Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
ENDURO WYRYPA Stronie Śląskie 16. - 17. lipiec 2011 Udostępnij
ROWEROWY KOKTAJL...który zwali z nóg najbardziej żądnego wrażeń i głodnego terenu bikera!
Organizator imprez z cyklu Enduro Wyrypa zaprasza na dwa dni intensywnej rowerowej jazdy. W dniach 16-17 lipca w Stroniu Śląskim odbędzie się kolejny enduro weekend w ramach tej serii. Organizatorzy przygotowaliśmy specjalnie dla was naprawdę mocną mieszankę. Zaczynamy w sobotę od EMTB Tropów, natomiast drugiego dnia czeka nas pierwsza w Polsce prawdziwa Lawina!


16. lipiec EMTB Tropy - W POSZUKIWANIU ZAGINIONYCH ŚCIEŻEK.
EMTB Tropy w Stroniu Śląskim już w dniu 16 lipca. Czeka na Was kolejna, prawdziwa enduro wyrypa. Jest to przygoda krojona na Waszą miarę! Waszym biletem i drogowskazem do tej przygody będzie mapa z naniesionymi na nią miejscami, gdzie możecie zdobyć kolejny punkt w rywalizacji. Jednak to Wy sami określacie kierunek tej jazdy.

Może to być przedzieranie się przez krzaki, gdzie Wasz szósty zmysł „wyczuje” dziką, wydeptaną przez zwierzęta ścieżkę lub też pewniejsze i oznakowane szlaki. Strome podjazdy albo łagodnie wijące się szutry, pozwolą pokonać całość trasy w siodle tak, aby jak najszybciej podbić na swojej karcie kolejny punkt kontrolny i puścić się w dół po stromej ściance. Wszystko to będzie tylko i wyłącznie Waszym wyborem i Waszą przygodą! Jednak gwarantujemy, że punkty kontrolne będą rozmieszczane tak, aby wyciągnąć terenową esencję z tamtejszych tras i szlaków.

17. lipiec EMTB Lawina – 875 JEDNOSTEK CZYSTEJ ADRENALINY
Górskie komunikaty mówią o spektakularnym zjawisku, które będzie miało miejsce 17 lipca w Stroniu Śląskim. Tym razem nie będą to przetaczające się po grzbietach burze czy gradobicia. Bohaterem nie będzie też ściana deszczu tworząca z górskich ścieżek rwące potoki. Tym razem będzie to lawina, jednak jej materii nie będą tworzyły kamienie czy też śnieżne bloki. Wspomniana Lawina będzie miała wyjątkowo nieprzewidywalny, żywy charakter…
Ostrzega się więc wszystkich rozważnych do omijania Stronia Śląskiego w tym dniu a RESZTĘ ŻĄDNYCH WRAŻEŃ FASCYNATÓW GÓRSKICH WYRYP ZAPRASZAMY!!!
Tym, którzy nie pamiętają znaczenia słowa „lawina” przypomnę, że start jest wspólny w stylu Le Mans. Nie ma tam miejsca na sentymenty, przepuszczanie kogoś przodem. Trzeba walczyć o każdy centymetr ziemi, czasami będąc bardzo brutalnym.

Po wystartowaniu czekają na Was szerokie i szybkie szutry i techniczne, pikujące ostro w dół ścianki. Znajdziecie tam również strome trawersy i krótkie ostre podjazdy, na których trzeba będzie wykazać się silnym kopytem. Nie ominą Was kręte i wąskie single wijące się pośród drzew, sekcje utkane zdradliwymi korzeni i usiane ostrymi kamieniami.
10km dystansu i 875m w pionie – tyle dzieli start od mety. Pomiędzy tymi punktami jest zawarta cała magia tej chwili. Miarą tej wyjątkowej przygody jest każdy metr pokonany w pionie, każdy metr przejechany w terenie. 875 jednostek czystej adrenaliny!

My liczymy, że łoskot spod dziesiątek rowerowych kół, zjeżdżających w jednej chwili bikerów, odbije się echem po wszystkich Polskich szczytach. A czym Was będzie więcej tym ten hałas będzie potężniejszy.
Imprezę w Stroniu uatrakcyjni obecność stoisk sponsorów, które ulokowane zostaną na terenie wioski zawodniczej przy ośrodku Czarna Góra. Będzie to doskonały moment by zapoznać się z ich ofertą, jak również, co ważniejsze zobaczyć w boju niektóre oferowane przez nich produkty.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>