Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
GKKG Winter Race 2015 - relacja z frontu... peletonu Udostępnij
Start ostry i ponad 100 osobowa grupa wpada na leśną ścieżkę tuż za bramą Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. Początkowo prędkość oscyluje w okolicach 40 km/h. Stawka rozciąga się w długi wąż, ale "na płaskim" duża grupa wciąż trzyma się razem.

Selekcja rozpoczyna się na podjazdach. Formuje się czołowa grupa złożona początkowo z kilkunastu ale ostatecznie zredukowana do 10 zawodników. Wśród nich jest dwóch przedstawicieli GKKG: Tomasz Wachowiak i Dawid Marosz.Cała dziesiątka , stopniowo zwiększając przewagę, rozpoczyna drugą 14 kilometrową rundę.
Już na początku drugiego okrążenia atakuje Sławomir Spławski. Współpraca w grupie nie układa się na tyle, aby pogoń była skuteczna, choć uciekający wciąż pozostaje w zasięgu wzroku.Około 20 km dochodzi do kraksy, w której biorą udział Artur Spławski, Patryk Jankowski i Dawid Marosz. Odtąd goniąca grupa jedzie już w sześcioosobowym składzie.Wkrótce Tomasz Wachowiak decyduje się na samotny kontratak, który ostatecznie przeniesie mu drugie miejsce na podium.

Pierwszy linię mety, z bezpieczną przewagą, przekracza Sławomir Spławski. Tomasz Wachowiak jest drugi. Kilka sekund za nim, po zaciekłej walce na finiszu, przyjeżdża Szymon Matuszak, wygrywając o przysłowiowy błysk szprychy z Mariuszem Chyłą (najlepszym z Mastersów).Kolejni na mecie: Mirosław Kołacki, Michał Badowski i Mateusz Paszun oraz „pechowcy” Artur Spławski, Patryk Jankowski i Dawid Marosz.

Tyle jeśli chodzi o sportowe emocje. Winter Race 2015 już za nami.
Na koniec serdeczne podziękowania dla uczestników wyścigu, którzy tak licznie stawili się na starcie.
Osobne podziękowania należą się również wszystkim, którzy pomagali w organizacji tej wspaniałej imprezy.Na sam koniec, wielkie dzięki dla głównego sponsora wyścigu, czyli Hotelu Białego NEST.
Komentarze
Methos dnia 03 marzec 2015 08:39:45
Przednia impreza! Gratuluję zawodnikom i organizatorom.
Uqasz dnia 03 marzec 2015 08:45:11
Wielkie podziękowanie organizatorom za prace włożoną w organizację zawodów!
Trasa super ! gratulacje dla wszystkich zawodników.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>