Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
[xc + szosa + maraton] Pniewy, Toruń, Kostrzyn Udostępnij
Nasze starty 2015

Weekendowe starty GKKG

Miniony weekend był pracowity i obfity w sukcesy dla zawodników GKKG. Wystartowaliśmy w trzech wyścigach, przy czym każdy z nich był innym rodzajem kolarstwa. Poniżej krótkie podsumowanie:

16-05-2015
W III edycji Hurom MTB Series w Pniewach ( seria wyścigów w formule XCO ). Na interwałowej trasie cross country GKKG reprezenotwał Radosław Hulewicz. Radek wystarował na dystansie 4-rech rund w kategorii MASTERS II. Po zaciętej walce ostatecznie zajął 4-te miejsce. Warto wspomnieć iż od podium dzieliło go zaledwie: 360 tysięcznych części sekundy!

17-05-2015
Velo Toruń - kolarski wyścig szosowy organizowany we współpracy z Mistrzem Świata w Kolarstwie Michałem Kwiatkowskim.
Reprezentatem GKKG był Radosław Jaskulski, który wystartował na dystansie MEGA = 70km. Mimo perypetii na trasie (kolizja zakończona upadkiem) Radek ukończył wyścig na 26/Open i 7/M3.

Kostrzyn MTB Maraton
W Wielkoposkim Kostrzynie odbyła się II edycja: Kostrzyn MTB Maraton - kolejna dobrze zorganizowaną impreza dla miłośników MTB.
W tegorocznej edycji zawodnicy GKKG wystartowali aż w trzech! kategoriach.
Po raz pierwszy w kategorii: RODZINNY. Tutaj Wiktoria, Katarzyną i Michał Bednarek zasmakowali rywalizacji z innymi rodzinami na dystansie 13 km. Trasę pokonali bez wiekszych przygód mimo niesprzyjającej w ten dzień bardzo wietrznej pogodzie. Silny wiatr dał się we znaki wszystkim uczestnikom Kostrzyńskiego maratonu. Tym bardziej dla najmłodszego uczestnika w drużynie był to nie lada wyczyn. Za swoje zmagania rodzina Bednarków została nagrodzona w kategorii: Najliczeniejsza rodzina. Brawo!