Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
[maraton] Udany maraton w Krzywej Wsi Udostępnij
Nasze starty 2014
Kolejny maraton zaliczany do Grand Prix Wielkopolski w Maratonach MTB za nami. Był on jednak wyjątkowy, ponieważ otrzymał rangę Mistrzostw Wielkopolski w maratonie, przez co został on oznaczony wysokim priorytetem w naszym kalendarzu.
Jak na imprezę rangi mistrzowskiej przystało, trasa nie należała do najprostszych.


Na każdej pętli zawodnicy musieli pokonać 36km, przy różnicy poziomów 550m. Na dystansie MEGA, czyli tym na którym rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski, pętlę należało pokonać dwukrotnie.

Jedynym reprezentantem Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego, który zdecydował się walczyć o mistrzowską koszulkę był Dawid Marosz. Po wyczerpującym wyścigu, w którym jak sam mówił musiał walczyć nie tylko konkurentami, ale przede wszystkim ze swoimi słabościami udało mu się zdobyć tytuł v-ce Mistrza Wielkopolski w Maratonie MTB w kategorii M3!Na krótszym dystansie w większym składzie zawodnicy GKKG walczyli o kolejne punkty w klasyfikacji generalnej. Najlepiej spisał się Tomasz Wachowiak, zajmując 2 miejsce wśród wszystkich zawodników startujących na tym dystansie, a zarazem 2 miejsce w kategorii M2, przegrywające jedynie z Kacprem Szczepaniakiem.

Świetnie spisał się także Łukasz Wegnerski, który na każdym kolejnym wyścigu pokazuje się z coraz lepszej strony – zajął on 6 miejsce w kategorii M3. Radosław Jaskulski wracający, po przerwie w treningach do formy uplasował się na 9 miejscu w kategorii M4, natomiast Michał Bednarek był 28 w M3.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze startu, w końcu tytułów v-ce mistrzowskich nie zdobywa się zbyt często. Cieszy także 2 miejsce w klasyfikacji open Tomka, a także coraz lepsza postawa klubowiczów, którzy coraz częściej zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce.

Pełne wyniki: TUTAJ
Galeria zdjęć: TUTAJ

Tekst: GKKG
Zdjęcia: GKKG, zlotowskie.pl, Halina Przybylska
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>