Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
po weekendzie Udostępnij
Wczoraj tj. w niedzielę 7.08 Pierwszą Stolicę Polski odwiedzili poznańscy freeraiderzy. Całkiem spora ekipa już od wczesnych godzin rannych ostro śmigała na gnieźnieńskim torze i innych miejscówkach. Niektórym nasze hopki tak się spodobały, że już zapowiadają kolejną wizytę :] Zapraszamy !
Kilka fotek z tego wydarzenia możecie obejrzeć w galerii.

W sobotę 6.08 odbyły się legendarne Danielki. GKKG wystawiło na tą imprezę (tylko) jednoosobową reprezentację w osobie samego prezesa - Sławka Graczyka. Prezes zajął 28 miejsce w kategorii M3, a w klasyfikacji ogólnej był 97. Gratulujemy wyniku !! Więcej informacji na forum.
IX Festiwal Rowerowy Udostępnij
W dniach 12-14 sierpnia odbędzie się już dziewiąty Festiwal Rowerowy. Oczywiście jak zwykle tysiące miłośników kolarstwa przybędą do Szklarskiej Poręby - rowerowej stolicy Polski. Festiwal co roku uważany jest za największe wydarzenie rowerowe nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowej. Organizatorzy i tym razem zadbają aby nie brakowało atrakcji, a o dobrą atmosferę na pewno zatroszczą się również sami uczestnicy :) Wszystkich zainteresowanych tą imprezą zapraszamy na stronę interentową organizatorów - www.BikeAction.pl.
Teraz najważniejsze - w tym roku GKKG wystawia na festiwal całkiem sporą reprezentację :) Niebiesko-białe koszulki na pewno będą w Szklarskiej widoczne. Życzymy udanej zabawy i czekamy na zdanie relacji !
D?b?wiec 2005 Udostępnij
Przedstawiamy pełne wyniki wyścigu "Dębówiec 2005"
OPEN Kobiety Junior Masters Dzieci
Wyniki można też ściągnąć z działu Download w formacie .xls
W galerii można już oglądać zdjęcia z imprezy !!!
DODALIŚMY NOWE FOTKI !!!
Cytadela FR Udostępnij
Trzyosobowa delegacja gnieźnieńskich freeriderów zaliczyła bardzo udaną wycieczkę na poznańską Cytadelę. Tamtejsze miejscówki znacznie różnią się od naszych co jednak nie przeszkodziło nam w dobrej zabawie, a wręcz przeciwnie. Fotki z wypadu znajdziecie w galerii.
Do naszej fototeki dodaliśmy też fotki z tegorocznej wizyty w Szczyrku. Miłego ogladania!
ustawka FR Udostępnij
W sobotę 4.06 późnym popołudniem na torze będzie miała miejsce mała imprezka. Poza jazdą i skokami przewidujemy jeszcze inne atrakcje takie jak ognisko, jakieś piwo bezalkoholowe ;) i oczywiście miłą atmosferę. Podobno ma się pojawić sam Czaja, którego nie było u nas już bardzo długo. Wszystkich chętnych zapraszamy!
Strona 79 z 85 << < 76 77 78 79 80 81 82 > >>
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>