Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
King 4x Bydgoszcz 25.06.2006 - relacja Udostępnij
Do Bydgoszczy pojechaliśmy furą mojego ojca z rowerkiem na dachu w składzie Kura, Magmar, mój tata jako kierowca i ja Bombell :) Do Myślęcinka dotarliśmy przed 9 i od razu poszedłem zapoznać się z torem ...Wyglądał on tak: po starcie małe double, potem znowu double ale duże około 8 metrów i trzecie double również około 8 metrów. Ta prosta była dla niektórych zabójcza prawie w każdym biegu była na niej jakaś gleba a prędkość na niej dochodziła do 50 km/h.


Potem banda w lewo, 4 muldy, Mexicana około 9-10 metrów ale można objechać bokiem po muldach, banda w prawo, małe double ale i tak większe niż Wielbłąd, banda w lewo, duży stolik i meta.Trening zaczął się o 10 i od razu poleciałem śmigać, zacząłem od dołu ale w końcu przyszedł czas na Mexe, chwila zawahania no i zapadła decyzja: Jadę! Mexe przeleciałem, ale przy lądowaniu usłyszałem tylko chrupnięcie i poczułem w ustach smak gleby. Locik na Mexie przypłaciłem złamanym hakiem i przemieloną przerzutką.


Stało się to chwile przed rozpoczęciem zawodów i miałem tak zwanego zonka. Resztę zawodów przesiedziałem na wzgórzu z moimi ziomkami, kibicując innym i rozkoszując się widokiem gleb innych zawodników.Do finałowej czwórki dojechali: Piotr „Frutis” Solarski, Tomek Kućkowski, Sebastian Banaś i Łuki z Torunia. Zawodnicy w takiej kolejności staneli również na podium. Podsumowując, zawody można uznać za bardzo sympatyczne i udane. Te zawody to były moje pierwsze ale cieszę się bo dostałem pierwszy dyplom i medal okolicznościowy :D W ramach jak mi portfel pozwoli to będę częściej jeździł na zawody.
autor: Bombell
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 33% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 67% [2 Głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>