Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Prezes kandyduje Udostępnij
Cześć wszystkim bikerom !
Od 7 lat organizuje zawody rowerowe, ale pomagam też w innych przedsięwzięciach nie związanych ze sportem.
Nie wszystkim jednak wiadomo, że od 5 lat jestem w Platformie Obywatelskiej.
Nigdy na zawodach, które organizowałem nie wywieszałem żadnych szyldów politycznych, co z pewnością zauważyliście, ponieważ uważam, że sportu i polityki mieszać się nie powinno. Wyjątek stanowiły majowe wyścigi dla dzieciaków, gdzie inni działacze PO pomagali mi w przygotowaniu i przeprowadzeniu tych zawodów .
12 listopada odbędą się wybory samorządowe. Startuję jako kandydat do Rady Powiatu z listy Platformy Obywatelskiej z 3 miejsca. Jest to okręg nr 1 Winiary – Tysiąclecie. Wszyscy, którzy mieszkają na tych osiedlach i uważają, że warto mi zaufać mogą oddać na mnie głos, za co będę bardzo wdzięczny.
Mam jeszcze jedną prośbę. Proszę Was o polecenie mnie jako kandydata swoim znajomym , którzy mieszkają na osiedlach Winiary – Tysiąclecie.

Pozdrawiam Sławomir Graczyk „prezes”
Przypominam, że „prezes” to ksywa a nie stanowisko
... pozosta? niedosyt Udostępnij
Powoli jesienne odwiedziny Spindlerowego Mlyna stają się tradycją. W tym roku wyjazd był wyjątkowo krótki. Na miejsce dotarliśmy w piątek późnym wieczorem po siedmiu godzinach w samochodzie (wliczając błądzenie i niezbędne postoje). W sobotę z samego rana po wizycie w kantorze i rozpaczliwej próbie naprawy tłumika w aucie (bez skutku) udaliśmy się na wyciąg. Na szczycie temperatura nie sprzyjała podziwianiu widoków. Pierwszy zjazd miał być standardowo lajtowo-rozpoznawczy, tym bardziej, że trasa zmieniła się trochę od naszej ostatniej wizyty. Poranna rosa i rozkopana w kilku miejscach trasa zepsuła nam i tak bardzo ciężki pierwszy zjazd. Później było już tylko lepiej. Odwiedziliśmy również drugą trasę (szlak turystyczny), która według mnie jest nieco ciekawsza od trasy pucharowej, a na pewno bardziej wymagająca pod względem kondycyjnym. Po trzecim zjeździe zjawiła się znajoma trzyosobowa ekipa z Poznania (nie zagłębiając się w szczegóły dot. pochodzenia poszczególnych raiderów. Generalnie Pozdro!). Kolejne dwa zjazdy i przerwa na „smazony syr” w knajpie pod wyciągiem. Chociaż sesja foto&video była planowana na niedzielę to na ostatni zjazd zabraliśmy aparat i kamerę, jak się później okazało była to słuszna decyzja. Wieczorem odpoczywaliśmy przy piwku i różnego rodzaju czeskich westernach w tv :] Niedziela przywitała nas niestety obfitym deszczem. Propozycje były rożne, ale kiedy dowiedzieliśmy się, że pada właściwie wszędzie zapadła decyzja o wcześniejszym powrocie. Szkoda bo był to pewnie jeden z ostatnich wyjazdów w tym sezonie, ale nie ma się co mazać, było fajnie.

Niezmiennie polecamy wszystkim Spindlerowy Mlyn jako świetne miejsce do uprawiania MTB.
Kilka fotek, które udało mi się zrobić znajdziecie w galerii.
Po maratonie... Udostępnij
Już po wszystkim. Kolejny maraton za nami. Pogoda dopisała, frekwencja również. 215 startujących to dużo jak na tego typu imprezę, ale byliśmy na to przygotowani. Oczywiście nie obyło się bez małych potknięć, za które bardzo przepraszamy. Generalnie imprezę zaliczamy do udanych. Do zobaczenia za rok!
Zachęcamy wszystkich do opisywania wrażeń na forum i dodawania komentarzy w galerii.
Wyniki w dziale download.
Przygotowania do maratonu Udostępnij
Przygotowania do maratonu idą pełną parą. Zapowiada się naprawdę duża impreza. Jak wiadomo sponsorem głównym jest SkodaAuto Polska S.A.,a patronat medialny objął portal www.XCMTB.pl.
Intrnetowy serwis maratonu działa pod adresem www.maraton.gkkg.pl. Znajdziecie tam regulamin, informacje dotyczące trasy i kategorii wiekowych. Prowadzimy też zapisy on-line, które stanowią dla nas cenne źródło informacji na temat liczby uczestników, a dla startujących na temat ich przyszłych rywali.
Wszystkim jeszcze niezdecydowanym polecamy zdjęcia z zeszłego roku !
Grandapropaganda Udostępnij
Uwaga! Już niedługo ruszy akcja poznańskich bikerów - grandaPropaganda. Więcej skate parków, więcej legalnych torów rowerowych, więcej 7.08.2006 ZAPRASZAMY! www.grandapropaganda.com
Strona 71 z 85 << < 68 69 70 71 72 73 74 > >>
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>