Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Škoda Poznań Bike Challenge Udostępnij
Skoda Poznań Bike Challenge - największe wydarzenie rowerowe w Polsce odbyło się 11.09.2016 r. w Poznaniu nad Jeziorem Maltańskim. To już trzecia edycja tego rowerowego święta, gdzie na czterech trasach o różnym stopniu trudności rowerzyści mogli zmierzyć się z samym sobą oraz z innymi fanami kolarstwa.
Pośród 6 000 uczestników nie mogło zabraknąć zawodników Satpol GKKG.

Wystartowali na trzech różnych dystansach:
DYSTANS 5 km:
Kids Challenge - wraz z córką Zuzią wystartował Sławomir Woźnicki. Zuza dała sobie znakomicie radę pokazując moc już na starcie. Wraz z tatą dotarła zadowolona bezpiecznie do mety. Brawo!


DYSTANS 50 km:
Allegro Challenge - na starcie pojawił się Daniel Curul. O dobrą lokatę walczył startując z końcowego sektora: G (łącznie sektorów było do: I ) w kategorii rowerów: INNY. W tym przypadku był to rower MTB, na których na co dzień Daniel startuje w maratonach MTB. Grubość opon nie przeszkodziła mu w zajęciu dobrej pozycji na mecie: 248/1816 Open; 22/363 M-3; 45/883 w kat rower INNY z czasem 01:16:45.


DYSTANS 120 km:
Skoda Challenge - na królewskim dystansie klub reprezentował Tomasz Romański. Po dobrym i dynamicznym starcie znalazł się w czołówce kolarzy z sektora. To rokowało dobrze na dalszą rozgrywkę na trasie. Niestety błąd jednego z zawodników przed Tomkiem zakończył się niefortunnym upadkiem i kraksą. Tym samym po ok 4km Tomasz był zmuszony przerwać wyścig i udać się do punktu opatrunkowego. Na szczęście zakończyło się na poru szlifach i niewielkich uszkodzeniach sprzętu.

Wszystkim startującym gratulujemy!

Film

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>