Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Skład 2015 - Michał Bednarek Udostępnij


Trudno mi wymienić wszystkie moje zainteresowania i hobby, którymi wypełniam sobie obecnie wolne chwile, które pozostają mi po rodzinie i pracy. Może główne trzy: MTB, VW Garbus, Malarstwo.


A swoje sportowe przygody rozpocząłem już w czasach szkoły podstawowej (piłka ręczna - bramkarz w MOS Gniezno, piłka nożna - obrońca w KS Fara Gniezno). Potem już czysto rekreacyjnie: rower, koszykówka, tenis stołowy, pływanie…
Jazda na rowerze towarzyszy mi od wielu lat. Pierwsze rowery w latach osiemdziesiątych były ciężkie i mało wyczynowe, potem zaczęło to się zmieniać i w miarę możliwości zdobywałem lepsze sprzęty. Obecnie jeżdżę na karbonowym 29 calowym rowerze Mbike.
W 2013 roku za namową znajomego wystartowałem w moich pierwszych zawodach MTB w Dolsku i się zaczęło, załapałem „bakcyla”. Tam poznałem ekipę klubową GKKG i zapisałem się do ich szeregów.
Na drugie zawody do Wyrzyska wyruszyłem już oficjalnie reprezentując Gniezno. Po kilku tygodniach ciągłych deszczów trasa była gorzej niż fatalna – błoto, błoto i jeszcze raz błoto. Nie zniechęciłem się jednak, mimo że rower czyściłem potem ponad 4godziny…
Następne starty w Maratonach MTB oraz wspólne treningowe kilometry na kolegami z GKKG pozwoliły mi zdobyć nowe doświadczenia i wyższy poziom sportowy.
Starty i treningi przeplatam, w miarę możliwości, ciekawymi wycieczkami ze znajomymi.


Za mną już 2 sezony w maratonach MTB - mogę śmiało polecić starty każdemu rowerzyście, który chce poczuć smaczek rywalizacji. Starty w zawodach pozwoliły mi nawiązać dużo ciekawych kontaktów z zawodnikami z innych zespołów. Wiele osób jeździ tylko po to aby „ukończyć”, ale nie ma co ukrywać, że większość jedzie na maxa po jak najlepszą lokatę na mecie.


Sezon 2015
W tym sezonie przede wszystkim nastawiam się na Maratony MTB: cykl Grand Prix Wielkopolski (Gogol) oraz pojedyncze zawody, m.in. Kostrzyn, Oborniki, Wieleń…

Do zobaczenia na ścieżkach.

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>