocie poprosimy go również o relację. Trzymajcie kciuki !
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>