Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
[szosa] Koźmin Wielkopolski + Szubin Udostępnij
Nasze starty 2015W ubiegłą niedzielę odbyły się dwa wyścigi szosowe w okolicy: w Koźminie Wielkopolskim oraz Szubinie. Klubowicze nastawieni po Błękitnej Pętli na jazdę po asfalcie wystartowali w obu wyścigach.

Pogoda w ostatnich dniach była upalna lecz niestety zawodnicy, którzy stawili się na starcie nie mogli liczyć na taki luksus. Od rana zdecydowanie niższa temperatura plus deszcz zaskoczyły startujących.

W Koźminie Wielkopolskim klub GKKG Gniezno reprezentował Michał Bednarek, który przygodę z wyścigami szosowymi rozpoczął niedawno, bo 2 tygodnie temu.

W swoim drugim występie kolarskim osiągnął znakomity wynik!

Na dystansie 38km na 99 startujących zajął 3 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej (kat. M3) zwyciężył = 1 miejsce.

W Szubinie na linii startu zameldowali się Dawid Marosz oraz Radek Jaskulski.
Radek zajął 4 miejsce na krótszym dystansie w kategorii OPEN, natomiast Dawid po wielu próbach ucieczki finiszował razem z peletonem, na dystansie dwukrotnie dłuższym.