Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Gala Gnieźnieńskiego Sportu Udostępnij
zobacz zdjęciaW piątek 12 listopada w gnieźnieńskim teatrze im. Aleksandra Fredry odbyła się VI Gala Gnieźnieńskiego Sportu. Gospodarzem jak co roku był Prezydent Miasta Gniezna p. Jacek Kowalski. Wśród zaproszonych klubów sportowych działających na terenie naszego miasta nie zabrakło GKKG. Nasz klub reprezentowali prezes - Darek Łukasiewicz, v-ce prezes - Dawid Marosz i główny organizator imprez kolarskich - Radek Jaskulski. Otrzymaliśmy z rąk p. Prezydenta okolicznościowe podziękowania, który docenił trud organizacyjny jak również wyniki sportowe w mijającym roku. W czasie krótkiej prezentacji GKKG prezes wspomniał o wynikach zawodników przede wszystkim w cyklu Skandia Maraton Lang Team, jak również personalnie wspomniał największe osiągnięcie mijającego roku jakim niewątpliwie był udział Michała Putza w Mistrzostwach Świata w Maratonach MTB, które odbyły się w sierpniu w Niemczech. VI Gnieźnieńską Galę Sportu na koniec uświetnił występ jak zawsze znakomitego Marcina Dańca.
Przy tej okazji prezes składa wyrazy serdecznych podziękowań wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego został zauważony wśród innych klubów naszego miasta. To dzięki Wam zyskaliśmy to uznanie - DZIĘKI.
Kilka zdjęć z Gali w Galerii.
Komentarze
jOzzy dnia 14 listopad 2010 22:00:33
Gratulacje !
To dobrze, że klub i osiągnięcia jego zawodników zostały zauważone. Sport w Gnieźnie, to nie tylko żużel, hokej na trawie (dominujące dyscypliny), to również kolarstwo i jego różne odmiany.
Dawid Marosz dnia 15 listopad 2010 20:19:46
Można powiedzieć, że wyszliśmy z cienia lub parafrazując prezesa Darka - z krzaków smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>