Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Będzie remont ścieżki przy Wrzesińskiej? Udostępnij
Nasz klubowy kolega, Mateusz Góralczyk interweniował w sprawie zaniedbanej ścieżki rowerowej znajdującej się przy ulicy Wrzesińskiej. Oto informacje prosto od niego:

W październiku postanowiłem napisać w imieniu GKKG oraz Gnieźnieńskiego Klubu Ekologicznego pismo o bieżącym stanie ścieżki, zagrożeniach itp. Jak również zapytać Nadleśnictwo czy jest prawnym "opiekunem" ścieżki, która leży w obrębie Lasu Miejskiego i czy w najbliższym czasie są nadzieje na poprawę stanu technicznego. Do pisma dołączyłem dokumentacje fotograficzną w ilości 37 zdjęć i wypisanymi zagrożeniami na poszczególnych fragmentach ścieżki.
Jak widać interwencja pomogła. W załączeniu pismo z odpowiedzą z Nadleśnictwa Gniezno. Chodź zastanawia fakt, iż droga nr 15 była remontowana, a jak wiemy ścieżka nie została w ramach remontu wybudowana. Z tą kwestią chce się zwrócić w kolejnym piśmie do GDDKiA i uzyskać informacje co dalej w kwestii budowy ścieżki wzdłuż drogi nr 15.


Pismo skierowane do Nadleśnictwa (pdf)
Odpowiedź Nadleśnictwa (pdf)


Around Part 3 - Foggy Day Udostępnij
FilmyPamięta ktoś jeszcze filmiki z cyklu "around"? Nieważne. Mglista niedziela zaowocowała kolejną produkcją z tej serii. Jak zwykle był to "one-day project" czyli film kręcony i montowany tego samego dnia. Leśny krajobraz był tego dnia niesamowity, ale zobaczcie sami...

around [part 3] - foggy day from tomasz góralczyk on Vimeo.

Gnieźnieńscy kolarze górscy zakończyli sezon Udostępnij
Od kwietnia do końca września trwały zmagania w ramach cyklu Grand Prix Wielkopolski w Maratonach MTB 2012. Na cykl imprez złożyło się osiem zawodów organizowanych w Dolsku, Gnieźnie, Barlinku, Wyrzysku, Wałczu, Suchym Lesie, Kole i Łopuchowie. Średnia frekwencja na jednych zawodach przekraczała 350 zawodników. Kolarze Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego brali udział we wszystkich edycjach zdobywając kolejne punkty do klasyfikacji generalnej... [czytaj więcej]
Kolejny wyścig na Dębówcu za nami Udostępnij


ZDJĘCIA | WYNIKI
Dębówiec 2012 Udostępnij
Tegoroczny wyścig na Dębówcu odbędzie się już w najbliższą niedzielę !

Ten wyścig to już prawdziwy klasyk, ale w tym roku zmieniamy miejsce startu i mety. Spotykamy się w Strzyżewie Kościelnym przy świetlicy. Po więcej informacji odsyłamy do REGULAMINU. Do zobaczenia w niedzielę!
Strona 19 z 85 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>