Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Dębówiec 2015 Udostępnij
Nasze starty 2015Kolejny Dębówiec przeszedł do historii. Była to edycja wyjątkowa, bo już osiemnasta. Tak, Dębówiec jest już pełnoletni, a wyścigu z takimi korzeniami nie można lekceważyć. Pomimo deszczowego poranka uczestnicy licznie stawili się na starcie, poprawiając o dwie osoby ubiegłoroczny wynik. Dziękujemy wszystkim 61 osobom za przybycie!


Z numerem 100 wystartował Tomasz Wachowiak z GKKG.


Już w biurze zawodów widać było wiele nowych twarzy, a także zawodników ścigających się na wysokim poziomie w ogólnopolskich imprezach, bardzo cieszy nas ich obecność. Świadczy to o tym iż o Dębówcu dowiaduje się coraz liczniejsza grupa osób.


Zawodnicy ustawiający się na starcie wyścigu.


Od momentu rozpoczęcia zapisów pogoda z godziny na godzinę poprawiała się, a w trakcie wyścigu deszcz ustał całkowicie. Nas, jako organizatorów ucieszyło to niezmiernie, ponieważ po wyścigu rozpoczyna się najważniejsza część całej imprezy - spotkanie towarzyskie, podczas którego serwowana była gorąca herbata i kawa oraz pyszne ciasto.


Rodzina Szubertów na trasie. Jędrzej, Przemysław i Tadeusz.


Wracając jeszcze do ścigania, do wyboru były 3 dystanse 6,5 km dla kobiet, 13 km dla amatorów oraz 19,5 dla ambitnych amatorów. Na starcie pojawiło się rekordowe 9 kobiet, 21 amatorów oraz 31 chętnych na najdłuższy dystans.


Kamil Makowski oraz goniący go Krzysztof Ziętek.Szymon Waliński oraz Stanisław Luboński.


Wyścig kategorii sport przebiegał w szalonym tempie, już na pierwszym okrążeniu utworzyła się grupa, która razem dojechała do mety.


Krzysztof Nita posiadający szczęśliwy numer startowy podąża do mety!


Zwycięzcą kategorii sport okazał się Dawid Marosz, kategorii amator Mariusz Górski, a pierwszą kobietą była Małgorzata Nita.


Dawid Marosz cieszący się ze zwycięstwa.


Dębówiec to także rodzinna atmosfera, najmłodszą uczestniczką wyścigu została 7 letnia Klaudia Jankowiak. Jest to najmłodsza uczestniczka biorąc pod uwagę wszystkie 18 edycji!


Klaudia Jankowiak (7 lat) w drodze do mety!O to właśnie chodzi w Dębówcu! Radość!


Po wyścigu rozpoczęła się główna część dnia, zapach kawy roznosił się po całym lesie, a gwizd czajników wprawiał w zdumienie nawet leśniczego.
Aby zakończyć imprezę przystąpiliśmy do dekoracji.


Puchary, które można spotkać tylko na naszym wyścigu - sami je wyprodukowaliśmy.Pierwsza trójka kategorii sport (od lewej: Andrzej Sypniewski, Dawid Marosz, Mateusz Nowicki)


PEŁNE WYNIKI

Na zakończenie chcielibyśmy podziękować wszystkim za przybycie, mamy nadzieję że atmosfera i formuła Dębówca przypadła wszystkim nowym gościom do gustu. Mamy nadzieję że za rok będzie nas jeszcze więcej!
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to zobaczymy się już na początku przyszłego sezonu rowerowego podczas Winter Race, który chcielibyśmy ponownie zorganizować. O szczegółach będziemy informować na www.gkkg.pl
Przypominamy też, że wracamy do niedzielnych jazd - spotykamy się na rynku o 11:00, więc jeżeli chcesz pojeździć z GKKG to zapraszamy serdecznie.


"Bo wszyscy kolarze to jedna rodzina. Starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna"

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>