Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Solid Leszno, XC Kleczew, XC Duszniki-Zdrój Udostępnij
Start Radka w czwartej odsłonie cyklu Solid MTB w dniu 16-05-2016 w Lesznie do łatwych nie należał. Organizatorzy wycisnęli z trasy 110% możliwości terenowych i technicznych. Do tego upał oraz wszechobecny kurz i piach. Start na dystansie MINI - 44km uplasował Radosława Hulewicza na pozycji: 50 - Open; 11 - M4.
Gratulujemy!

PFKA Cup

W niedzielę 22-05.2016 odbyła się trzecia edycja cyklu PFKA Cup. Tym razem zawody w formule Cross Country odbyły się na trasie zlokalizowanej w Kleczewie koło Konina wokół tamtejszej "Malty". Trasa nie charakteryzowała się większymi trudnościami technicznymi, lecz w całości znajdowała się na terenie całkowicie pozbawionym cienia, a dzień 22 maja był szczególnie słoneczny. Fragmenty jazdy po trawie i kopnym piasku sprawiały, że pokonywanie pętli nie przychodziło z łatwością.
W kategorii Elita zawodnik Satpol GKKG - Dawid Micorek uplasował się na 7 miejscu.

Natomiast w sobotę 28-05.2016 miejsce miała czwarta edycja PFKA Cup. Miejsce zawodów to położone w Górach Stołowych Duszniki-Zdrój. Pętla zlokalizowana w górskim kurorcie oferowała wszystko to, co najlepsze w Cross Country - przyjemne podjazdy, techniczne zjazdy, urokliwe singletracki i ciasne nawroty. Wszystko to razem wymagało pełnej kontroli nad rowerem i sprawnego posługiwania się przerzutkami i hamulcami.
Jedyny reprezentant Satpol GKKG Dawid Micorek zajął 5 miejsce w kategorii Elita.