Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
My?lenice w d?ugi weekend Udostępnij
Tegoroczny długi, majowy weekend zaliczamy do bardzo udanych. Odwiedziliśmy Myślenice słynące z tras, na których rozgrywane były zawody Pucharu Polski DH. Pogoda mogła być dla nas bardziej łaskawa, ale narzekać nie możemy. Generalnie całe trzy dni spędziliśmy na zjazdach (wieczory to odrębna historia :). Oczywiście zrobiliśmy kilka fotek i nakręciliśmy sporo materiału video. Możliwe, że niedługo pojawi się krótki filmik z tego wyjazdu.
Jeszcze podczas pobytu w Myślenicach powstał kolejny plan wyjazdu - tym razem prawdopodobnie na celowniku będzie Szczyrk.
Skradziono rower ! Udostępnij
Uwaga! W Gnieźnie skradziono rower KONA SHRED rocznik 2005, kolor brązowy. Ktokolwiek może pomóc w odnalezieniu roweru proszony jest o kontakt pod numerem 061-424-19-77
co? na pulpit Udostępnij
news Udostępnij
Do galerii dodaliśmy kilka kolejnych fotek z toru, które zostały zrobione podczas świątecznego spotkania freeridowego.
Zbliża się długi majowy weekend. Jak wszystkim doskonale wiadomo najlepiej wypoczywa sie na rowerze :) Grupa XC wypoczywać będzie nad morzem, a grupa FR w górach. Przynajmniej takie są plany. Obiecujemy, że zdamy relację z obu wyjazdów, być może pojawi się jakiś nowy filmik z pierwszego w tym roku wypadu DH.
Na koniec sprawy "organizacyjne" : narzekacie, że na stronie niewiele się dzieje. Macie rację, ale przypominam, że klubowa strona powinna być współtworzona przez wszystkich klubowiczów. Są osoby, które odwiedzają gkkg.pl codziennie, ale komentarzy czy postów ich autorstwa próżno szukać np. na forum. O przysyłaniu zdjęć, relacji z zawodów czy wycieczek nawet nie wspominam.
Panowie ! samo się nie zrobi !
Weso?ych ?wi?t Udostępnij

Strona 74 z 85 << < 71 72 73 74 75 76 77 > >>
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>