Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
[maraton] Powerade Suzuki MTB Marathon - Murowana Goślina Udostępnij
Nasze starty 2011 W niedzielę 10. kwietnia dwóch naszych zawodników wzięło udział w pierwszym w tym roku maratonie z cyklu Powerade Suzuki MTB Marathon, który odbył się w Murowanej Goślinie. Zachęcamy do zapoznania się z krótką relacją z zawodów ...


Michał Waszak:
Jako, że miałem możliwość pobytu w Murowanej Goślinie przez długi czas przed jak i po maratonie, obyło się bez wielkich przygotowań do wyjazdu na „drugi koniec” Polski. J Sobota wieczorem, odbiór numerów startowych (razem z zaprzyjaźnioną drużyną AVES Murowana Cykloza), bezproblemowo, bez kolejek, bez pośpiechu. Niedziela zapowiadała się przyjemnie. Poranek rześki, słoneczny. Godzina 10:00 start dystansu GIGA. Godzina 11:00 start MEGA.
Na tym dystansie walczył nasz baaaaardzo okrojony skład zespołu, a mianowicie Andrzej i ja. Pierwsze kilkaset metrów ulicami miasta, potem kilkadziesiąt metrów szutru i piach, piach, piach aż po same osie przez kolejne kilkaset metrów. (Niektórzy zawodnicy wybierali wariant leśny – „twardy” slalom między drzewami, opłacało się).
Potem przejazd przez główną drogę Poznań – Wągrowiec i wjazd w las. Nawierzchnia w lesie zmienna (podobna do trasy w Chodzieży, tylko troszkę mniej piasku). Przewyższenie nie powalało na kolana, ale za to dystans mający według organizatora 68 km, to jak na MEGA nie jest mało. Kilometr 54 i zaczęło się „XC” na Dziewiczej Górze (chyba najciekawszy element trasy). Potem już tylko około 15 km do mety i finish. A oto wyniki jakie udało nam się wypracować:
1) Andrzej Figaj - 2:33:32 (46 open, 27 M2)
2) Michał Waszak – 2:47:04 (144 open, 63 M2)
Co do mojego wyniku, to ambicje są większe, ale to dopiero pierwszy wyścig w sezonie i liczę na to, że forma będzie zwyżkować.
Na koniec dodam, że uczestnicy imprezy nie otrzymali od organizatora żadnych „gratisów”. Do poprawy!

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>