Winter Race 2009 za nami
Dodane przez thomson dnia 25 styczeń 2009 18:28:56
Sezon uważamy za otwarty ! Pierwsze zawody z cyklu Gniezno Grand Prix MTB już za nami. Tegoroczny Winter Race na pewno długo pozostanie w pamięci ze względu na lodowe odcinki specjalne, na których było sporo wywrotek. Najszybszy w tych warunkach był Radosław Lonka. W sumie w wyścigu udział wzięło 28 zawodników co jest najlepszym wynikiem w historii Winter Race.
- Pełne wyniki
- Zdjęcia: Galeria; Fotki (by Sebek); Fotki (by Karrlajn)
- [Relacja by Matii] ...Winter Race `09 odślizgany ! Chyba każdy kto był wie czemu odślizgany i każdy kto zaliczył przynajmniej jeden uślizg mniej czy więcej kontrolowany... na pewno więcej było niekontrolowanych, zakończonych upadkami, na szczęście niegroźnymi...

Rozszerzona zawartość newsa
Winter Race `09 odślizgany ! Chyba każdy kto był wie czemu odślizgany i każdy kto zaliczył przynajmniej jeden uślizg mniej czy więcej kontrolowany... na pewno więcej było niekontrolowanych, zakończonych upadkami, na szczęście niegroźnymi.
Niby odwilż 4 stopnie na plusie a co zastaliśmy na leśnych ścieżkach - jedno wielkie lodowisko. Jednak trasa miała tylko kilka "odcinków specjalnych" po lodzie i nie cała przebiegała przez las.
Na zawody stawiło się 28 odważnych bikerów tym razem zabrakło w tym gronie kobiet. Zawodnicy już podczas zapisywania pytali: …a my to naprawdę wystartujemy?… nie jedno przerażenie w oczach widziałem. Jednak okazało się ono mylne gdy zobaczyłem ich zadowolenie już po minięciu mety, szczęśliwe, uśmiechnięte twarze iż udało się dojechać w całości i te pasjonujące wymiany zdań między zawodnikami: … ale trasa…, ale wyścig…a mój pierwszy taki…,rewelacja…,ale ślisko…,fajna atmosfera itp.
Na zakończenie czekały dla zwycięzców puchary, a dla wszystkich ognisko z kiełbaskami.
Myślę że każdy kto był z osób towarzyszących i zawodników może śmiało powiedzieć ze spędził niedzielne przedpołudnie w super atmosferze na fajnym wyścigu w niezłej leśnej okolicy "Krzyżówki" i zapewne będzie miło wspominał Winter Race`09 i chętnie wróci za rok. Tymczasem najbliższa okazja do ścigania to 15 marca`09 "Dziki Wyścig Górski Powidz". ZAPRASZAMY

autor:Matii