Historia Naszej klubowej strony
Dodane przez thomson dnia 31 styczeń 2005 15:48:59
Na pomysł stworzenia klubowej strony WWW wpadli ponad dwa lata temu Matii i Thomson. Na początku chodziło tylko o zabawę i chęć zabicia nudy w wakacje ;) dopiero później przerodziło się to w tworzenie zupełnie poważnej i oficjalnej strony GKKG.
Oczywiście przed nami próbowali tego dokonać inni członkowie klubu więc My nie uważamy się za pierwszych, którzy tego dokonali. Początki były bardzo trudne jak zawsze z czymś nowym. Strona „ruszyła” 30 lipca 2002r pod adresem www.gkkg1.republika.pl. Pierwsza wersja strony była bardzo prosta, była wykona metodami prób i błędów, mieliśmy ograniczone możliwości ponieważ korzystaliśmy z darmowych domen. Następne wersje strony były coraz bardziej rozbudowane, zaczęły pojawiać coraz to bardziej wyszukane techniki jej tworzenia. Przełom w tworzeniu strony przypadł na 1 kwiecień 2004 roku, kiedy to Firma HIFI Exlusive (Plus Gsm), wykupiła nam miejsce na płatnym serwerze internetowym, wiązało się to z nowym adresem: www.gkkg.pl, i oto chodziło!! Nowa strona dała nam możliwości jej rozbudowy o większą galerię i kilka nowych działów informacyjnych. Wyglądało to tak:

Kolejnym milowym krokiem była data 29 wrzesień 2004r kiedy po wykupieniu mega wielkiego miejsca na serwerze ( znowu dziękujemy Firmie HIFI Exlusive ). Tego też dnia o godzinie 23:00 wystartowała najnowsza Nasza Klubowa Strona na której właśnie teraz się znajdujesz i ją przeglądasz. Strona jest jak na nasze możliwości i wiedzę informatyczną wykonana bardzo dobrze, jest oparta o najnowsze techniki tworzenia stron www. Naprawdę bardzo się cieszymy z naszych osiągnięć związanych z obecnością klubu w internecie. Możemy się pochwalić iż dziennie stronę odwiedza około 40 internautów, co wydaje nam się sporym osiągnięciem wśród klubowych prywatnych stron www w Polsce. Mamy nadzieje, że na tym się nie skończy i w kolejnych miesiącach nasza strona będzie się nadal rozwijać.