Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
WAP Udostępnij
Dobre wieści dla tych, którzy nie mają stałego dostępu do internetu, ale mają komórkę z WAPem. Wszystkie najważniejsze wiadomości z życia klubu oraz terminy wypadów, zawodów będziecie mogli znaleźć na naszej witrynie WAP http://wap.wapgate.pl/gkkg Mamy nadzieję, że przyczyni się to do zwiększenia frekwencji podczas naszych wypadów bo wymówka "nie wiedziałem" będzie bardzo nie na miejscu :)
Wielkopolskie forum rowerowe Udostępnij
Zapraszamy na nowo powstałe Wielkopolskie forum rowerowe.
(przypominam zasadę nr 88 :)


W galerii kilka świeżych fotek z naszego toru po renowacji. Przypominamy, że na naszej stronie istnieje opcja komentowania newsów i zachęcamy do korzystania z niej.
FR Udostępnij
Coś drgnęło - po raz pierwszy w tym roku grupa FR spotkała się na torze (prawie w komplecie) ! Oczywiście jak to zawsze bywa po zimie tor nie nadawał się do jazdy więc celem spotkania były wiosenne porządki. Uwaga!!! - jak zawsze po takiej akcji prawie wszystkie hopki są podniesione, przedłużone itp. !!! Na koniec najlepsze - mamy na to wszystko dowody - w dziale Download znajdziecie krótki filmik z dzisiejszych działań. Miłego oglądania !
news Udostępnij
Zapraszamy do Galerii, gdzie znajdziecie kilka fotek z ostatnich wypadów grupy XC.

Poniżej przedstawiamy fotki z pierwszego (!) gnieźnieńskiego wyścigu XC, który odbył się "na Dębówcu" 19 lipca 1999 roku. Zwyciężył wtedy Remigiusz Bosacki.
Superliga 2005 Udostępnij
Już 16 kwietnia odbedą się pierwsze zawody z cyklu Superliga 2005. Będzie to nocny 4cross w Toruniu! Tegoroczna Superliga składa się z 8 ekstremalnych imprez (dh & 4X). Po więcej informacji odsyłamy na stronę organizatora.

Swoją drogą dlaczego tylko gnieźnieńska grupa XC jeździ na zawody ?? Do Bydgoszczy nie jest daleko ...
Strona 81 z 85 << < 78 79 80 81 82 83 84 > >>
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>