Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
?pindler?v Ml?n DH Udostępnij
Perspektywa kolejnego weekendu spędzonego na męczeniu BigMaca i innych miejscowych hopek nie była zbyt zachęcająca. Powstał więc plan wyjazdu w góry. Nikogo nie trzeba było namawiać. Postanowiliśmy odwiedzić naszych południowych sąsiadów – Czechów, a konkretnie pięknie położone miasteczko wypoczynkowe Špindlerův Mlýn.
Jak postanowiliśmy, tak zrobiliśmy. W piątek popołudniu czteroosobową ekipą (Maniu, Mały, Skrzat i ja) wyjechaliśmy z Gniezna....
po maratonie Udostępnij
Zdjęcia z III Gnieźnieńskigo Maratonu Rowerowego SkodaAuto MTB już są !!! Zapraszamy do galerii !!! Z ponad 430 zdjęć wybraliśmy te najlepsze i najciekawsze. Jeżeli masz jakieś dobre zdjęcie z tej imprezy i chcesz je opublikować skontaktuj się z nami ! Prosimy też o dostarczenie wszystkich materiałów filmowych w celu wykorzystania ich w relacji video z maratonu. Na forum możecie wyrazić swoją opinie o zawodach i podzielić się wrażeniami.
III Gnie?nie?ski Maka...Mat...Maraton Rowerowy SkodaAuto MTB :) Udostępnij
Już po wszystkim. W niedzielę 18.09.2005 na starcie stanęło 89 osób. Niestety nie wszystkim udało się dotrwać do końca. Teoretycznie łatwa trasa okazała się bardzo wymagająca. Dystans 100km najszybciej pokonał Rafał Łukawski i to właśnie On zgarnął nagrodę główną - Skodę SUPERB na cały weekend. Na dystansie 50km zwyciężył Grzegorz Tomczak.
Już teraz prezentujemy pełne WYNIKI, a zdjęcia powinny pojawić sie w najbliższym czasie.
Maraton tu? tu? ! Udostępnij
Bardzo mało czasu zostało juz do największej imprezy rowerowej w naszej okolicy !!! III Gnieźnieński Maraton Rowerowy SkodaAuto MTB odbędzie się już 18 września 2005r. Obok prezentujemy oficjalny plakat tych zawodów. Przypominamy, że na naszej stronie funkcjonuje internetowy serwis maratonu, w którym ciągle zamieszczamy nowe informacje. Dostępna jest już też mapka oraz zdjęcia z trasy.

ps. W galerii do obejrzenia fotki z wizyty GKKG na Festiwalu Rowerowym w Szklarskiej Porębie.
ps2. Dodalismy też fotki z Transcarpatii 2005!
Maraton 2005 - 100km na 100 lat SkodyAuto Udostępnij
Głównym sponsorem III Gnieźnieńskiego Maratonu Rowerowego będzie SkodaAuto Polska S.A. Zapowiada się bardzo ciekawa impreza. Mamy nadzieję, że do Jankowa Dolnego przyjadą nie tylko zawodnicy z Gniezna i okolic. Informujemy, że duży dystans będzie wynosić 100, a mały 50km.

Bedzie o co walczyć. Zwycięzca klasyfikacji generalnej na dużym dystansie otrzyma do dyspozycji samochód Skoda Superb na cały weekend !!! Wiecej informacji na temat Maratonu tutaj.
Strona 78 z 85 << < 75 76 77 78 79 80 81 > >>
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>