Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Maraton 2005 Udostępnij
Informujemy, że III Gnieźnieński Maraton Rowerowy odbędzie się dnia 18 września 2005r. Tak jak w zeszłym roku będzie można wybrać pomiędzy dwoma dystansami - 42 i 84km, a startujący będą podzieleni na kategorie wiekowe. Już wkótce na naszej stronie ruszy internetowy serwis maratonu, gdzie zamieścimy wszystkie szczegóły, prawdopodobnie będzie też możliwość zapisów on-line.

Przeczytaj realcję z Maratonu 2004
Zobacz zdjęcia z edycji 2004
FR Udostępnij
Zapraszamy na stronę Poznań Junior Freeriders gdzie znajduje się relacja z dzisiajszej wizyty poznańskich freeraiderów w Gnieźnie. Do obejrzenia jest też kilka fotek z ich wyczynów.

Gnieźnieńska grupa FR pogrążona jest na razie w głębokim, zimowym śnie. Na szczęście wiosna już się zbliża. W tym roku trzeba wreszcie dotrzymać obietnicy i zorganizować długo oczekiwane skoki do wody. W zeszłym roku nie udało się nie z naszej winy - zdemontowali nam pomosty. Był też plan nocnego latania na "wulkanie", niestety z tego też nic nie wyszło. Może w tym roku się uda. Gdyby coś miało się dziać napewno przeczytacie o tym na naszej stronie.
update Udostępnij
Pojawił się nowy panel - Prognoza Pogody, mamy nadzieję że prognozy będą się sprawdzać i nie będzie przykrych niespodzianek. Polecamy też któtki artykuł o historii naszej strony. Dział Skład Ekipy jest w trakcie budowy, prosimy wszystkich członków klubu, którzy chcieliby znaleźć się w tym dziale o przesłanie swoich danych na adres klub@gkkg.pl
Zapraszamy również do działu Katalog Stron, gdzie powstaje biblioteka linków do stron firm rowerowych. Nowość również w dziale Download - do ściągnięcia mapka z wypadu dookoła jeziora Powidzkiego.
album FR Udostępnij
Duża dawka dobrych fotek w galerii !!! Tym razem przedstawiamy najlepsze fotki FR z sezonu 2004. Zaprazamy do oglądania !!!
news Udostępnij
Nowości w Galerii !!! Pojawił się nowy album, który będzie stanowił archiwum fotek z wypadów XC. Apel do wszystkich klubowiczów! Macie ciekawe fotki z wypadów? PRZYSYŁAJCIE !! Pojawiły się też nieco zapomniane fotki z Dębówca 2004, a w dziale Download do ściągnięcia wyniki z tych zawodów.
Strona 82 z 85 << < 79 80 81 82 83 84 85 >
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>