Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
?yczenia ?wi?teczne Udostępnij
Porady serwisowe Udostępnij
Przedstawiamy kompletną instrukcję serwisową dla Bombera Mx Comp Coil 2003 przygotowaną przez Bloszka :] Instrukcja ta jest dość uniwersalna gdyż większość amortyzatorów ma podobną budowę ogólną, a szczególnie te ze stajni Marzocchi.
Przypominamy, że żeby amortyzator działał prawidłowo i nie psuł się należy regularnie go czyścić, wymieniać zużyte elementy ... po prostu należu o niego dbać, a więc do roboty !
Snow Race 2005 Udostępnij
Uwaga! Zawody odwołane z powodu braku śniegu

No i postanowione - niedziela 11.12.2005, godz. 11.00 przy barze "Róża" na ul.Orcholskiej. Tam się zbieramy i wspólnie ruszamy na start. Trasa zostanie minimalnie skrócona (meta będzie wcześniej). Po zawodach Afterparty przy ognisku, które rozpala zwycięzca ! Kiełbasek ani napojów nie zapwniamy więc należy zabrać swoje zaopatrzenie.
Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i sypnie śniegiem. Wszystkich chętnych gorąco ZAPRASZAMY !!! Nie wymiękać !!!
Zimowe zawody Udostępnij
Najprawdopodobniej 11 grudnia odbędą się zimowe zawody XC. Będą one rozegrane na wszystkim dobrze znanej trasie wyścigu "Na Dębówcu". Cały wyścig ma mieć formę raczej spotkania towarzyskiego niż typowej rywalizacji, ale na pewno wyłonimy zwycięzców.
Szczegółowych informacji jeszcze nie mamy. Zapraszamy wszystkich na forum, gdzie poruszony został temat zawodów. Wszelkie sugestie, propozycje a także pomoc w organizacji wyścigu bardzo mile widziane !
video DH Udostępnij
Tegoroczny sezon na wypady w góry niestety się skończył. Przygotowaliśmy coś dla Was na długie, zimne jesienne/zimowe wieczory. Film Downhill 2005 został nakręcony na trasach DH w Szczyrku i Spindlerowym Mlynie czyli na najciekawszych w "okolicy". Nie jest on długi, ale na pewno treściwy więc zapnijcie pasy i oglądajcie !!! Jak zwykle zachęcamy do komentowania.
Strona 77 z 85 << < 74 75 76 77 78 79 80 > >>
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>