XI D?b?wiec za nami
Dodane przez thomson dnia 29 czerwiec 2008 23:53:34
Gnieźnieńskim bikerom koniec czerwca kojarzy się niezmiennie z wyścigiem na "Dębówcu". Już 11 raz spotkaliśmy się przy barze "Róża", aby wspólnie ruszyć na start i zmagać się z już tradycyjnie, piaszczystą trasą.
Na starcie Dębówca 2008 stanęło 22 zawodników i 1 zawodniczka. Nowością była trasa, która tylko w niewielkim stopniu pokrywała się z tą znaną z lat ubiegłych. Czy zmiana była korzystna ? - zachęcamy do komentowania !
Nową trasę liczącą nieco ponad 19km najszybciej pokonał Andrzej Figaj (MTC) z czasem 40 minut. Wśród Juniorów najlepszą formę ponownie zaprezentował Tomek Wachowiak (GKKG). Obaj równie pewnie prowadzą w klasyfikacji generalnej GGPMTB w swoich kategoriach. W kategorii Masters zwyciężył Dariusz Łukasiewicz, a najszybszą i zarazem jedyną kobietą była Karolina Gaca. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok !