Po wy?cigu w Kaliszu
Dodane przez thomson dnia 06 wrzesień 2008 13:43:43
A więc po wyścigu i teraz małe podsumowanie.
Na start przybyły 24 osoby i jak się okazało odwiedzili nas goście spoza Kalisza, a więc impreza wyszła poza ramy lokalne. Rywalizacja odbyła się na dystansie 30km dla mężczyzn i 12km dla kobiet. Najszybciej swoje dystanse pokonali Michał Putz oraz Malwina Dziechciarow. Rywalizacja w kategorii męskiej przebiegała pod znakiem zdecydowanej przewagi lidera oraz próbującym dotrzymać mu kroku Marcinowi Andrzejewskiemu oraz Tomaszowi Wachowiakowi i jedynie oni przejechali zaplanowany dystans ... (czytaj więcej)
Rozszerzona zawartość newsa
A więc po wyścigu i teraz małe podsumowanie.
Na start przybyły 24 osoby i jak się okazało odwiedzili nas goście spoza Kalisza, a więc impreza wyszła poza ramy lokalne. Rywalizacja odbyła się na dystansie 30km dla mężczyzn i 12km dla kobiet. Najszybciej swoje dystanse pokonali Michał Putz oraz Malwina Dziechciarow. Rywalizacja w kategorii męskiej przebiegała pod znakiem zdecydowanej przewagi lidera oraz próbującym dotrzymać mu kroku Marcinowi Andrzejewskiemu oraz Tomaszowi Wachowiakowi i jedynie oni przejechali zaplanowany dystans.

Pozostali zawodnicy musieli uznać ich przewagę i stracili do nich ponad jedno okrążenie. Najbardziej wyrównana rywalizacja odbyła się w kategorii Master, w której decydował finisz i zwycięzca Jacek Biesiada wyprzedził kolejnego zawodnika jedynie o 5 sekund. Nie obyło się również bez awarii, które zmieniły niewątpliwie wyniki. Przegranych oraz zwycięzców zapraszamy na kolejne imprezy.
Dziękujemy również Panu Włodzimierzowi Gilickiemu ze sklepu Gilcki Bike z Kalisza ul. Legionów 22 za pomoc w postaci nagród dla zwycięzców.

Wyniki w kategoriach:

Kobiety:
1. Malwina Dziechcarow
2. Karolina Gaca

Juniorzy
1. Tomasz Wachowiak
2. Grzegorz Piątysek
3. Robert Konstanciak

Elita:
1. Michał Putz
2. Marcin Andrzejewski
3. Piotr Kęsicki

Masters:
1. Jacek Biesiada
2. Krzysztof Gołębiak
3. Włodzimierz Zawadzki

autor: cup