Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Skład 2015 - Marek Makowski Udostępnij
Emocje po Winter Race powoli opadają, więc wracamy do prezentacji naszych zawodników, kolejnym z nich jest Marek Makowski.

Od zawsze lubiłem jazdę na rowerze, ale nie zawsze był na to czas. W 2009 roku dla zabawy wybrałem się na pierwsze zawody, był to DĘBÓWIEC. Biorąc udział w wyścigu bardzo spodobała mi się atmosfera. Z tych zawodów pamiętam jeszcze jedną rzecz, przegrałem na ostatnich metrach z Darkiem Łukasiewiczem i to mnie zdopingowało do szukania rewanżu...


W nastęnym sezonie zapisałem się do klubu GKKG i poznałem wielu kolegów co spowodowało, że do dziś startujemy wspólnie w zawodach i stało się to moją pasją.


Pasja do kolarstwa jest w mojej rodzinie już tradycją. Wszystko zaczeło się od mojego ojca, który w młodości ścigał się na rowerze, teraz ja, od kilku lat powielam tę pasję i również udało mi się zaszczepić chęć do jazdy mojemu synowi Kamilowi.
Od 2011 roku startuje w cyklu Grand Prix Wielkopolski (Gogol) kilka razy zająłem miejsca na podium, a cały sezon zakończyłem w klasyfikacji generalnej w kategorii M4- 11 miejsce, moim największym osiągnięciem w GPW było zajęcie 5 miejsca w klasyfikacji generalnej w roku 2013.


W 2015 roku będę brał udział w Grand Prix Wielkopolski, a główny cel to przejechać cały sezon bez kontuzji.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>